БЕЗПЕЧНА ПРОГУЛЯНКА: ЯК ВБЕРЕГТИ ДОМАШНЬОГО УЛЮБЛЕНЦЯ ВІД КЛІЩІВ ТА БЛІХ

БЕЗПЕЧНА ПРОГУЛЯНКА: ЯК ВБЕРЕГТИ ДОМАШНЬОГО УЛЮБЛЕНЦЯ ВІД КЛІЩІВ ТА БЛІХ

«Гуляти!» - улюблена команда чи не кожного собаки. І справді, що може бути краще за веселу прогулянку парком, де стільки принад для хвостатого «дослідника»? Але, на жаль, там улюбленця, окрім веселих пригод, можуть підстерігати неприємні зустрічі. Йдеться про кліщів та бліх – кровосисних комах, які часто є переносниками смертельно небезпечних для домашніх тварин хвороб. Ваш собака може зустрітись з ними всюди – бігаючи чагарниками, під час контакту з іншими собаками тощо.

Найбільш небезпечними є кліщі. Слина кліща може містити збудників небезпечних захворювань, таких як бабезіоз, бореліоз (хвороба Лайма), анаплазмоз, ерліхіоз та інші. Під час укусу кліща ці збудники можуть потрапити в кров Вашого улюбленця, що може призвести до його  тяжкого захворювання, а іноді – і до загибелі. Тож дуже важливо запобігти укусу кліща.

Пік нападів кліщів та бліх припадає на весну, але аномально теплі зими, які ми спостерігаємо  останнім часом, сприяють тому, що активність цих паразитів не припиняється навіть у холодну пору року. Резонно потурбуватися про цілорічний захист улюбленця від кліщів та бліх.

Як вберегти здоров’я свого улюбленця і подбати про його захист? Існують різні форми захисту: наприклад, спреї та нашийники. Перевагою нашийників поміж інших засобів є те, що Ви надягаєте його на улюбленця і отримуєте постійний тривалий захист. Одним із високоефективних і зручних засобів профілактики й лікування ураження блохами та кліщами на сьогодні є нашийник Форесто® від компанії Bayer.

Як діє Форесто®? Матеріал нашийника забезпечує постійне контрольоване вивільнення ефективної дози діючих речовин, що знищують бліх, а також відлякують та знищують кліщів.

В чому полягають переваги нашийника Форесто®?

  1. Дієвість. Важливим для кожного власника є те, що нашийник забезпечує довготривалий і, головне, стабільно високий захист від кліщів та бліх - аж до 8 місяців.
  2. Зниження ризику зараження хворобами. Нашийник діє на паразитів через контакт – до того, як вони вкусять тварину. Такий тип дії знижує передачу небезпечних інфекцій.
  3. Нашийник водостійкий, тож собака може купатися та плавати в нашийнику, активні речовини не вимиваються з нього водою.
  4. У процесі використання вивільняються лише мінімально необхідні дози діючих речовин, не завдаючи шкоди вашому улюбленцю.
  5. Ергономічність. Нашийник не має запаху, тож буде комфортно і Вашому улюбленцеві, і Вам. Конструкція нашийника забезпечує надійне кріплення  та захищає улюбленця від удушення (нашийник для котів та собак до 8 кг).
  6. Високі стандарти якості. Нашийник виготовляється в Німеччині, там упаковується та доставляється в Україну.
  7. Корисний бонус: до кожного нашийника додаються світлові рефлектори, які призначені для видимості тварини у темряві.

На що треба звернути увагу, коли Ви підбираєте захисний нашийник?

  1. Головний параметр – вага улюбленця. Нашийник Форесто® підходить для собак і котів, випускається у двох розмірах – для котів і для собак до 8 кг вагою, а також для собак понад 8 кг.
  2. Нашийник має сидіти щільно: між нашийником та шиєю тварини повинно проходити не більше двох пальців (розташованих вздовж шиї).
  3. Нашийник не дає миттєвого захисту, тобто для повного розподілення діючих речовин по поверхні тіла улюбленця потрібно 1-2 дні. Після цього захист починає діяти і Ви можете сміливо йти на прогулянку, насолоджуючись спілкуванням та не переймаючись стосовно кліщів.
6 Коментарів
Подходит ли данный ошейник для животных которые в постоянном контакте с маленьким ребенком?
Для очень маленьких пород собак подходит ?
bordosina, действующие вещества ошейника Форесто (имидаклоприд и флуметрин) находятся внутри матрицы ошейника, из которой проникают в липидный слой животного. На поверхность ошейника действующие вещества не выделяются. Поэтому ошейник Форесто имеет хороший профиль безопасности в отношении людей и других животных, живущих в доме. Достаточно придерживаться самых простых мер личной гигиены во время общения с собакой, неважно в ошейнике Форесто она или без.
Inna2018, безусловно подходит. Длина ошейника для животных до 8 кг - 38 см. После того, как наденете его на своего питомца, оставьте места столько, чтобы между шеей и ошейником пролазили 2 пальца. Затем просто отрежьте оставшуюся длину ошейника так, чтобы его кончик был не менее 2 см.
Чудова інформація, я наприклад не знала, що є нашийники і спреї від кліщів, тепер буду знати) Нажаль стикалися з кліщами і не один раз, доводилося собаку рятувати від них(
Дякую за інформацію. Так, домашні тварини і маленькі діти - це постійне переживання. Особливо,коли тварини вдень гуляють на вулиці,а ввечері заходять до хати.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися