Альфлорекс® – підтримка чутливого кишечника

Альфлорекс® – підтримка чутливого кишечника

Результати тестування

85%
експертів підтвердили, що препарат СІМБІОЗІС Альфлорекс їм допоміг*
81%
експертів відмітили відсутність побічних реакцій при прийомі препарату СІМБІОЗІС Альфлорекс*

* кількість заповнених анкет - 442

Наше самопочуття, настрій, працездатність, імунітет, а відтак і здатність протистояти інфекціям, багато в чому залежать від стану кишечника. Він заселений мільярдами мікроорганізмів, які виробляють вітаміни, захищають від потенційно небезпечних бактерій, сприяють здоровому травленню, а значить, засвоєнню корисних речовин з їжі. І це лише деякі важливі функції мікрофлори кишечника.

Та часом через стреси, неправильне харчування, режим життя в ритмі нон-стоп та інші негативні чинники баланс мікробіоти порушується. В результаті розвивається надмірна чутливість кишечника:

  • неприємні відчуття в животі,
  • здуття,
  • проблеми з травленням,
  • закрепи,
  • діарея.

Ці та інші проблеми, пов’язані з роботою кишечника, заважають нормально жити, гарно виглядати й отримувати задоволення від простих речей. Допомогти знизити прояви чутливості кишечника, позбутися дискомфорту може Альфлорекс®.

Альфлорекс® — це комплекс на основі корисних бактерій, який містить унікальний штам бактерій Bifidobacterium infantis 35624®. Доведено, що він зменшує прояви дискомфорту, здуття, сприяє нормалізації роботи кишечника і частоти та характеру випорожнень у людей з чутливим кишечником.

Впродовж 15 років Bifidobacterium infantis 35624® вивчався компанією «Аліментарі Хелс Лтд.» у співпраці з провідними спеціалістами Інституту мікробіому APC (Alimentary Pharmabotic Centre) в м. Корк, Ірландія. Наразі це єдиний пробіотик, рекомендований організаціями і структурами, що займаються питаннями синдрому подразненого кишечника (СПК). У США, наприклад, це продукт №1 за призначеннями гастроентерологів для лікування СПК.

Альфлорекс® містить 1 млрд бактеріальних клітин, у його складі немає глютену та лактози. Для нормалізації роботи кишечника, щоб позбутися здуття, болю та неприємних відчуттів після прийому їжі, достатньо приймати 1 капсулу Альфлорекс® на день протягом місяця.

Відгуки

IrinaL

Итог тестирования

Вот и подошло к концу наше тестирование препарата Альфлорекс.
Могу сказать, что препаратом я довольна на 9 баллов из 10.
Минус балл за то, что не было быстрого эффекта, он наступил лишь спустя где-то 12-15 дней, результат был заметен и, наверное, сработал эффект накопления.
Своих денег препарат однозначно стоит! Мы не слишком богаты, чтобы экономить на своем здоровье и комфорте и покупать дешевые препараты и потом тратиться на лечение непонятных побочек.
Кстати о побочных эффектах: их не было никаких и эффект, заявленный препаратом закрепился. Стул нормальный, болей, дискомфорта нет, появилась легкость и даже ушло немного веса. Изжоги и болей в желудке не было, а я их очень боялась, были в прошлом ухудшения после приема подобного рода препаратов.
Я очень благодарна производителю за качественный продукт и сайту naprobu за предоставленную возможность протестировать препарат и решить проблему СРК, предыдущее лечение не было эффективным. Теперь я смело рекомендую знакомым Альфлорекс, так как на собственном примере поняла, что можно жить качественно и не испытывать постоянного дискомфорта!
Благодарю всех причастных к этому полезному делу и надеюсь, что мои отзывы будут полезными как для производителя, так и для тех, кто собирается купить препарат!
У відгука 50 коментарів