Альфлорекс® – підтримка чутливого кишечника

Альфлорекс® – підтримка чутливого кишечника

Важливі повідомлення проекту

Уважаемые учасники! Переконливе прохання писати про свої спостереження у відгуку, а не у коментарях під відгуками інших експертів. Нам важливо вчасно відреагувати на кожну реакцію, а це швидше зробити через відгуки. У коментарях можна задавати питання чи давати поради, але не описувати свої симптоми.

Наше самопочуття, настрій, працездатність, імунітет, а відтак і здатність протистояти інфекціям, багато в чому залежать від стану кишечника. Він заселений мільярдами мікроорганізмів, які виробляють вітаміни, захищають від потенційно небезпечних бактерій, сприяють здоровому травленню, а значить, засвоєнню корисних речовин з їжі. І це лише деякі важливі функції мікрофлори кишечника.

Та часом через стреси, неправильне харчування, режим життя в ритмі нон-стоп та інші негативні чинники баланс мікробіоти порушується. В результаті розвивається надмірна чутливість кишечника:

  • неприємні відчуття в животі,
  • здуття,
  • проблеми з травленням,
  • закрепи,
  • діарея.

Ці та інші проблеми, пов’язані з роботою кишечника, заважають нормально жити, гарно виглядати й отримувати задоволення від простих речей. Допомогти знизити прояви чутливості кишечника, позбутися дискомфорту може Альфлорекс®.

Альфлорекс® — це комплекс на основі корисних бактерій, який містить унікальний штам бактерій Bifidobacterium infantis 35624®. Доведено, що він зменшує прояви дискомфорту, здуття, сприяє нормалізації роботи кишечника і частоти та характеру випорожнень у людей з чутливим кишечником.

Впродовж 15 років Bifidobacterium infantis 35624® вивчався компанією «Аліментарі Хелс Лтд.» у співпраці з провідними спеціалістами Інституту мікробіому APC (Alimentary Pharmabotic Centre) в м. Корк, Ірландія. Наразі це єдиний пробіотик, рекомендований організаціями і структурами, що займаються питаннями синдрому подразненого кишечника (СПК). У США, наприклад, це продукт №1 за призначеннями гастроентерологів для лікування СПК.

Альфлорекс® містить 1 млрд бактеріальних клітин, у його складі немає глютену та лактози. Для нормалізації роботи кишечника, щоб позбутися здуття, болю та неприємних відчуттів після прийому їжі, достатньо приймати 1 капсулу Альфлорекс® на день протягом місяця.