ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

02.07.2020р. - 12.07.2020р.: подавай заявку на участь у проєкті.

15.07.2020р. буде оголошено 500 експертів, які будуть брати участь у тестуванні.

17.07.2020р.буде здіснена відправка 500 наборів.

20.07.2020р. - 14.08.2020р.: тестуй, пиши відгуки, ділись фото та відео.

Читай корисну інформацію в окремому розділі «Блог».

Важливо: Залишити не менше 2х розгорнутих відгуків на сайті naprobu.ua, 1 відгук у соціальних мережах.

Ділись відгуками у себе на сотрінках у соціальних мережах Facebook та Instagram.

*Не забувай хештеги #naprobuua #naprobuua_Альфлорекс  #Альфлорекс #naprobu_відгуки #symbiosys #symbiosys_alflorex

17.08.2020р. - 30.08.2020р.: Заповнюй експертну анкету учасника проєкту в «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua

Альфлорекс

Неправильное питание, сидячий образ жизни, индивидуальные особенности строения организма и в сумме всего перечисленного получаем проблемы с пищеварением. До тестирования Альфлорекса я и не думала что этот вопрос можно решить всего за один месяц. Для меня этоТ препарат стал спасением. Это как начать новую жизнь- жизнь без дискомфорта. Спустя пару недель приема я поняла что теперь вряд ли смогу без него и Альфлорекс мой друг на долго ❤️
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Альфлорекс

Вот и закончился курс приёма препората. И... Я очень удивлена! Чувствую себя как заново родилась! С моим посменным графиком работы и не регулярным питанием можно только мечтать о хорошем пищеварения, а следовательно и о хорошем самочувствии. Но после приёма Альфлорекса, такое чувство, что ты просто сияешь, что ты наполнен энергией! Раньше очень часто мучали боли в желудке, сейчас же-все прошло!!! Так что, рекомендую! Препарат СУПЕР!!!
У відгука 1 коментар
Moderator Alena
Антонинка, это здорово, что Вы решили самостоятельно протестировать данный препарат и он помог Вам избавиться от проблем пищеварения! Подавайте заявки на участие в новые проекты, а мы желаем Вам удачи!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Альфлорекс

Ось і настав кінець тестування, було дуже цікаво та захоплююче тестування. Ніколи від лікарів не чула про Альфлорекс. І мабуть в аптеці теж не купила б. Так, що дуже дякую за таку чудову можливість спробувати і визначити для себе чи подобається ця дієтична добавка чи ні. Чесно кажучи мені сподобалось, я все рідше відчуваю вздуття , якось стало набагато легше, і да, буду консультуватись з лікарем , щоб і надалі приймати Альфлорекс.
У відгука 5 коментарів
Moderator Alena
Natusia_kov, дуже цікаво, але ми не бачимо Вас у списку учасників. Ви самостійно купували препарат?
Natusia_kov
Ні не самостійно купувала, відправили як і всім учасникам, може десь є помилка
Показати ще 3 коментаря
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Отчёт

Посилання на анонс Вашої участі та відгуки про тестування в Вашому профілі в соцмережах (поле для заповнення)- Добрый день! Подскажите, пожалуйста, что в этом пункте в анкете после завершения тестирования отвечать, в тестировании препарата Альфлорекс? Просто первый раз заполняю анкету! Заранее спасибо!
У відгука 6 коментарів
Lesyuta
Тоже интересует этот вопрос, из-за него не могу отправить отчет - жду ответ... я так понимаю, нужно скопировать ссылку на отзыв со своей страницы из соцсети, боюсь ошибиться. Первый раз заполняю
Moderator Alena
NataliiaM, добрый день! В данном пункте нужно вставить ссылку/ки на Ваши отзывы в соц сетях.
Показати ще 4 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Тестування вдалось!

Ось і добігло кінця моє тестування. Я трішки запізнилась з написанням відгуку, так як розпочала тестування на тиждень пізніше.
і я дякую сайту Напробу за можливість протестувати цей препарат. можливо сама в аптеці і не придбала б його, а лікарі мені жодного разу не радили цей препарат. тому дякую що я тут про нього дізналась!!
Адже альфлорекс допоміг мені позбавитися від здуття шлунку. кожнісіньково ранку я прокидалася і відчувала себе як надута кулька. не важливо що я їла перед цим, чи що я їла зранку - все одно мене супроводжувало вздуття живота.

я пила натуральні йогурти домашнього приготування, пила аптечні пробіотики і все допомагало лише на час прийому.

І так.. З першоих трьох капсул Альфлорексу я не відчула якогось ефекту. Зате потім, стало помітним менше вздуття, "туалет" став регулярним і безпроблемним. Було три дні, коли поїхала в інше місто, і забула взяти з собою капсули. Але яким було моє здивування коли ефект від препарату зберігся навіть в ці дні.
А ще у мене є така особливість, що під час критичних днів я відчуваю особливо велике здуття шлунку. але цього місяця, під час тестування, воно було значно меншим і не приносило ніякого дискомфорту.
У відгука 1 коментар
Валеньтина Сухая
Спасибо за развёрнутый отзыв. У мамы проблемы с кишечником стали после похудания разных непонятных рецептов, таблеток и тд. Надо будет обязательно купить и попробовать. Очень жаль что по молодости по глупостей можно навредить здоровью и очень тяжело все исправить.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися