Альфлорекс®

Підводячи підсумки після 2-місячного вживання препарату Альфлорекс® (за порадою лікаря-гастроентеролога) хочу висловити слова вдячності проекту naprobu за можливість спробувати та вилікувати мій кишківник! Я так вражена результатом, мій стілець відновився, нігті почали рости та перестали шаруватися (слоиться), волосся набуло здорового вигляду та перестало ламатися і випадати. А причиною всьому був синдром подразненого кишківника. Можна сказати, що я його вилікувала, але буду продовжувати приймати препарат після перерви в 3 місяця. Один тільки неприємний момент в цьому лікуванні - це завелика ціна на препарат Альфлорекс®. Розумію, що дорого, але результат заставляє його купувати. Не думаю, що його зраджу і перейду на більш дешевий аналог, боюся зашкодити та втратити результат мого досягнення.
Також препарат Альфлорекс® приймає моя мама, якій 66 років, їй також подобається, вона повністю відновила кишківник після проблемного лікування антибіотиками. Стілець налагодився, пройшла нудота, погане самопочуття та важкість у шлунку. Першу неділю звикала до препарату, так як трохи не підійшов, були болі в області шлунку, зробила перерву та згодом відновила приймати препарат Альфлорекс. Буде також приймати його 2 місяці.
#naprobuua #naprobuua_Альфлорекс #Альфлорекс #naprobu_відгуки #symbiosys #symbiosys_alflorex
У відгука 2 коментарі
Anna Nahorna
Чудові результати! Спробую
natdom
Anna Nahorna, так, спробуйте, будете приємно здивовані!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Альфлорекс

Всім вітання, хотіла поділитись своїми враженнями про препарат Альфлорекс, який я отримала в рамках проекту сайту На пробу. Цей препарат створений для підтримки роботи кишківника і працює відмінно. Слід сказати, що товар досить якісний, виготовлений в ЕС. Має зручну упаковку, коробка в якій містяться капсули зручно відкриваєтся. Капсули досить невеликі, їх зручно ковтати. Післясмаку не мають , не потрібна прив"язка до часу споживання. Містять величезну кількість корисних біфідобактерій, приймати достатньо 1 раз на добу. Відчуття після прийому препарату приємні, зменшується здуття живота, зникає дискомфорт, покращується стан шкіри та нігтів, позитивно впливає на процес травлення і зниження зайвої ваги. Результатом прийому я задоволена. Єдине, що я б порекомендувала виробнику, оптимізувати цінову політику, оскільки препарат досить дорогий в порівнянні з аналогами, хоча і безумовно має свої переваги.
У відгука 1 коментар
Anna Nahorna
Чудовий опис, дякую
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Альфлорекс® - подводим итог...

Прошло уже более двух недель, как я закончила приём препарата, и могу сказать, что довольна результатом. Очень переживала, чтобы не вернулись симптомы. Теперь можно дольше погулять с ребёнком. Можно кушать перед прогулкой, и не переживать, что придётся искать туалет или возвращаться с прогулки. Нет того дискомфорта, и постоянного чувства, что хочется в туалет (извините за подробности), но это реально раньше было проблемой, можно сказать, что присутствовали панические атаки по этому поводу (((😭😭😭
Сейчас чувствую лёгкость, утром просыпаться стало легче, и отёков нет. Хотя режим питания не изменился, с маленьким ребёнком, и один раз в день - это уже хорошо 🤔 Надеюсь, что результат продержится долго, при возможности, куплю опять Альфлорекс® – чтобы кишечнику было 👌. Всем здоровья!
У відгука 1 коментар
Anna Nahorna
Чудово, що результати залишилися. Це означає, що лікування спрацювало.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Послесловие :-)

Итак прошло больше двух недель после окончания приема Альфрорекса. Честно скажу: я очень боялась что после окончания приема препарата и эффект быстро уйдет. Но могу сказать, что даже спустя две недели эффект держится, работа по прежнему сидячая, стрессов было больше чем обычно, да и с питанием особо не заморачивалась.... Но ни боли ни вздутие не вернулись, стул тоже внорме. Я сетовала на то, что прием длится аж 30 дней, но могу теперь сказать, что столь длительный эффект этого стоит. Мне подошел данный препарат и эффект продолжает радовать!
У відгука 4 коментарів
Moni4ka
Отличный результат! Как сверну ГВ - обязательно попробую его, а то кишечник после родов какой-то подозрительный...
Anna Nahorna
Це чудові рекомендації!
Показати ще 2 коментаря
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Альфлорекс итоги приёма)

Очень понравился препарат, от него действительно есть эффект, причём эффект положительный) Уже купила новую упаковку дабы не прерывать приём, правда цена немного кусается, но качество и позитивные ощущения от альфлорекса победили "лягушку":)) После того как ощутила первые положительные изменения от приёма пожалела, что не купила его раньше, когда мне о нём рассказала гастроэнтеролог. Ну вот благодаря проэкту naprobu.ua у меня появилась возможность попробовать и жизнь стала комфортнее! Боли и вздутие уменьшились как и уменьшилось количество походов в туалет, теперь могу выбираться с ребёнком в парк, а не гулять только возле дома. Советую Альфлорекс всем у кого есть проблемы с кишечником, он действительно помогает! Всем добра!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися