Супер Альфлорекс

Участие в тестировании закончилось давно. Но всеравно хочу сказать Спасибо организаторам, что дали возможность познакомиться и протестировать Альфлорекс. Первый раз препарат помог мне с кишечником. На целых 3 месяца я забыла о вздутие, дискомфорте.

И вот недавно кишечник снова поднял бунт ( повлияло много стрессов, операция,антибиотики). Я решила купить Альфлорекс. Не поверите, спустя 5 дней приёма гораздо лучше себя чувствую. Нет дискомфорта, вздутия, болей.

Ещё раз советую Альфлорекс. Хоть и доброй препарат, но он того стоит.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Альфлорекс® та результати

Основні переваги Альфлорекс®:
- зручне дозування, це 1 капсула на день, дозволяє регулярно приймати та почуватись вільно
- Невеликого розміру упаковка, що дає змогу взяти з собою в подорож (на відміну від великих баночок, де на дні декілька капсул, а місця займає багато)
- Курс 1 місяць - це комфотрна програма для організму, він не встигає звикнути до препарату, а для курсу лікування в сам раз, ідеальне співвідношення
- та найбільшою перевагою це є ПОЗИТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ, пропав дискомфорт та вздуття, тепер можу рухатись вільно)
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Результати тестування по завершення 30 днів

Ось і завершила курс 30 днів (почала трішки пізніше). Загалом до того в мене було легке всдуття та періодичні спазми в області кишечника. Протягом тижня приймала Альфлорекс®, результати дуже хороші та приємні. Вздуття тепер не турбує та спазми пропали. Вже два тижні неприймаю прпарат, симптоми не повернулись, тому просто супер. І звикання він не викликає. Ще в комплексі врегулювала своє харчування та додала заняття спортом (особливо ранковий вакум живота, прекрасно масажує всі органи та стимулює на гарний початок дня). Дякую за чудове тестування та гарне самопочуття)
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Альфлорекс. Дякую за самопочуття.

Моя мама приймала курс антибіотиків. Щоб відновити мікрофлору після такого навантаження на організм, ми придбали Альфлорекс у аптеці. Тому що він мені допоміг, і я б хотіла щоб він доміг моїй мамі після тривалого курсу антибіотиків. Вона його приймала за інструкцією, раз на день і помітила гарні зміни у самопочутті кишечника і всього організму. Не було проблем зі стулом, і вона сказала, що він набагато сильніший, а ніж ті пробіотики, які вона приймала раніше, до Альфлорекса. Ось так поступово, Альфлорекс увійшов до нашого сімейного життя.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Альфлорекс®

Підводячи підсумки після 2-місячного вживання препарату Альфлорекс® (за порадою лікаря-гастроентеролога) хочу висловити слова вдячності проекту naprobu за можливість спробувати та вилікувати мій кишківник! Я так вражена результатом, мій стілець відновився, нігті почали рости та перестали шаруватися (слоиться), волосся набуло здорового вигляду та перестало ламатися і випадати. А причиною всьому був синдром подразненого кишківника. Можна сказати, що я його вилікувала, але буду продовжувати приймати препарат після перерви в 3 місяця. Один тільки неприємний момент в цьому лікуванні - це завелика ціна на препарат Альфлорекс®. Розумію, що дорого, але результат заставляє його купувати. Не думаю, що його зраджу і перейду на більш дешевий аналог, боюся зашкодити та втратити результат мого досягнення.
Також препарат Альфлорекс® приймає моя мама, якій 66 років, їй також подобається, вона повністю відновила кишківник після проблемного лікування антибіотиками. Стілець налагодився, пройшла нудота, погане самопочуття та важкість у шлунку. Першу неділю звикала до препарату, так як трохи не підійшов, були болі в області шлунку, зробила перерву та згодом відновила приймати препарат Альфлорекс. Буде також приймати його 2 місяці.
#naprobuua #naprobuua_Альфлорекс #Альфлорекс #naprobu_відгуки #symbiosys #symbiosys_alflorex
У відгука 4 коментарів
Anna Nahorna
Чудові результати! Спробую
natdom
Anna Nahorna, так, спробуйте, будете приємно здивовані!
Показати ще 2 коментаря
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися