А у нас хороші новини:) 

В очікуванні свята у вас, напевно виникає безліч смачних ідей. Так давайте творити разом? Оголошуємо конкурс Ваших кулінарних шедеврів.

Ми разом з Dr. Oetker розіграємо для Вас цілих 10 ть подарунків :) 

Переможцями конкурсу стають:

  1. Medunya
  2. ann_chernova
  3. Yuliko7707
  4. Светлана70
  5. Наталия Олендра
  6. Ksubob
  7. ksjusha2505
  8. prika
  9. NadiiaVasilivna
  10. НАСТоящаЯ мелодиЯ 

Спасибі усім хто вирішив прийняти участь. Ми отримали майже 300 оригінальних, цікавих та смачних рецептів. 

P.S. В зв'язку з святами та "ннестабільною" роботою всіх служб, переможці отримають свої подарунки починаючи з 15-го січня! Приносимо свої вибачення за затримки.

 

 

 

Добавлю еще кекс с кусочками шоколада от Dr. Oetker - пышнючий и воздушный, а какой вкусный, м-м-м-м! Уже второй день не черствеет - никак не можем вдвоем осилить и с чаем, и с горячим молоком!!!)))
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
А мне ещё не пришел подарок и даже уведомления нет.....
У відгука 6 коментарів
Ksubob
Это очень странно. Это другой конец города. Я сейчас пыталась сделать переадресацию, но сказали, что эта услуга уже была сделана, так как посылка сразу была отправлена на 15 отделение (Это моё), но потом, кто-то её переадресовал на 1.
Модератор Катя
Ksubob, на справді дуже дивна ситуація. Зі своєї сторони ми ніяких переадресацій не здійснювали. Приносимо свої вибачення за труднощі, що виникли з отриманням посилки.
Показати ще 4 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Ура)и я наконец забрала долгожданный подарочек! Одни эмоции! Столько всего-ВАУ!!! Сумочка-вкусняшка от Dr. Oetker- мечта любой хозяйки!Огромное спасибо порталу NA-PROBY и ТМ Dr. Oetker за такой приятный сюрприз!
У відгука 1 коментар
Mashali
Какая красота! супер вкуснятина!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Наконец-то и я забрала свой приз. Я в приятном шоке, столько всего глаза разбегаются. Спасибо за возможность попробовать и другую продукцию Dr. Oetker. Уже столько идей, буду их воплощать.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Вчора чоловік забрав з Нової пошти такий очікуваний подарунок. Я коли побачила розміри коробки, то була приголомшена та приємно здивована! Це просто неймовірно - стільки різноманітної продукції Dr. Oetker!!! Тішилась як дитя, поки все розглядала, читала) Приготування страв з використанням смаколиків від Dr. Oetker вирішила не відкладати - сьогодні зпекла кекс) Готування з Dr. Oetker одне задоволення та результат як завжди чудовий! Дуже дякую порталу та Dr. Oetker за подарунки, відзнаку та ваш роботу!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися