ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДь

25.01.2021 – 7.02.2021: Подавай заявку на участь у проєкті.

08.02.2021: Буде оголошено 50 експертів, які братимуть участь у тестуванні.

18.02.2021 – 07.03.2021

  • Заходь на сайт naprobu.ua та підтверджуй факт отримання доступу до додатка у відгуках.
  • Тестуй додаток “Аудіоказки українською”.

Обмежень в аудіоказках – немає!

  • Напиши 2 розгорнутих відгуки на сайті naprobu.ua. Ділись фото та відео з процесом користування додатком “Аудіоказки українською”.
  • Залишай 1 відгук на свої особистій сторінці у соціальній мережі Facebook та/або Instagram. Зроби перепост відгуку (або створи новий пост).

*Не забувай хештеги #naprobuua #naprobuua_Аудіоказки_українською  #Аудіоказки_українською #naprobu_відгуки #Аудіоказки_українською_відгуки

  • Бери участь у конкурсі на найактивнішого експерта проєкту. Пиши відгуки, ділись фото та відео з процесом користування додатком “Аудіоказки українською”, спілкуйся з користувачами сайту за допомогою коментарів.

10.03.2021 – 24.03.2021: Заповнюй підсумкову анкету учасника проєкту в «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua.

Про контент

Цікаво дізнатися у експертів, чи трапляються серед контенту "недолугі" казки, такі де сюжет не для малих дітей. Питаю, бо користувалася раніше подібним додатком і траплялося, що ніби назва приємна, а в казці хтось когось загриз, кістки закопав і так далі. Мою доню це лякало і тут вже не до сну.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Чудовий додаток, та може бути ще кращим

Давно шукала щось подібне і ось змога тестувати такий чудодовий додаток.
Маю двох діток 2,5 та 4,6років.
Кожного вечора, традиційно вмикаю аудіоказки, так як читати в темряві книги не наш варіант, а з нічничками ніхто не засне.
Перший тиждень -політ нормальний! Виникли труднощі щодо фонового режиму і техпідтримка виправила це (але було б чудово, якщо б повідомляли зворотним листом відносно виправлення багів)
Для мене це палочка-виручалочка, а дітям в кайф❤️
Хотілося, щоб все ж таки більше казок були з фоновою музикою та звуками
Не зручно, проходити авторизацію кожного разу після того як вимкнув додаток з фонових процессів .
Хотілося б мати історію прослуховування.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Аудіоказки українською

Мы с моим сыном Марком получили возможность протестировать приложение «Аудіоказки українською». Разнообразие сказок - просто вау😍. Марк обожает слушать сказки, а я люблю обнимать его, поэтому формат «аудио» послужил отличным помощником. В программе можно выбрать сказки разных национальностей, добавить самые-самые в избранное, пролистать список «популярных». Рекомендуем☺️.

#naprobuua #naprobuua_Аудіоказки_українською #Аудіоказки_українською #naprobu_відгуки #Аудіоказки_українською_відгуки
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Аудіоказки

Добрий день!отримали таку нагоду від @naprobu тестувати аудіоказки але нас постійно вибиває з програми в чому може бути причина?
У відгука 6 коментарів
Модератор Ірина
Доброго дня! Напишіть, будь-ласка, в службу підтримки додатку, вони краще розуміються на можливих причинах проблеми.
zorianagolobud
Модератор Ірина, написали на пошту аудіоказок сказали що передзвонять,але так ніхто і не дзвонив.нас потім кинуть в чорний список?
Показати ще 4 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Аудіоказки українською

Я знову стала учасницею проекту #naprobuua. Цього разу тестування додатку Аудіоказки українською (Слухай серцем). Доня моя дуже полюбляє, як я їй читаю. Але вона із задоволенням слухала казки з додатку. Продовжуємо тестувати і ділитися важливою думкою головного маленького експерта - Ясюні. Цікаві казки українською мовою. Гарний інтерфейс, достойне озвучування і багато-багато різноманітних казок на будь-який смак: авторські, казки народів світу, чарівні, побутові, для самих маленьких. Дякую за таку можливість #naprobuua #naprobuua_Аудіоказки_українською #Аудіоказки_українською #naprobu_відгуки #Аудіоказки_українською_відгуки
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися