ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДь

25.01.2021 – 7.02.2021: Подавай заявку на участь у проєкті.

08.02.2021: Буде оголошено 50 експертів, які братимуть участь у тестуванні.

18.02.2021 – 07.03.2021

  • Заходь на сайт naprobu.ua та підтверджуй факт отримання доступу до додатка у відгуках.
  • Тестуй додаток “Аудіоказки українською”.

Обмежень в аудіоказках – немає!

  • Напиши 2 розгорнутих відгуки на сайті naprobu.ua. Ділись фото та відео з процесом користування додатком “Аудіоказки українською”.
  • Залишай 1 відгук на свої особистій сторінці у соціальній мережі Facebook та/або Instagram. Зроби перепост відгуку (або створи новий пост).

*Не забувай хештеги #naprobuua #naprobuua_Аудіоказки_українською  #Аудіоказки_українською #naprobu_відгуки #Аудіоказки_українською_відгуки

  • Бери участь у конкурсі на найактивнішого експерта проєкту. Пиши відгуки, ділись фото та відео з процесом користування додатком “Аудіоказки українською”, спілкуйся з користувачами сайту за допомогою коментарів.

10.03.2021 – 24.03.2021: Заповнюй підсумкову анкету учасника проєкту в «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua.

Маю питаннячко...

В мене додаток перестав працювати чомусь. То закінчився час користування ним? Далі з проплатою?
У відгука 5 коментарів
Модератор Ірина
Доброго дня! Додаток має працювати, у Експертів доступ до додатку на 1 рік. Будь-ласка, напишіть у підтримку до них, можливо проводяться технічні роботи.
incya
Модератор Ірина, ок. Дякую
Показати ще 3 коментаря
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Сказки

Классная тема для детей. Особенно важно прививать с детства к украинском языке.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Крутая идея

Я рада что книги теперь можно слушать а не только читать, у меня например на второй странице чтения уже болят глаза, поэтому аудио книги для меня самый лучший вариант, главное в тишине. И ребенку можно включить и всё, это очень удобно)))
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Чудове тестування!

Дуже незвичне і цікаве тестування.Я не брала в ньому участі,бо доня ще маленька і казки її ще не цікавлять,а сина вже не цікавлять.Маю надію,що згодом з'явиться схоже тестування і ми зможемо взяти в ньому участь.
У відгука 2 коментарі
tishulichka
не встигли на тестування,але впевнена -що це прост офіантастично!!!
tishulichka
вибачте,фантастично. дуже часто діти дивляться і чують мультфільми та інше російською і зустрічаєш,що починають нею і розмовляти вдома,де всі розмовляють українською. це з одного боку -чудово,але дуже добре,коли є більше українських продуктів. дякуємо за такі проекти.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Не потрапила до тестування

Мене не обрали для тестування то я сама зазирнула до додатку. Неймовірно класна озвучка!!! Дуже раджу всім хто вагається, для дітей дуже корисно слухати аудіо казки, вони формують у дитини навички уваги. Нашому синочку 7,5 років, він давно слухає різноманітні аудіокниги, але російською. Було б добре щоб додали й більші твори, не тільки казки для малят, ми б були перші в черзі на оплату))) повторююсь, але озвучка дійсно крута, дуже важко знайти достойну, тим більше українською!
У відгука 1 коментар
Модератор Ірина
Щиро дякуємо за відгук! Дуже раді читати Ваші враження від додатку. Стосовно творів для більш дорослих дітей - ідея цікава, варта уваги. Побажаємо розробникам натхнення на реалізацію кращих рекомендацій від наших Експертів. Дякуємо Вам!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися