Додаток не працює

Вже більше місяця додаток не працює! Спочатку чекали, потім написали в підтримку - нічого не змінилося. Дуже прикро!!!! Адже в умовах була підписка на 1 рік. Дитина розчарована
У відгука 1 коментар
Модератор Ірина
Дякуємо за Ваше звернення. Ми також ще чекаємо на відповідь від розробника, тому коли отримаємо її - обов'язково прокоментуємо під цим відгуком. Приносимо щирі вибачення.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Малышу нравиться

Пока старший в садике, с малым (1,5 года) решила послушать сказки рекомендованные другими родителями - наконец то нашли отклик и другие сказки. Но все же мелодия перед сказками мешает ребенку уснуть. А ребенку до того понравилось что после сна он принес телефон и сказал «какус» (сказку)? сидит слушает. Мне нравиться, что сказки на украинском языке. Я всегда им на украинском читаю перед сном. Приложение очень помогло мужу пока я была в больнице. Дети слушали и думали что это мама читает
У відгука 3 коментарі
najtingalo
Дуже хороший додаток! Дякую за рекомендацію!
tanya_bereg
Интересное приложение, мне тоже очень понравилось))
Показати ще 1 коментар
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Аудіоказки українською

Я не задоволена додатком. За весь час користування обом дітям сподобалась лише одна казка про Нічний трамвай. З додатку викидало, а коли заходиш знову, потрібно спочатку ввійти до аккаунту. Голоса диктора мені сподобались, діткам теж, особливо дівчини з казки про трамвай)). Програш перед початком казки налякав молодшу дитину під час прослуховування. А через те що додаток не працює коли телефон заблокований, постійно треба натискати на екран телефона щоб він не блокувався. В цілому я не дуже задоволена. Буду чекати на допрацювання
У відгука 3 коментарі
Модератор Ірина
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Сподіваємося, що усі технічні проблеми будуть виправлені, і додаток стане кращим для Вас.
najtingalo
Дякую, що написали про ньюанси роботи додатка! Сподіваюсь, що усе виправлять, і наша малеча радітиме новим казочкам!
Показати ще 1 коментар
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Аудіоказки українською

Вдячна за надану можливість для тестування додатку "АудіоказкиУкраїнською"! Кожного вечора вмикаю дочці. Найбільше сподобалися казки: "Пан коцький", "Чому у тата великийй живіт", "Про горошинку", "Вогняна квітка", "Дівчинка теплинка". Приємні голоси дикторів. Кількість казок зростає. Гарні ілюстрації. Є потреба у списку прослуханих казок, щоб було зручніше і не потрібно було кожного разу шукати казку. Дочка почала просити мене розмовляти з нею українською мовою, що дуже тішить. Деякі прослухані казки переказує. Просить вмикати улюблені. В основному вмикаю казку на ніч, на сон. Згодна, що необхідно розширити варіанти підписки на місяць, на півроку. Чудово, що у нас з'явився такий додаток. Будемо чекати оновлень та нових казок.
У відгука 1 коментар
tanya_bereg
"Чому у тата великий живіт" нам також дуже сподобалась казка!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Замечательное приложение для деток и их родителей!

Спасибо администрации за предоставленную возможность протестировать это приложение!
Мне понравилась озвучка сказок. Голоса приятные,  артистичные. Хорошо выдержана динамика речи, не быстро. Ребёнок успевает все услышать и осознать сказанное.

Отличная задумка озвучивать не только украинские, но и сказки других стран. Это развивает ребёнка и помогает знакомится с литературой на родном языке.
Из пожеланий, расширять список и добавить больше известных сказок.

Мне понравилось, что есть автосохранение. Тоесть, если вы вышли из сказки, то когда заходите обратно проигрыватель  стоит на той секунде,  где вы остановились. Это очень удобно и не приходиться искать нужную точку заново.

Сегодня, 24.03 у меня начала глючить кнопка "Избранное", список не загружается.  В поддержку сообщила.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися