Найкращі відгуки

Viktory77
Експерт , 2021-03-16 19:10:09
#naprobu_відгуки Ось і закінчується час для того щоб скласти повну картину про користування додатку #Аудіоказки_українською
І так - почнімо по-порядку:
1) Зручно користуватися: є основні три категорії - Народні казки, Авторські казки і Колискові. А також на головній сторінці додатку є розділи Нові казки, Популярні казки, Наші рекомендації і на панелі розділ Обране. Що дуже полегшує вибір казки, яку бажаєш прослухати.
2)Додаток розвивається, нещодавно з’явився розділ Колискові. А також додаток поповнюється новими казками.
3)Виправляються помилки (в минулому відгуку я писала, що не працює розділ обране). Тепер все працює, і це не може не радувати. Моя дитина для себе вже обрала декілька улюблених казок, які готова слухати по декілька разів. Тому ці казки ми обов’язково додаймо до Обраних.
4) Кожна казка має дві сторінки: на першій зображена ілюстрація до казки, на другій вказано хто написав, хто читав, хто музично супроводжував казку і художника ілюстрації;
5) Якщо вам сподобалася якась казка ви можете за допомогою кнопки "Поділитися" через будь-який соціальний меседжер поділитися посиланням на цю казку.
6) При прослуховуванні казок є ще така функція як перемішування. За допомогою цієї кнопки можна слухати під ряд казки одна за одною з різної категорії.

Додаток автоматично буде перемикати казки між собою.
7) У додатку є казки безкоштовні і є казки за підпискою. Добре, що є декілька варіантів підписки: оплата за рік, або щомісячно.
8) І самі головні переваги додатку #Аудіоказки_українською - це кількість казок на будь-який смак.
Я все ж таки надіюсь, що колись цей додаток буде мати функцію сімейного доступу. Щоб заходили в додаток не під одним акаунтом, а кожен під своїм і міг самостійно обирати улюблені казки в розділ Обране.
В цілому додатком дуже задоволені, будемо користуватися й надалі (і обов’язково оформимо підписку).
Рекомендую до користування.
#naprobuua #naprobuua_Аудіоказки_українською #Аудіоказки_українською_відгуки
Читати далі
Марія Олександрівна Ремська
Знавець - Блогер , 2021-03-11 20:30:35
Хочу висловити подяку за вибір на мою користь,за можливість протестувати додаток Аудіоказки українською. Цим додатком користувалася і вдома ,і на роботі. На роботі (я працюю в дошкільному закладі)перед обідним сном включала діткам аудіоказки, вони ,щоб їм послухати,швиденько їли та переодяглись бо знали,що почуть , щось цікаве і повчальне,щось пригодницьке. Іноді просили дві казочки, йшла їм на поступки. Голоса, інтонація ,вимова ,звуки, заворожуючі моменти, усе діткам надзвичайно подобалось. А вдома, щовечора мене з нетерпінням чекала моя донечка Єва. Якщо я бачила,що вона надто активна того дня ,включала казочки довші за часом, а іноді ми і не дослуховували і засинали, ну дуже вже заколихували)) Додаток простий і зручний у користуванні, тільки от один нюанс таки був,не було короткого опису даної казки, що дуже спроситило б у виборі. А ще добре було б ,якби те,що ми уже прослухали ,якось зберігалось в папці "переглянуті" бо бувало, що я включала,а дитина казала,що це ми вже слухали. А так,все влаштовує.
Казка важлива у житті дитини. Добрі казки розповідають малюкові про добро і зло, вчать чинити правильно і позбуватися надуманого страху. Прочитана перед сном казка — запорука міцного сну та приємних сновидінь.
Велике спасибі, що цей додаток звучав ,саме на українській мові.
Дякую!
Читати далі
Тетяна Кравченко
Експерт , 2021-03-06 18:59:18
Слухаємо казки майже кожен день! Мені й дітям дуже подобається цей додаток. Спочатку ми слухали народні казки, здивована я скільки їх різних)))
Тепер перейшли на авторські казки, переслухали про Віні-Пуха), тепер Шарля Перо почали слухати.
Це просто знахідка для таких батьків як я) Вмикнула казку і разом з дітьми насолоджуюсь чарівною історією, мене переносить у моє дитинство, з'являються такі приємні дитячі відчуття і стає так спокійно й затишно! Мене й дітей казочки на ніч дуже заспокоюють і ми засинаємо досить швидко.
За такі відчуття й емоції я щиро вдячна за участь у тестуванні цього додатку!
Тому тим, хто ще не завантажив додаток - мерщій до Play Market й спробуйте хоча б безкоштовний варіант!
Там все досить просто й зручно. Проста навігація, регулювання гучності, працює у фоновому режимі ( величезний плюс).
Всім приємного прослуховування!
Читати далі
yanina.klimova
Експерт , 2021-03-05 21:33:13
Читаешь детям сказки перед сном? Я нет?
И совсем не из-за лени, а потому что мои дети не засыпают при любом источнике света, а читать в темноте я не умею.
Но..выход есть всегда и без сказок мои дети не остаются?

Как сейчас помню. Что такое радио в селе знаете? Никто его не слушает, но фонить оно должно в хате до 24:00. Я маленькая, гостюю у бабушки в селе. Свет в доме давно погас, а я слушаю... новости, интервью, песни...и наконец-то сказки, в которых иллюстратор только твоя детская фантазия. Каждая история находила своё продолжение в моём сне❤️
Вот я уже сама мама. А мои дети обожают аудиосказки перед сном.
Спасибо что дали влзмлжность затестить приложение «Аудіоказки Українською». Мы столько интересного и нового открыли для себя!
Как правило, дети сами выбирают сказку и достаточно быстро разобрались в юзабилити данного приложения. Преимущество отдают коротким (десятиминутным) сказкам с фоновой музыкой и звуками.
Огромный плюс в том, что иллюстрация к сказке одна и не меняется, поэтому интерес смотреть в смартфон быстро угасает. Хорошая прокачка творческого потенциала и мышления, с отсутствием нагрузки на уже уставшие за день глазки?
Можно даже было бы оставлять их в комнате одних и заниматься своими делами... Но нет, в этот момент я сама возвращаюсь в село, бабушкину хату, сказочную темноту с томным голосом диктора....
.
Во время тестирования столкнулась с такими проблемами на iPhone 11 pro:
- не работает фоновый режим на про аккаунте. При блокировке телефона сказка выключается;
- не отображается список избранных сказок;
- в режиме прослушивания сказки, кнопка «свернуть» и «добавит в избранные ❤️« накладываются на шторку состояния телефона и очень трудно на них попасть для нажатия.
- каждый раз при входе в приложение, необходимо проходить авторизацию. Напряжно
.
Спасибо #naprobu за возможность прямой переписки с разработчиком для устранения багов.
Рекомендации:
- хотелось бы больше категорий: короткие-длинные, с музыкой- без, для сна или наоборот бодрящие, возрастная категория: для самых маленьких и для детей постарше, по темам: сказки о любви, дружбе, животных, принцессах и тп.
- было бы круто добавить в приложение и колыбельные украинской.
- была бы кстати история прослушанных сказок


#аудіоказкиукраїнською ?
Мира и Адам очень рекомендуют! И судя по фото @dalmatian_sheldon тоже?
.
#naprobuua #naprobuua_Аудіоказки_українською #Аудіоказки_українською #naprobu_відгуки #Аудіоказки_українською_відгуки #сказки #казкидлядітей #children
Читати далі
Inna Grabova
Досвідчений експерт , 2021-03-04 07:10:34
Моїм дітям дуже сподобався додаток "Казки українською". А мені подобається, що діти з допомогою додатку долучаються до казкового світу, вчаться розпізнавати добро і зло, а також чують красиву українську мову. В процесі тестування виявили, що перелік творів постійно оновлюється і постійно додаються нові. Це надзвичайно круто. Надіюсь, що розробник буде і надалі радувати малечу новими захопливими казковими історіями, а ,можливо, створить ще не менш цікаві додатки з навчальним змістом українською.
Читати далі
Inna Grabova
Досвідчений експерт , 2021-03-04 06:32:29
У мене двоє діточок - Назарчик (6 років) та Софійка (2,10 років). Звичайно, що вкласти спати таку "команду" або заспокоїти всі їх "черезмірні" активності буває досить важко. Тому інколи приходиться вдаватися до використання різних додаткових методів. Захаращувати свідомість дитини мультиками в такому ранньому віці не особливо хочеться, а приділити час на читання казок не завжди виходить. Не скажу, що ми і раніше не користувалися додатками для прослуховування оповідань. Але все, що було до цього часу особливого захоплення в дітей не викликало. Зацікавленість додатком "Казки українською" у малечі проявилася одразу, ще як ми записали безкоштовну версію. Єдине, що сучасні діти чекають одразу видовищ , а не тільки розповіді. Тут довелося трішки пояснювати, що мультики ми дивитися не збираємось, а просто слухаємо, уявляємо і поринаємо з героями в казковий світ. Трішки не вірилося, що діти почнуть сприймати таку подачу матеріалу, адже особливого блиску в їх очах не було. Та в той момент, коли малюки попросили мене знову включити казочку і присіли в очікування нової дивовижної пригоди, я зрозуміла, що додаток нам "зайшов". Тепер казки ми слухаємо не тільки перед сном, а й навіть на протязі дня, коли хочеться просто перепочити між нашими іграми. І зауважу, що це рішення не моє, а таку ініціативу проявляють Назар і Софійка самостійно. Я ж хочу відзначити, що додаток справді заслуговує уваги, адже в ньому я для себе відмітила ряд переваг:
1. Дуже просте управління (діти вже самі навіть навчилися перемикати контент);
2. Якісна озвучка казок;
3. Відсутність реклами;
4. Надзвичайно великий вибір текстів (при тому як зібрані казки народів світу, так і авторські твори, в тому числі сучасні);
Можливість вибирати улюблені оповідання і зберігати їх окремим розділом.
Ну і звичайно хочеться відзначити, що зустріти зараз на просторах інтернету якісний контент саме на українській мові дуже важко. А в додатку "Казки українською" все на нашій мові, що дуже важливо для наших дітей, адже в них формується правильне мовлення. Тут особливо великий респект розробникам!!! Отож тестуємо далі)
Читати далі
Тетяна Кравченко
Експерт , 2021-02-26 18:11:08
Ми з дітьми завжди перед сном щось читаємо, та іноді я так втомлююся, що аж очи злипаються. Тому почала шукати аудіоказки, а тут на порталі почалось тестування аудіказок, та ще й українською мовою!
А коли я дізналася що я у списку експертів, то радості не було краю)
Слухаємо ми вже їх 6й день. Казки не довгі, тому ми перед сном прослуховуємо 3 казочки. Для мого трьохлітнього синочка хватає однієї, бо його увагу на довго не сконцентруєш, далі він просто повільно засинає, а от 10тирічній донечці подобається слухати казки довго, перед сном, у машині. А я дуже радію, що тепер її словниковий запас поповнюється та дома частіше звучить українська мова.
Що стосується додатку, то він досить зручний й ним користуватися можуть діти, самі вибрати собі казку. Багато читала негативних відгуків що до гучного вступу... мене він не дратує, я просто роблю комфортну гучність і все добре. Дуже подобається, що додаток працює у фоновому режимі: поки діти слухають казку - я дороблюю свої справи у месенджері. А взагалі, мені самій цікаво слухати казки, бо різновидів їх там.... а інколи так заслуховуюсь, що спокійно засинаю)))
Казки читають приємними голосами, емоційно, ніби картинки оживають)
Хто ще не слухав казку - швидше завантажуйте та послухайте безкоштовні варіанти, а далі вам вирішувати, але воно того варте!
Читати далі

Додаток не працює

Вже більше місяця додаток не працює! Спочатку чекали, потім написали в підтримку - нічого не змінилося. Дуже прикро!!!! Адже в умовах була підписка на 1 рік. Дитина розчарована
У відгука 1 коментар
Модератор Ірина
Дякуємо за Ваше звернення. Ми також ще чекаємо на відповідь від розробника, тому коли отримаємо її - обов'язково прокоментуємо під цим відгуком. Приносимо щирі вибачення.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Малышу нравиться

Пока старший в садике, с малым (1,5 года) решила послушать сказки рекомендованные другими родителями - наконец то нашли отклик и другие сказки. Но все же мелодия перед сказками мешает ребенку уснуть. А ребенку до того понравилось что после сна он принес телефон и сказал «какус» (сказку)? сидит слушает. Мне нравиться, что сказки на украинском языке. Я всегда им на украинском читаю перед сном. Приложение очень помогло мужу пока я была в больнице. Дети слушали и думали что это мама читает
У відгука 3 коментарі
najtingalo
Дуже хороший додаток! Дякую за рекомендацію!
Татьяна Береговенко
Интересное приложение, мне тоже очень понравилось))
Показати ще 1 коментар
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Аудіоказки українською

Я не задоволена додатком. За весь час користування обом дітям сподобалась лише одна казка про Нічний трамвай. З додатку викидало, а коли заходиш знову, потрібно спочатку ввійти до аккаунту. Голоса диктора мені сподобались, діткам теж, особливо дівчини з казки про трамвай)). Програш перед початком казки налякав молодшу дитину під час прослуховування. А через те що додаток не працює коли телефон заблокований, постійно треба натискати на екран телефона щоб він не блокувався. В цілому я не дуже задоволена. Буду чекати на допрацювання
У відгука 3 коментарі
Модератор Ірина
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Сподіваємося, що усі технічні проблеми будуть виправлені, і додаток стане кращим для Вас.
najtingalo
Дякую, що написали про ньюанси роботи додатка! Сподіваюсь, що усе виправлять, і наша малеча радітиме новим казочкам!
Показати ще 1 коментар
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Аудіоказки українською

Вдячна за надану можливість для тестування додатку "АудіоказкиУкраїнською"! Кожного вечора вмикаю дочці. Найбільше сподобалися казки: "Пан коцький", "Чому у тата великийй живіт", "Про горошинку", "Вогняна квітка", "Дівчинка теплинка". Приємні голоси дикторів. Кількість казок зростає. Гарні ілюстрації. Є потреба у списку прослуханих казок, щоб було зручніше і не потрібно було кожного разу шукати казку. Дочка почала просити мене розмовляти з нею українською мовою, що дуже тішить. Деякі прослухані казки переказує. Просить вмикати улюблені. В основному вмикаю казку на ніч, на сон. Згодна, що необхідно розширити варіанти підписки на місяць, на півроку. Чудово, що у нас з'явився такий додаток. Будемо чекати оновлень та нових казок.
У відгука 1 коментар
Татьяна Береговенко
"Чому у тата великий живіт" нам також дуже сподобалась казка!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Замечательное приложение для деток и их родителей!

Спасибо администрации за предоставленную возможность протестировать это приложение!
Мне понравилась озвучка сказок. Голоса приятные,  артистичные. Хорошо выдержана динамика речи, не быстро. Ребёнок успевает все услышать и осознать сказанное.

Отличная задумка озвучивать не только украинские, но и сказки других стран. Это развивает ребёнка и помогает знакомится с литературой на родном языке.
Из пожеланий, расширять список и добавить больше известных сказок.

Мне понравилось, что есть автосохранение. Тоесть, если вы вышли из сказки, то когда заходите обратно проигрыватель  стоит на той секунде,  где вы остановились. Это очень удобно и не приходиться искать нужную точку заново.

Сегодня, 24.03 у меня начала глючить кнопка "Избранное", список не загружается.  В поддержку сообщила.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися