ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

05.05.2021 – 19.05.2021: Подавай заявку на участь у проєкті.

20.05.2021: На сторінці проєкту в розділі «Список учасників» буде оголошено 500 експертів, які братимуть участь у тестуванні.

21.05.2021 – 25.05.2021: Буде здійснюватися відправлення 500 наборів службою «Нова пошта» на відділення, які були зазначені в анкетах для реєстрації у проєкті.

26.05.2021 – 23.06.2021:  

  • Залиш 2 розгорнутих відгуки про тестування набору на сайті https://naprobu.ua/
  • Залиш 1 розгорнутий відгук на своїй особистій сторінці у соціальній мережі Instagram та/або Facebook. Можеш зробити репост відгуку або створи новий пост.

Не забувай про хештеги:  #naprobuua  #naprobuua_Becutan  #Becutan #naprobuua_відгуки

24.06.2021 – 07.07.2021: Заповнюй анкету експерта у своєму особистому кабінеті.

Бекутан Мультиімуно – мультифакторний помічник дитячого імунітету отзыв

Ось ми і закінчили тестування вітамінів.
Моя донька, якій 5 років пила їх перед садочком , розводячи в стакані води. Робила це самостійно. Дуже приємний смак ( мені нагадувало смак дитинства , коли пила вітамінні драже ) незважаючи на погану погоду, та її перепади, донька ні разу не принесла додому хворобу. І стійко відходила в садочок, навіть коли пів группі були на лікарняному. На протязі тестування дитина була повна енергії. Навіть замітні зміни в рості волоссі та нігтів.
Для нашого віку повинні пити по 1-2 соше Але я давала по одному.
Мені дуже сподобались вітаміни , але я все таки змінила інстукцію, так як не має інформації коли пити та як розводити.
Я однозначно рекомендую.
#naprobuua #naprobuua_Becutan #Becutan #naprobuua_відгуки
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Иммунитет детей наше все!!!

Продолжение)))
Ребенок пропил 2 недели витамины Becutan и результат заметен) ну то что он не заболел в садике это уже для меня огромный плюс, значит иммунитет набрался сил и готов бороться) Никаких аллергических реакций не было, ни запоров ни других побочных эффектов. Ребенок счастливый, активный, кушать стал лучше) все также пьет с соком, апельсиновый вкус саше даёт соку ещё больше насыщенности. Ребенку очень нравится. Могу со спокойной душой советовать своим друзьям, у кого есть детки)
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Иммунитет детей наше все!!!

Нам посчастливилось протестировать крутую диетическую добавку для детей Becutan. Я как мама считаю это отличной находкой, потому что в этих саше есть все необходимые витамины и минералы, которые нужны для развития и роста детского организма, а особенно для поддержки иммунитета. Также входит пробитик, для улучшения работы кишечника. Давид ходит в садик, и все мамочки знают как это сложно, в плане что 3 дня ходит, неделю болеет! Поэтому я думаю это наша выручалочка) Давид пьет 1 саше в день, так как ему 3 года. Пробовали разводить в молоке, не очень понравилось, следующие разы разводим в соке, пьет с удовольствием))
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Сила иммунитета

Это замечательный средство для повышения иммунитета ребенка. В пакете идет 2 отдела
1 порошок с витаминами и прбиотиками
2 та диетычна добавка апельсинчик а.
На вкус как сок апельсиновый.
Средство очень крутое.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Бекутан Мультиімуно – мультифакторний помічник дитячого імунітету

Відразу ж хочу висловити вдячність за можливість протестувати дієтичну добавку для дітей Becutan. Моєму синочку без місяця 2 роки, тому ми пили по 1 саше в день. Мені як мамі, сподобалось те, що в складі є різні вітаміни і мінерали, які так необхідні дітям для росту і розвитку. Також в окремому кармані знаходиться пробіотик, що допомогає роботі кишечника.
Напій ми розводили в звичайній воді і в компоті, виходить насичений жовтий колір, відчувається приємний аромат апельсину. Син пив із задоволенням, просив ще.
Через два тижні вживання добавки, можу сказати, що апетит синочка покращився вже на третій день, запорів немає (на горщик по-великому ходить кожен день). Ніяких алергічних реакцій не було, а це найголовніший критерій для дитячого організму. Буду рекомендувати друзям і знайомим, в яких є діти.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися