Закончила первую пластинку.

Мои впечатления о продукте. Доставили быстро, Новой почтой, в коробочке была одна упаковка таблеток, рекламный буклет и ручка. Внутри упаковки две пластинки капсул и инструкция, которую я тут же изучила. Никаких противоречий обнаружено не было, а потому приступила к тестированию.

Пила таблетки перед сном — минимум через полчаса после последнего приёма пищи, запивая достаточным количеством воды.

Первая пластинка полностью подошла к концу, но, к сожалению, никаких позитивных изменений я не заметила. Скорее, даже напротив. Если до этого стул был регулярным, то теперь это раз в три дня, не чаще. Постоянная усталость, сонливость. Кожа тоже негативно отреагировала: за прошедшую неделю остро увеличилось количество высыпаний. Мне совсем не хочется думать, что это было связано с приёмом препарата, ведь, возможно, это просто стечение обстоятельств. Но то, что пока никаких позитивных сдвигов не было — к сожалению остаётся фактом.

Я продолжу приём препарата и по окончанию второй пластинки сделаю окончательные выводы, ведь сейчас для них рано. Жаль, что результаты на половине пути оказались неутешительными, но я надеюсь на то, что это просто дурацкое совпадение. А, возможно, просто препарат не подошёл моему организму.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Перша пластинка БіоБак пішла на ура!

Почала прийом пробіотика за кілька днів до Великодніх свят і як я й надіялася, вони пройшли майже непомітно та без лишнього навантаження на мій організм.
Зазвичай така кількість калорійної та місцями жирної їжі ну хоча би важкістю або печією, але дасть про себе знати. Але не цього разу. Приймаю по одній капсулі щоранку і планую продовжити курс, адже попереду ще кілька партій шашликів та виїздів на природу)))
Також помітила, що цей препарат покращив обмін речовин.
Також в інструкції препарату вказано, що він здатний впливати на укріплення імунітету, в цьому я також переконалася. Раніше будь-який вірус або нежить, який приносила донечка з садочка, моментально передавався і мені, але не останнього разу. Хоч ми 5 днів провели разом і в неї були яскраво виражені вірусні симптоми, на моєму самопочутті це ніяк не відразилося.
У відгука 1 коментар
Модератор Ольга
Mariana 92, непогані результати за такий проміжок часу. А з такою нестійкою погодою та вірусами - це взагалі знахідка.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Тестування. Тиждень другий.

Ось і промайнув другий тиждень тестування пробіотика "Біо Бак" .

За цей час, можу сказати, що добавка позитивно повпливала на процес травлення, поліпшила загальний стан організму та гарно справилася з метеоризмом, який періодично виникав після довгого курсу прийому протизапальних таблеток.

Побічних ефектів помічено не було, продовжую приймати пігулку зранку, так комфортніше. Претензій до упаковки, капсули або дії добавки у мене не виникло. Порівнюючи з імпортними аналогами, можу стказати, що "Біо Бак" нічим не гірший. А промоніторивши ціни в аптеках, можу сказати, що ціна у нього прийнятніша за більшість аналогів.

Лишився третій тиждень тестування. Першими двома я, безумовно, задоволена. Приємно знати, що мільйони бактерій стоять на захисті твого кишківника :)
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Подходит к концу окончание тестирования

Ну что, пошла вторая неделя тестирования Био Бак. Каждое утро у меня начинается именно с завтрака и таблеточки) Тестирование началось как раз кстати. Я кардинально пересмотрела свое питание и вместе с био бак произошел "Вау" эффект. Проблемы с запорами и тяжестью практически сошли на нет, думаю комплексный подход дал свой результат. Единственное огорчение, две таблеточки просто лопнули и рассыпались у меня в руках(( Единственно меня еще беспокоит аллергия, но надеюсь что после курса с Био Бак она максимально сойдет на нет.
У відгука 1 коментар
Модератор Ольга
Korovka, оболонка пігулок дуже тоненька, що вони розсипалися? Алергія у Вас сезонна, на пилок, чи на певні продукти?
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Ну, що дорогенькі після майже тижневого прийому готова написати відгук!)))

Ось і промайнув тиждень після початку прийому комплексу пробіотиків! Чесно кажучи, що я вражена це мало сказати! Пояснюю чому!))) Я вважаю мені просто повезло прийняти участь в тестуванні саме після Великодневих свят! Зазвичай переїдання мяса, мучного супроводжувалося як то кажуть відходняком організму, яке давало результат на негативний стан вцілому! В цьому році приймаючи Біо Бак мій організм не відчув дискомфорту, дисбалансу! Приймаю капсулки кожного ранку тільки прокинувшись! Так, як раніше була алергиком, можу сказати, що алергії ніякої не було, організм гарно прийняв, негативної реакції не було і не має наразі! Скажу більше пропиваю сама курс і куплю в аптеці ще для дитини.
Якщо є можливість раджу кожному пропити курс, адже здорова мікрофлора кишечника - це залог нашого імунітету! Бажаю всім здоров'я та гарного самопочуття)))
У відгука 1 коментар
Модератор Ольга
AlishkaExspert, на що саме у Вас була алергія: сезонна чи на певні продукти? Для мене також було відкриттям, що здоровий кишківник - і алергія не так сильно проявляється.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися