ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

24.08.2021 - 06.09.2021: Подавай заявку на участь у проєкті.

08.09.2021: На сторінці проєкту в розділі «Список учасників» буде оголошено 150 експертів, які братимуть участь у тестуванні.

09.09.2021: Буде здійснюватися відправлення 150 наборів службою «Нова пошта» на відділення, які були зазначені в анкетах для реєстрації у проєкті.

11.09.2021 – 15.10.2021: 

  • Залиш 2 розгорнутих відгуки про тестування набору на сайті https://naprobu.ua/
  • Залиш 1 розгорнутий відгук на своїй особистій сторінці у соціальній мережі Instagram та/або Facebook. Можеш зробити репост відгуку або створи новий пост.

Не забувай про хештеги:  #naprobuua  #naprobuua_ПреМамаДуо  #ПреМамаДуо #naprobuua_відгуки

  • Бери участь у конкурсі на найактивнішого експерта проєкту. Пиши відгуки, ділись фото та відео на тему проєкту, спілкуйся з користувачами сайту за допомогою коментарів.

01.11.2021 – ми оголосимо 1 переможця, який отримає приз - книгу Людмили Петрановської «Таємна опора. Емоційний зв'язок у житті дитини» з підписом MamaRika та додатково 200 балів до свого рейтингу.

Вітаємо переможця конкурсу на найактивнішого експерта проектуAnastasia Gonharenko!

 

16.10.2021 – 31.10.2021: Заповнюй анкету експерта у своєму особистому кабінеті.

Получила подарок!

Вчера получила подарок, книгу Людмилы Петрановской «Таємна опора» с автографом Мама Рика.
Спасибо порталу, теперь нужно выделить время для чтения. Давно собираюсь.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Удивлена победой в конкурсе!

Всем добрый день. Получила я смс что идет посылка от портала Напробу, подумала ой, ошиблись, что то для тестирования отправили мне, а я не регистрировалась в проект. Но не терпится, зашла на портал, посмотреть как тут дела. А я оказывается победитель конкурса и мне выслали подарок, книгу! Очень приятно, жду с нетерпением. Как получу, сразу отпишусь и здесь и в соц.сетях. И я забыла дополнить отзыв показатели свертываемости в крови мои улучшились, а именно был риск тромбоза из за повышенного показателя густоты крови, но после пересдачи анализа после приема курса витамин Премама Дуо этот показатель снизился!!! Это супер просто. Мне не прийдется пить кроверазжижающие препараты! Буду пить Премама Дуо лучше.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Додаток

Основі переваги комплексу я вказала в офіційних відгуках, але хочеться ще так багато чого сказати, що не втримаюся. Адже всю вагітність і перші місяці від народження я була надзвичайно напруженою. Агресивно налаштована на будь-що сказане в мій бік, простіше кажучи "будь що сказане було використане проти співрозмовника". І зараз це такий кайф нарешті видихнути і відчути спокій та полегшення. А все завдяки вітамінам, хто ж знав що саме в цьому була проблема... Шкода що гінеколог до цього не додумалась, скільки б щасливих оточуючих було б навколо мене. А також меньше випитих заспокійливих...
Тож дякую ПреМама Дуо за можливість стати трішки спокійнішою та щасливішою мамою) Всім добра та краси!
#ПреМамаДуо #naprobuua_ПреМамаДуо #naprobuua_відгуки #naprobuua
У відгука 1 коментар
nadja_melnik
Я також була дуже напружена і помітила що під час прийому та після ця напруженість пропала . Схильна вважати ,що це все завдяки прийому вітамінів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

ПреМамаДуо

Витаминный комплекс ПреМамаДуо, подойдет всем кто планирует беременность, уже беременный или на грудном вскармливании. Они реально работают. После месяца приема, сразу заметны улучшения - укрепились ногти и волосы, улучшилось самочувствие, появилось больше сил и энергии. Удобная дозировка, не большие таблеточки без запаха, которые нужно принимать один раз в сутки. Очень хороший состав витаминов и минералов.
Витамины ПреМамаДуо - это соотношения цена-качество.
Рекомендую данный комплекс витамин не только беременным, а и тем кто планирует свою беременность заранее.
У відгука 1 коментар
nadja_melnik
Також вже неодноразово рекомендувала вітаміни подругам які планують вагітність та тим котрі вже чекають малюка
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Приємні місяці вагітності

Зараз сину 7 років. Коли була вагітною чомусь скептично ставилась до вітамінів у таблетизованій формі. Вагітність протікала нормально, гестозу не було. Приймала вітаміни у вигляді овочів та фруктів. Зокрема, сестра народила нещодавно, усю вагітність приймала вітаміни, малюк народився доношений в строк.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися