Найкращі відгуки

parfenova_jullia
Новачок , 2021-10-08 20:03:43
Здравствуйте. Какие выводы я могу сделать пропив курс витаминов ПреМамаДуо?👌 Хочу отметить что витамины действительно повлияли на мое самочувствие, и внешние факторы, а конкретно:
🍒прилив сил, енергичность (уже писала в одном из отзывов в начале приема, и мне не показалось тогда, это действительно так и есть)
🍒стала не такая нервная👆(и это факт, тоесть действует позитивно со строны нервной системы)
🍒ногти стали крепче (раньше могли рваться как бумажные, так как я их не покрываю гелем, мне разница ооочень заметна)
🍒кожа лица стала чище и свежее (хотя бессонные ночи на ГВ дают о себе знать)
🍒 и вишенка на тортик это мои волосы 😍 ( даже мой парикмахер отметила что их состояние стало лучше чем было, а она человек со стороны, тоесть не заинтересованный, что очередной раз подтверждает эффективность витаминов).
Для меня они подошли просто идеально, я довольна результатом, и на будущее буду их себе покупать. И отмечу как мать 2-х детей🤯🤪 они действительно держат нервную систему в узде😅. Покупать или нет, это сугубо Ваше решение, но от себя лично я могу смело рекомендовать ПреМамаДуо так как сама пропила их😉 Я довольна. Спасибо за возможность участвовать в таких полезных тестированиях 😊
Читати далі
Tanya11
Новачок , 2021-10-08 19:40:48
Перш за все хочу подякувати за можливість стати експертом даного препарату.
Приймаю ці вітаміни на протязі 6 місяців
З точністю можу сказати вони чудові
Пити вітаміни як на мене легко, мені не приносить ніякого дискомфорту хоча розмір таблетки не дуже маленький
Ніяких запахів не мають
Склад приємно вражає, як вітамінів так і мінералів, комплекс чудовий
Ніяких побічних дій від прийому даних вітамінів за весь час не помітила
Результат однозначно є, нігті волосся зміцнилося і це дуже помітно, загальний стан теж чудовий, настрій прекрасний
Однозначно рекомендую даний препарат, та буду продовжувати приймати їх надалі
Читати далі
OlyaBobak
Новачок , 2021-10-07 16:01:38
Пре Мама Дуо #naprobu.ua

Якщо ви плануєте вагітність або вагітні чи на грудному  вигодовуванні, тоді вам варто розумно підійти до вибору вітамінів. Кожен організм під час вагітності та після пологів втрачає вклику кількість вітамінів, які йдуть на користь малюка😊І з цим нічого не поробиш, фізіологія бере своє🤷‍♀️
Тому вітаміни є надважливі як для вас, так для вашої малечі.
Я як лікар, до вибору вітамінів ставилася важливо, вони мають бути комплексними і заміщувати добову норму вітамінів і мінералів, які потребує матуся.
В одній з реклам блогера я знайшла сайт naprobu.ua, і встигла взяти участь у тестуванні вітамінів Пре Мама Дуо.
Поділюся враженнями👇
📌Простота прийому! 1 таблетка і одна капсула використовуються в один прийом,  просто запиваєш склянкою води і приймаєш після їжі 1 раз на добу!
📌Плюс даних вітамінів в тому, що нема додаткового неприємного смаку та запаху.
📌Вітаміни є КОМПЛЕКСНІ, тобто мають в складі 11 вітамінів і 10 мінералів які потрібні у цей важливий період для жінки.
📌Зі змін в організмі помітила зменшення втоми, енергійність на весь день, покращення настрою і сну. Покращився апетит,зменшилися висипання на шкірі обличчя, нігті стали менш ламкі, стала менше роздратованою і апатичною.
📌Єдине, що не змінилося випадіння волосся😔Хоча ці вітаміни не мають прямий вплив на волосся, але я так мріяла, що вони перестануть випадати🤦‍♀️

Зі всіх вітамінів, які я приймала за 1 і 2 вагітність - Пре Мама Дуо ,поки що, найкращі❤

Я несу рекомендаційний характер на рахунок цих вітамінів Пре Мама Дуо, а ви обирайте свої, тому що ваше здоров'я і здоров'я малюка у ваших руках!
#naprobuua#naprobuua_ПреМамаДуо#ПреМамаДуо#naprobuua_відгуки
Читати далі

ПреМама дуо

Однозначно необхідна допомога вагітним та лактуючим мамам! Повноцінний комплекс вітамінів, мінералів та нутрієнтів в добовій порції у вигляді маленьких та зручних таблетки та капсули з омегою-3. Особливо важливо, що саме в ПреМама дуо міститься необхідна кількість ДГК, яку не знайти більше в жодних вітамінах для вагітних, тобто по складу ПреМама дуо просто немає рівних!
Під час вагітності приймала різні вітамінні комплекси курсами, які рекомендувала мені мій гінеколог, але справді помітну дію вітамінів показав тільки ПреМама дуо:
🥰в першу чергу, це звісно, загальне самопочуття, яке покращилось за рахунок заліза, вітамінів групи В та вітаміну Д
😊 зменшилась тривожність протягом дня, сон став міцнішим, пройшли нічні судоми в ногах за рахунок необхідної кількості магнію
🤩зміцнились нігті, також зникли білі поперечні смужки на них - закрився дефіцит по кремнію
😍 помітно покращився стан шкіри
🥰зменшилось випадіння волосся

Дякую сервісу @naprobu.ua за можливість спробувати даний вітамінний комплекс та переконатись в його ефективності в порівнянні з іншими торговими марками
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Відгук про вітамінний комплекс Премама Дуо

Спасибо, что выбрали меня стать участником проекта. Витамины крутые жаль что я попробывала их только на 9 месяце беременности, а не раньше. Однозначно они мне подходят на много больше чем Элевит. Как и у большинства беременных у меня были проблемы со стулом из за давления плода на кишечник и чем больше срок тем сложнее сходить в туалет. Но с Пре Мама этот процесс как облегчился))) не знаю с чем это связанно 😂
Однозначно буду продолжать их пить поскольку кормящим мамам нужно столько же а может даже ещё больше минералов и витаминов.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Отзыв о витаминном комплексе Пре Мама

Пропив полный комплекс витамин, остальсь довольна.
Раньше были претензии к тому , зачем две пилюли сразу пить, теперь поняла что нельзя вместить в одну таблетку весь комплекс витамин без потери качества. По этому из моего прошлого минуса , тут огромный +.
Удивляюсь почему при беременности о Пре Мама ничего не говорил врач, а выписал другие витамины..
Ну ладно, после беременности конечно появились какие то ухудшения и со здоровьем, с кожей, с волосами.
Комплекс витамин успешно справился со всем и даже больше.
Появилось больше енергии, спокойнее сон, хорошое настроение, волосы стали блестеть здоровым блеском, но заметных улучшений на коже не обнаружила.
Рада что попала в группу и смогла проверить и убедиться в качестве витамин.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

#naprobuua #naprobuua_ПреМамаДуо #ПреМамаДуо #naprobuua_відгуки

Пропив курс витамин могу сказать , что они благоприятно влияют на самочувствие беременной ) Сейчас я уже не принимаю витамины , то состояние кожи явно начало портится , появились высыпания , сегодня третий день без витамин, то чувствую себя разбитым корытом , завтра пойду в аптеку за #ПреМамаДуо. После родов продолжу пить обязательно, так как знаю, что после рождения малыша организм очень тяжело восстанавливается , а так как это будет зима , то ему будет сложнее вдвойне. Спасибо #naprobu за возможность участвовать в данном проекте .
У відгука 1 коментар
nadja_melnik
Ви не пошкодуєте якщо будете приймати їх і після вагітності. Я наприклад дуже шкодую чому не приймала їх ще під час вагітності, багато б проблем можна було уникнути
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Відгук про вітамінний комплекс Премама Дуо

Під час вагітності організм майбутньої мами потребує додаткову підтримку. Для мене був найкращий варіант вітамінів Премама Дуо в склад яких входить 21 вітамін, які так необхідні при плануванні вагітності, вагітності та в період лактації.
Познайомилася я з ними під час тестування, до цього приймала інший препарат від якого мене трішки нудило. Під час прийому вітамінів Премама Дуо ніяких поточних ефектів я не замітила, навпаки самопочуття покращилося. Прилив сил і енергії. Волосся перестало випадати. Тому я придбала і надалі препарат. Планую приймати й під час лактації.
У відгука 1 коментар
oli.yevs
А мне, к сожалению, эти витамины с выпадением волос не помогли. Но в целом они очень классные.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися