ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

06.11.2020 - 19.11.2020: Подавай заявку на участь у проєкті.

20.11.2020: Буде оголошено 200 експертів, які братимуть участь у тестуванні.

23.11.2020: буде здійснюватися відправка 200 наборів для тестування.

24.11.2020 - 08.12.2020

  • Заходь на сайт naprobu.ua та підтверджуй факт отримання продукції у відгуках.
  • Тестуй продукцію Dr.Oetkerпід час приготування страв.

Обмежень в рецептах – немає!

  • Напиши 2 розгорнутих відгуки на сайті naprobu.ua. Ділись фото готових страв та відео з процесом їх приготування з використанням продукції “Dr.Oetker”.
  • Залишай 1 відгук на свої особистій сторінці у соціальній мережі Facebook та/або Instagram. Зроби перепост відгуку (або створи новий пост).

*Не забувай хештеги #naprobuua #naprobuua_DrOetker  #DrOetker #naprobu_відгуки #DrOetker_відгуки

  • Бери участь у конкурсі на найактивнішого експерта проєкту. Пиши відгуки, ділись фото та відео готових страв або їх приготування, спілкуйся з користувачами сайту за допомогою коментарів.

09.12.2020 – ми оголосимо 3 переможців які отримають приз - набір смаколиків від бренду “Dr.Oetker”.

09.12.2020 – 22.12.2020: Заповнюй підсумкову анкету учасника проєкту в «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua.

Десерти, засоби для випічки та декорування Dr. Oetker

Продолжаю тестировать, сегодня захотелось сырной запеканки, вообще обожаю все сырное - творожники, чизкейки, сырники. Очень классно что на обратной стороне пишут рецепт, не нужно ничего искать в интернете. Только я ещё очень люблю делать бортики с печенья, так сделала и в этот раз, все остальное по рецепту. Получился очень сырный, пышный и ванильный, я использовала смесь творопыш и ванильный экстракт от Dr. Oetker. Продукты понравились, творопыш других производительностей никогда не видела, а вот ванильный экстракт брала порошковый, он конечно не сравниться с жидким, аромат намного ярче. Спасибо за продукты, буду тестировать дальше
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Мое первое знакомство с DrOetker

Мое первое знакомство с DrOetker прошло прекрасно.
Я очень давно слышала отзывы, но не решалась купить и не везло с тестированиях, и вот наконец-то привалила посылка счастья. Спасибо жюри и Админам!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Моя запіканка..

Начитавшись відгуків вже не перший місяць)), взялась я до запіканки з Творопишом. Робила все по рецепту на пачечці. І воно робилось все легко, просто, і в духовці росла як на дріжджах. Після духовки (все по чесному, дала її там постояти 10 хвилин), вона взяла і впала((((.
Смак - дуже смачно, дійсно превалює смак сиру. І її вже майже з'їла моя сім'я, якій мої кулінарні фантазії про ідеальний вигляд страви, ну скажем.....далеко))).
У відгука 2 коментарі
ВікТорія55
Не переживайте, то не тільки у вас так. В мене також впало, це тому що там муки нема і він дуже пишний виходить. Але ж який смачний.
yu_novitskaya
Ну и что, что упала! На вкус же это никак не повлияло?) Мне вот нравится ваша запеканка..домашняя, вкусная, сочная. Не обязательно же всем запеканкам быть высокими!)
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Алгоритм відбору

Абсолютно сексистський склад людей по відбору на проєкт. В офіційних правилах нічого не вказано за стать як цільову аудиторію, але відбирали лише жінок. Чоловіки готують нічим не гірше а іноді і краще, тому це сексистське рішення є нічим не обґрунтованим.
У відгука 1 коментар
Moderator Alena
legen_eugenkyi, ми Вас розуміємо, але, запевняємо Вас, сексистського ставлення на порталі до учасників ні в якому разу немає! Критерії відбору залежать не від нас, а від Замовника та у кожному проекту вони різні. То ж "Ваш" проект обов'язково на Вас чекає попереду! От побачите!;)
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Тестируем на полную

Спасибо большое, за такое тестирование, сегодня делали кексы с творопышом, это не что, внуки за раз все съели... Это невероятно, вкусно и быстро♥️♥️♥️♥️
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися