ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ

15.09.2021 - 20.09.2021: Подавай заявку на участь у проєкті.

21.09.2021: На сторінці проєкту в розділі «Список учасників» буде оголошено 100 експертів, які братимуть участь у тестуванні.

22.09.2021: Буде здійснюватися відправлення 100 наборів службою «Нова пошта» на відділення, які були зазначені в анкетах для реєстрації у проєкті за рахунок Виконавця тестування.

23.09.2021 – 06.10.2021: 

  • Залиш 2 розгорнутих відгуки про тестування набору на сайті https://naprobu.ua/
  • Залиш 1 розгорнутий відгук на своїй особистій сторінці у соціальній мережі Instagram та/або Facebook. Можеш зробити репост відгуку або створи новий пост.

Не забувай додавати хештеги у соціальних мережах: #naprobuua  #naprobu_відгуки #naprobu_КтВіт #КітВіт 

07.10.2021 – 20.10.2021: Заповнюй анкету експерта у своєму особистому кабінеті.

И мы купили

У сына по состоянию здоровья, мы несколько раз в год пропиваем курс витаминов с магнием и витамином В⁶. Уж очень меня привлекло новая идея для приема витаминов и сыну понравилось. Мы пока всего неделю пьём и результата не видно, но и полочек тоже что уже радует. Поддержу девушек которые пишут о разнообразности вкусов, было бы очень интересно, так как если пропивать один курс, вкус может надоесть. В наличии в аптеке города таких витаминов нет, некоторые провизоры даже не слышали о них, мы заказывали. Сын пьет их не то что бы с удовольствием, моего пришлось напоминать постоянно что бы допил. . Сами трубочки выглядят очень интересно.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Враження від Кіт Віт

Хоча ми з дитиною і не потрапили у список учасників, вирішили також протестувати дієтичну добавку. Через сайт замовили Кіт Віт зі смаком зеленого яблука.
Отже, дитина у захваті, а це саме головне. В осінній період пропити трішки вітамінів нікому не завадять. Ми пили одну соломинку на день протягом тижня. Побічної реакції з боку шлункового тракту не було.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Самостоятельное тестирование

Начиталась я таких разных отзывов о КитВит и решила тоже протестировать новинку (самостоятельно, отбор я не прошла).

Чтобы не бегать и не искать витамины, нашла в интернете ближайшую ко мне аптеку и сделала бронь. Как оказалось, правильно поступила, так как в аптеке их в наличии не было. Через пару дней витаминки прислали мне со склада. Мой выбор пал на вкус вишни, так как мне, маме годоваса, не помешает укрепить нервную систему. Удовольствие обошлось в 104 гривны 20 коп.

Первое, что хотелось бы отметить: перед приёмом беременным и кормящим женщинам необходимо получить консультацию врача! Об этом написано на упаковке витаминов. Я, признаюсь, этого не сделала, пила на свой страх и риск. Реакций у малыша не было (мы на ГВ), но лучше прислушаться к производителю!

На портале я встретила не один комментарий по поводу:

- ненатуральности вкуса. Поэтому ждала разочарования. Но мне всё понравилось. Конечно, это не вкус сорванной с дерева вишни, но он и не хуже других аптечных шипучих напитков. Приятный, не приторный, кисло-сладкий вкус.

- медленного растворения витаминок. В некоторых отзывах я нашла лайфхак - вода должна быть подогрета. И это действительно работает! Более того, один раз я пила через трубочку довольно горячую воду (такой температуры, как горячий чай/кофе) - так мне половина отмерянной воды и не понадобилась. К сожалению, об этом моменте производитель не указал.

Ещё я бы предложила производителю сделать что-то вроде мультиупаковки, с разными вкусами. Ведь ребёнку куда интереснее каждый день выбирать себе трубочку нового цвета. Думаю, что купить все 5 вкусов сразу финансово готова не каждая семья.
У відгука 2 коментарі
Модератор Ольга
Moni4ka, думка з приводу мультиупаковки цікава, але ж вітаміни необхідно пропивати курсом. В разі ж вживання 7 днів різних комбінацій вітамінів не буде досягнуто необхідного ефекту, будь-то зміцнення імунітету чи зменшення напруги у шкільний час.
Moni4ka
Модератор Ольга, це щоб охопити більше коло охочих. Хто хоче пити курсом - купує 4 моно упаковки. Хто просто побавитися - мультиупаковку. А ще як варіант - продавати "тестові" трубочки, поштучно. Щоб дитина обрала собі смак до вподоби (з того ж вітаміну С, який у двох смаках), і потім вже приймала курс
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Дієтичні добавки КітВіт. Корисні вітамінки пий через соломинки!

З моєю посилкою теж наплутали, тому отримала лише 02.10.2021, а от рекламної листівки не вклали. Випробуємо лише декілька днів.
У відгука 2 коментарі
Модератор Ольга
Viktory77, так як Ви отримали пізніше, строки ще дозволяють до 20 залишати відгуки.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Питні вітаміни КітВіт

Привіт, улюблений портал! 🤍

Як і обіцяла раніше, ділюся з вами своїм відгуком щодо прийому КітВіт - зелене яблуко з цинком. Заявку на участь не подавала, а купувала в аптеці за 80 гривень.

🍏Ціна: доступна, кожень може дозволити собі придбати.
💚Упаковка: не дратує око, приємний дизайн, намальований кіт дитячу психіку не травмуватиме. Трубочки надійно закриті фольгованою обгорткою.
🍏Зручна форма прийому - трубочка.
Я вживаю близько 1.5 - 2л води щодня і з КітВіт проста водичка перетворюється на дуже смачну та поживну.
Таким чином, я і водний баланс контролюю і вживаю цинк.
💚Смак: прикольний, трохи з кислинкою, але на натуральне зелене яблуко мені не схоже.

Дякую за увагу! До наступних тестувань 🍏💚
У відгука 5 коментарів
foxy_ann
І на скільки Вам вистачає однієї упаковки трубочок?) Дуже сподобався відгук, сама захотіла))
mallimari
foxy_ann, Я вживала 1 трубочку на день (як написано в інструкції), отже на неділю.
Показати ще 3 коментаря
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися