Еліміналь гель – відкрий здорову та красиву шкіру!

Еліміналь гель – відкрий здорову та красиву шкіру!

Важливі повідомлення проєкту

 
Весняне оновлення з Еліміналь гелем. Відкрий здорову та красиву шкіру! 

Під впливом різноманітних факторів (стресу, втоми, незбалансованого та нерегулярного харчування, поганої екології) в організмі накопичуються токсини, порушується баланс мікрофлори кишечника. В результаті шкіра, як важливий орган виділення, бере на себе додаткову місію – виводити продукти обміну речовин. І тоді на ній з'являються вугрі, комедони, подразнення, почервоніння.

Щоб сяяти красою зсередини, а не маскувати недоліки декоративною косметикою, потрібно перш за все очистити організм від токсинів і відновити баланс мікрофлори кишечника. З цією задачею на відмінно впорається Еліміналь гель. 

 

94 %   готовы рекомендовать «Eliminal gel» своим друзьям/знакомым/родственникам*

94 % хотели бы повторно пройти курс «Eliminal gel»*

95 % высоко оценили удобство использования стиков «Eliminal gel»*

85 % экспертов полностью доверяют БАДу «Eliminal gel» после тестирования*

83 % экспертов подтвердили, что после тестирования «Eliminal gel» состояние их кожы  улучилось*

*результаты тестирования на сайте na-proby.com. Количество анкет: 93

Відгуки

Annabell
Мой косметолог посоветовала сделать курс с помощью "Элиминаль Геля". У меня достаточно проблемная кожа и часто подсыпает, особенно если новую косметику ввожу. По мне так недорогой и безболезненный способ легко привести себя в норму - выпиваешь препарат после еды 3 раза в день и вуаля: высыпания испарились, и жирность кожи ушла и эластичность кажется повысылась. Реагировать явно стала меньше, ввела новую тоналку - очень переживала, а хоть бы хны
У відгука 4 коментарів
Mvn140319
Я не попала в число счастливчиков, принимающих участие в тестировании, но с удовольствием читала отзывы. Они меня настолько воодушевили, что я побежала в аптеку за Элиминаль гелем. Тоже хочу чистую кожу и организм! Начинаю своё тестирование))
У відгука 4 коментарів
SvetaLana
Вот подошло к концу и мое тестирование. Есть свои плюсы и минусы. Начну с хорошего ЖКТ действительно стал лучше, нет ни тяжести, ни каких то бурлений)) работает как часики. Организм стал требовать больше воды что тоже большой плюс. Состояние кожи так же улучшилось, пропал жирный блеск и так же немного ушли прыщики. Хотя черных точек все равно много.(можно увидеть на фото) Из минусов могу отметить то что во время приема кожу обсыпало, но возможно без этого никак, просто нужно быть готовым. Так же увеличился аппетит, что тоже не очень хорошо. Ну и еще есть опасения что организм без данного геля не захочет работать. Буду наблюдать за этим. В общем средство действительно хорошее особенно если организм ослаблен приемом антибиотиков или очень загрязнен. Такого вау эффекта по лицу как об этом говорят в рекламе я не увидела, возможно на это необходимо еще время или повторный курс.
У відгука 2 коментарі
GalynaNJ
Привіт,закінчила приймати гель,хочу написати що дуже легко і без всякого дискомфорту його вживати добре брати в дорогу,в гості,так як він порційний в стіках. За період відчула зміни в роботі кишечника,перший день не приємно,а надалі все нормалізувалось,організм очистився,щодо шкіри зміни не великі,але є,в кращу сторону,менше почервоніння,висипання так як і були раніше,але швидше проходять! Дякую
У відгука 0 коментарів
Oksana Darmohray
От і пройшов другий тиждень нашого тестування! Хочу відмітити перш за все те, що тепер видно неозброєним оком. Пропав ось той масний, неприємний блиск шкіри на обличчі!!)) Навіть складається враження, що звузилися пори на крилах носу. Зміни шкіри обличчя мене дуже тішать. На тілі було місце старої рани яке після загоєння так і залишалося сухим, лущилося і свербіло, станом на тепер свербіти і лущитися перестало. Сухість ще відчувається, але подивимося по закінченні курсу на загальний результат. Що стосується ШКТ то змін ніяких не спостерігається.
У відгука 1 коментар