Питання - Відповіді

09.09.2019 р - 22.09.2019 р.: Подавай заявку на участь у проекті.

23.09.2019 р.: Буде оголошено 100 експертів, які братимуть участь в тестуванні.

24.09.2019 р.- 10.10.2019 р .: тестуй, пиши відгуки, поділися фото. (Важливо! Напиши про свої враження на порталі і в своїх соціальних мережах).

Залиш 2 розгорнутих відгука про продукти та тестування набору на сайті https://naprobu.ua.

Зроби перепост в соціальні мережі і опиши свої враження!

Важливо! Відгуки потрібно залишити по кожному з продуктів тестування при цьому мінімальна кількість відгуків на сайті - 2 шт.

24.09.2019 р - 02.10.2019 р.: Приймай участь в конкурсі на сторінці соціальної мережі Instagram.

03.10.2019 р - 10.10.2019 р.: Серед користувачів сайту, які активно коментують відгуки експертів по темі "Косметика Eveline, краса і догляд" буде розіграний 1 подарунок від бренду.

Дякуємо всім експертам за активну участь у обговоренні косметики бренда Eveline Cosmetics! Ви були дуже активні, але з невеликим відривом у конкурсі на найактивнішого експерта перемогу здобула meri_vme, яка залишила більш, ніж 400 конструктивних коментарів! Команда Naprobu і бренд Eveline Cosmetics вітає переможницю!
Чекаємо всіх на наступних конкурсах!

Поділися відгуками на своїх сторінках соціальних мереж в Facebook і Instagram. Зроби перепост відгуків (або створи новий пост). Не забувай використовувати хештег: #naprobuua #naprobu_Eveline # naprobu_відгуки # косметика_Eveline

11.10.2019 р - 20.10.2019 р. Заповнюй експертну анкету.

Вдалого тестування!

Eveline & Naprobu

Удивительное дело, сколько времени прошло с этого тестирования, а я до сих пор каждый раз, когда вижу косметику Eveline - вспоминаю о сайте Naprobu))
Я не попала тогда в число экспертов, но потом все же попробовала кое-что. Тушь и пудра оказались просто отличными! Рекомендую)
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Ціна 🔥💕🎁

Дівчата зараз на сайті панама та мейкап,шикарна ціна на туш,я була ексертомі тестувала її в жовтні,і дуже нею задоволення,але пройшло вже 6 місяців,і треба нову,я за покупкою і вам рекомендую,звичайна її ціна 100 грн,а зараз 80,хороша знижка!!!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Бюджетна і хороша косметика

Ця польська косметика в Україні більше поширена, ніж в Польщі! Да, в Польщі в косметичних магазинах я бачила стенди з цією косметикою, в кожному магазині. Але, я знала більше лише про засоби для нігтів. І особливо вона не привертала уваги. Але в Україні ось ця справа - знайомство і поширення інформації про дану косметику звернуло мою увагу і на багато інших продуктів. Хоча на опробацію я не отримала нічого , але сама багато чого купую - цікаво пробувати щось нове, тим більше не дороге. І скажу, що Евелайн зробила дійсно прорив у сучасній косметології. Подобається тональній крем, прекрасні доглядові креми для тіла, помада - взагалі супер, якщо не хочеться чогось залізобетонного на губах. У цілому, я для себе відкрила цю косметику саме в Україні.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Тоналка супер

Есть тоналка очень классная. Хорошо тонирует и выглядит кожа естественно
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Звертаю увагу

на поличках магазину на продукцію Евелін- до речі, набагато більше після тестування, дякую відгукам!) Нещодавно придбала собі блиск для губ. Сподобався, бо не скатується, не розпливається, нема відчуття липкості. Взяла бежевий, бо потрібен був просто блиск, без кольору. Ще й акцій до 8 березня зараз безліч;)
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися