Питання - Відповіді

09.09.2019 р - 22.09.2019 р.: Подавай заявку на участь у проекті.

23.09.2019 р.: Буде оголошено 100 експертів, які братимуть участь в тестуванні.

24.09.2019 р.- 10.10.2019 р .: тестуй, пиши відгуки, поділися фото. (Важливо! Напиши про свої враження на порталі і в своїх соціальних мережах).

Залиш 2 розгорнутих відгука про продукти та тестування набору на сайті https://naprobu.ua.

Зроби перепост в соціальні мережі і опиши свої враження!

Важливо! Відгуки потрібно залишити по кожному з продуктів тестування при цьому мінімальна кількість відгуків на сайті - 2 шт.

24.09.2019 р - 02.10.2019 р.: Приймай участь в конкурсі на сторінці соціальної мережі Instagram.

03.10.2019 р - 10.10.2019 р.: Серед користувачів сайту, які активно коментують відгуки експертів по темі "Косметика Eveline, краса і догляд" буде розіграний 1 подарунок від бренду.

Дякуємо всім експертам за активну участь у обговоренні косметики бренда Eveline Cosmetics! Ви були дуже активні, але з невеликим відривом у конкурсі на найактивнішого експерта перемогу здобула meri_vme, яка залишила більш, ніж 400 конструктивних коментарів! Команда Naprobu і бренд Eveline Cosmetics вітає переможницю!
Чекаємо всіх на наступних конкурсах!

Поділися відгуками на своїх сторінках соціальних мереж в Facebook і Instagram. Зроби перепост відгуків (або створи новий пост). Не забувай використовувати хештег: #naprobuua #naprobu_Eveline # naprobu_відгуки # косметика_Eveline

11.10.2019 р - 20.10.2019 р. Заповнюй експертну анкету.

Вдалого тестування!

Миуелярная вода

Отличнейшая вещь! Сначала не поняла что она как бы двухфазная. Идут масла, а потом водичка. Очень понравилась черная мицелярка! Особенный плюс что нет спирту! Довольно не плохо смывает косметику но прям вау эффекта нет(( со своей задачей справляется однозначно а это самое главное)
У відгука 8 коментарів
Модератор Ольга
Trinixygirl, какую именно мицеллярную воду Вы имеете ввиду? Только на сайте Мейкап есть 12 видов мицеллярной воды от ТМ Eveline :)
Trinixygirl
Модератор Ольга, Мицеллярная вода для снятия стойкого макияжа Nivea Make Up Expert Micellar Water просто огонь 🔥
Показати ще 6 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

попробовала

Купила себе маску испытать, очень интересная вещица, побаловаться самое то, но к сожалению, от неё у меня лицо прищиками обсыпало. Так что возьмите на заметку, перед важными событиями, не пробуйте новинки.
У відгука 2 коментарі
Модератор Ольга
Кат.KA, перед важными событиями испытывать новинки крайне нежелательно. А какой у Вас тип кожи и не было ли ранее аллергических реакций?
Кат.KA
Модератор Ольга, на маски никогда таких реакций не было. Кожа у меня в разные сезоны разная =) но в большинстве случаев комбинированная.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Відгуки

Чудові відгуки, тепер і собі захотілося щось купити із цієї продукції)
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

❤️

Треба було написати під тестуванням: "Увага!!! Може спровокувати спонтанні покупки!") Тому що туш і маска вже в мене, а тон не купую тільки тому, що ще не закінчився мій))
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Eveline

Начитавшись відкуків, тепер хочу придбати тональний флюїд від Eveline. Кілька років назад я купувала матуючий тональний крем, то залишилася задоволеною. Сподіваюся, що цього разу також не підведуть 👌
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися