Питання - Відповіді

09.09.2019 р - 22.09.2019 р.: Подавай заявку на участь у проекті.

23.09.2019 р.: Буде оголошено 100 експертів, які братимуть участь в тестуванні.

24.09.2019 р.- 10.10.2019 р .: тестуй, пиши відгуки, поділися фото. (Важливо! Напиши про свої враження на порталі і в своїх соціальних мережах).

Залиш 2 розгорнутих відгука про продукти та тестування набору на сайті https://naprobu.ua.

Зроби перепост в соціальні мережі і опиши свої враження!

Важливо! Відгуки потрібно залишити по кожному з продуктів тестування при цьому мінімальна кількість відгуків на сайті - 2 шт.

24.09.2019 р - 02.10.2019 р.: Приймай участь в конкурсі на сторінці соціальної мережі Instagram.

03.10.2019 р - 10.10.2019 р.: Серед користувачів сайту, які активно коментують відгуки експертів по темі "Косметика Eveline, краса і догляд" буде розіграний 1 подарунок від бренду.

Дякуємо всім експертам за активну участь у обговоренні косметики бренда Eveline Cosmetics! Ви були дуже активні, але з невеликим відривом у конкурсі на найактивнішого експерта перемогу здобула meri_vme, яка залишила більш, ніж 400 конструктивних коментарів! Команда Naprobu і бренд Eveline Cosmetics вітає переможницю!
Чекаємо всіх на наступних конкурсах!

Поділися відгуками на своїх сторінках соціальних мереж в Facebook і Instagram. Зроби перепост відгуків (або створи новий пост). Не забувай використовувати хештег: #naprobuua #naprobu_Eveline # naprobu_відгуки # косметика_Eveline

11.10.2019 р - 20.10.2019 р. Заповнюй експертну анкету.

Вдалого тестування!

Звертаю увагу

на поличках магазину на продукцію Евелін- до речі, набагато більше після тестування, дякую відгукам!) Нещодавно придбала собі блиск для губ. Сподобався, бо не скатується, не розпливається, нема відчуття липкості. Взяла бежевий, бо потрібен був просто блиск, без кольору. Ще й акцій до 8 березня зараз безліч;)
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Миуелярная вода

Отличнейшая вещь! Сначала не поняла что она как бы двухфазная. Идут масла, а потом водичка. Очень понравилась черная мицелярка! Особенный плюс что нет спирту! Довольно не плохо смывает косметику но прям вау эффекта нет(( со своей задачей справляется однозначно а это самое главное)
У відгука 8 коментарів
Модератор Ольга
Trinixygirl, какую именно мицеллярную воду Вы имеете ввиду? Только на сайте Мейкап есть 12 видов мицеллярной воды от ТМ Eveline :)
Trinixygirl
Модератор Ольга, Мицеллярная вода для снятия стойкого макияжа Nivea Make Up Expert Micellar Water просто огонь 🔥
Показати ще 6 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

попробовала

Купила себе маску испытать, очень интересная вещица, побаловаться самое то, но к сожалению, от неё у меня лицо прищиками обсыпало. Так что возьмите на заметку, перед важными событиями, не пробуйте новинки.
У відгука 2 коментарі
Модератор Ольга
Кат.KA, перед важными событиями испытывать новинки крайне нежелательно. А какой у Вас тип кожи и не было ли ранее аллергических реакций?
Кат.KA
Модератор Ольга, на маски никогда таких реакций не было. Кожа у меня в разные сезоны разная =) но в большинстве случаев комбинированная.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Відгуки

Чудові відгуки, тепер і собі захотілося щось купити із цієї продукції)
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

❤️

Треба було написати під тестуванням: "Увага!!! Може спровокувати спонтанні покупки!") Тому що туш і маска вже в мене, а тон не купую тільки тому, що ще не закінчився мій))
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися