ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

28.10.2019 - 10.11.2019: Подавай заявку на участь у проекті (в період реєстрації на проект ваші соц.мережі повинні бути відкриті).

11.11.2019 буде оголошено 100 експертів, які братимуть участь у тестуванні.

16.11.2019 – 24.11.2019: Тестуй, пиши відгуки, ділись фото та відеовідгуками. Не забувай хештеги #naprobuua #naprobufisherprice #fisherprice #фішерпрайс

ВАЖЛИВО: Залишити не менше 2 розгорнутих відгуків на сайті naprobu.ua, 1 відгук у соціальній мережі та 1 відгук на одному із запропонованих сайтів (право вибору майданчику за Учасником):

https://bi.ua/

https://rozetka.com.ua/

https://f-price.com.ua/

https://planettoys.ua/

https://antoshka.ua/

https://pampik.com/

https://panama.ua/

16.11.2019 - 24.11.2019: Серед учасників тестування, які активно тестують та діляться відгуками по темі "Fisher-Price — грай, смійся, зростай!" буде розіграно 1 подарунок від бренду.

Вітаємо Enigmasin! Ви стали переможцем в конкурсі на найактивнішого експерта та виграли подарунок від бренду Fisher-Price!.

18.11.2019 - 24.11.2019: Бери участь в конкурсі на нашій сторінці Instagram.

25.11.2019 – 01.12.2019: Заповнюй експертну анкету учасника проекту в «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua

 

Тестування

Яке класне тестування. Як шкода, що на той період ще не була зареєстрована і не змогла зареєструватися для даного тестування. Наслухана про ці іграшки. Дуже багато позитивних коментарів про них. З радістю протестували б їх з малюком. Нам якраз вже час для розвивашок
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Мягкая плюшевая подружка

Игрушка просто прелесть, получили ее в подарок на рождение моей малышки )) жду не дождусь когда она подрастёт и сможет нажимать и играть с этой милой собачкой. Думаю она сможет занять ее внимание на какое то время !
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Fisher-Price — грай, смійся, зростай!

Нашей любимой игрушкой была такая собачка)) сейчас ее уже нет, мы уже выросли))) но теплые воспоминания остались))) особенно как подарок, лучше и не придумать)))
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Fisher-Price — грай, смійся, зростай!

Як мы хотіли його з сином. Щенятко це, але не пощастило. Але нічого, все одно цілуємо на пробу, за такі чудові можливості
У відгука 1 коментар
lilyatim14
Якість бомба, звук та світло на рівні, користуємось давно, купляли самостійно, дуже задоволені
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Іграшки Fisher prise

Маємо розумне цуценя, сестричку розумного цуценяти, розумне яблучко та кубики. Доні 1,5 року, обожнює ними бавитися від 6 місяців. Іграшки гарно виконані із якісного пластику, пережили багато падінь і чудово працюють. Сестричку розумного цуценяти випадково попрала у пральній машинці разом із постілю, то вона й надалі працює. Дуже любимо цей бренд
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися