ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

28.10.2019 - 10.11.2019: Подавай заявку на участь у проекті (в період реєстрації на проект ваші соц.мережі повинні бути відкриті).

11.11.2019 буде оголошено 100 експертів, які братимуть участь у тестуванні.

16.11.2019 – 24.11.2019: Тестуй, пиши відгуки, ділись фото та відеовідгуками. Не забувай хештеги #naprobuua #naprobufisherprice #fisherprice #фішерпрайс

ВАЖЛИВО: Залишити не менше 2 розгорнутих відгуків на сайті naprobu.ua, 1 відгук у соціальній мережі та 1 відгук на одному із запропонованих сайтів (право вибору майданчику за Учасником):

https://bi.ua/

https://rozetka.com.ua/

https://f-price.com.ua/

https://planettoys.ua/

https://antoshka.ua/

https://pampik.com/

https://panama.ua/

16.11.2019 - 24.11.2019: Серед учасників тестування, які активно тестують та діляться відгуками по темі "Fisher-Price — грай, смійся, зростай!" буде розіграно 1 подарунок від бренду.

Вітаємо Enigmasin! Ви стали переможцем в конкурсі на найактивнішого експерта та виграли подарунок від бренду Fisher-Price!.

18.11.2019 - 24.11.2019: Бери участь в конкурсі на нашій сторінці Instagram.

25.11.2019 – 01.12.2019: Заповнюй експертну анкету учасника проекту в «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua

 

Любимые игрушки!

Не участвовала в тестировании тут на сайте, но наше знакомство с брендом началось 4 года назад с рождением старшей дочки. Нам подарили светильник бегемотик, он по наследству достался младшей дочке и все также отлично работает. Качество других игрушек этого бренда такое же высокое, умный щенок пережил даже купание)
Игрушки рекомендую как подарок молодой семье, что бы сразу знакомились с качественными товарами для детей!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Тестування

Яке класне тестування. Як шкода, що на той період ще не була зареєстрована і не змогла зареєструватися для даного тестування. Наслухана про ці іграшки. Дуже багато позитивних коментарів про них. З радістю протестували б їх з малюком. Нам якраз вже час для розвивашок
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Мягкая плюшевая подружка

Игрушка просто прелесть, получили ее в подарок на рождение моей малышки )) жду не дождусь когда она подрастёт и сможет нажимать и играть с этой милой собачкой. Думаю она сможет занять ее внимание на какое то время !
У відгука 1 коментар
Mak
Сможет, сможет!) Если у Вас умный щенок, то забавка на несколько лет)
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Fisher-Price — грай, смійся, зростай!

Нашей любимой игрушкой была такая собачка)) сейчас ее уже нет, мы уже выросли))) но теплые воспоминания остались))) особенно как подарок, лучше и не придумать)))
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Fisher-Price — грай, смійся, зростай!

Як мы хотіли його з сином. Щенятко це, але не пощастило. Але нічого, все одно цілуємо на пробу, за такі чудові можливості
У відгука 1 коментар
lilyatim14
Якість бомба, звук та світло на рівні, користуємось давно, купляли самостійно, дуже задоволені
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися