HELL ENERGY — заряджай мозок!

HELL ENERGY — заряджай мозок!

HELL ENERGY — заряджай мозок!

Дедлайн проєкту зрадницьки дихає в спину? У списку must do – купа справ, на носі важлива зустріч, а в тебе заряд енергії на позначці нуль і думки лише про сон?… Подібна ситуація знайома кожному з нас, адже ми живемо на надшвидкостях.

Впоратися з утомою, збадьоритися, повернути тонус та ясність думкам допоможе функціональний енергетичний напій HELL ENERGY. Він містить натуральні складники, які позитивно впливають на фізичну та розумову активність. Прагнеш досягати максимальних результатів?  HELL ENERGY – твій помічник на шляху до успіху!

Енергія, смак, сила

Унікальні властивості HELL ENERGY зумовлені його складом. До нього входять лише натуральні інгредієнти й жодної хімії! Вода, цукор, кофеїн, а також таурин та комплекс із 5 видів вітамінів групи В – потужна формула, яка сприяє:

  • хорошій розумовій діяльності
  • зменшенню втоми та виснаження
  • доброму функціонуванню нервової системи
  • підтримці хорошої психологічної функції
  • нормальному енергозберігаючому метаболізму

Досить літрами пити каву – час спробувати сучасний, смачний та корисний спосіб зарядитися енергією! 

Реєструйся на тестування та отримай шанс спробувати розмаїття смаків HELL ENERGY – енергетичного напою високої європейської якості.

HELL CLASSIC

Вразить тебе освіжаючим ароматом та високоякісними інгредієнтами. Вміст кофеїну в 32 мг/100 мл, якісний цукор, п’ять видів вітамінів групи В і освіжаючий фруктовий аромат суміші ягід, без будь-яких консервантів. Ідеальний вибір, якщо потрібно збадьоритися!

«HELL STRONG ЯБЛУКО» 

Один із найпопулярніших смаків, містить на 20 % більше кофеїну, ніж звичайний енергетичний напій (32 мг/100 мл), цей продукт надає ще більше заряду бадьорості. «HELL STRONG Яблуко» не тільки добре стимулює, але й, завдяки поєднанню смаків яблука та ягід, гарно смакує. Виготовлений без консервантів і містить п’ять видів вітамінів групи В.

«HELL STRONG ЧЕРВОНИЙ ВИНОГРАД»

Завдяки великому вмісту кофеїну «Червоний виноград» завжди готовий допомоготи, коли потрібно швидко прийти в тонус.

«HELL STRONG ФОКУС»

Потрібно зменшити втому та виснаження? Спробуй «HELL STRONG ФОКУС»! У цьому напої на 20 % більше кофеїну, а також є вітаміни С і D, L-карнітин та магній. Мікс манго та апельсина точно порадує твої смакові рецептори!