HELL ENERGY — заряджай мозок!

HELL ENERGY — заряджай мозок!

Результати тестування

99%
експертів рекомендують продукцію Hell energy *
98%
експертів підтвердили, що продукція Hell energy допомагає збадьоритися та отримати енергію*
98%
експертів будуть купувати продукції Hell energy після тестування*

*кількість заповнених анкет - 269

Дедлайн проєкту зрадницьки дихає в спину? У списку must do – купа справ, на носі важлива зустріч, а в тебе заряд енергії на позначці нуль і думки лише про сон?… Подібна ситуація знайома кожному з нас, адже ми живемо на надшвидкостях.

Впоратися з утомою, збадьоритися, повернути тонус та ясність думкам допоможе функціональний енергетичний напій HELL ENERGY. Він містить натуральні складники, які позитивно впливають на фізичну та розумову активність. Прагнеш досягати максимальних результатів?  HELL ENERGY – твій помічник на шляху до успіху!

Енергія, смак, сила

Унікальні властивості HELL ENERGY зумовлені його складом. До нього входять лише якісні інгредієнти та без консервантів! Вода, цукор, кофеїн, а також таурин та комплекс із 5 видів вітамінів групи В – потужна формула, яка сприяє:

  • хорошій розумовій діяльності
  • зменшенню втоми та виснаження
  • доброму функціонуванню нервової системи
  • підтримці хорошої психологічної функції
  • нормальному енергозберігаючому метаболізму

Досить літрами пити каву – час спробувати сучасний, смачний та корисний спосіб зарядитися енергією! 

Реєструйся на тестування та отримай шанс спробувати розмаїття смаків HELL ENERGY – енергетичного напою високої європейської якості.

HELL CLASSIC

Вразить тебе освіжаючим ароматом та високоякісними інгредієнтами. Вміст кофеїну в 32 мг/100 мл, якісний цукор, п’ять видів вітамінів групи В і освіжаючий фруктовий аромат суміші ягід, без будь-яких консервантів. Ідеальний вибір, якщо потрібно збадьоритися!

«HELL STRONG ЯБЛУКО» 

Один із найпопулярніших смаків, містить на 20 % більше кофеїну, ніж звичайний енергетичний напій (32 мг/100 мл), цей продукт надає ще більше заряду бадьорості. «HELL STRONG Яблуко» не тільки добре стимулює, але й, завдяки поєднанню смаків яблука та ягід, гарно смакує. Виготовлений без консервантів і містить п’ять видів вітамінів групи В.

«HELL STRONG ЧЕРВОНИЙ ВИНОГРАД»

Завдяки великому вмісту кофеїну «Червоний виноград» завжди готовий допомоготи, коли потрібно швидко прийти в тонус.

«HELL STRONG ФОКУС»

Потрібно зменшити втому та виснаження? Спробуй «HELL STRONG ФОКУС»! У цьому напої на 20 % більше кофеїну, а також є вітаміни С і D, L-карнітин та магній. Мікс манго та апельсина точно порадує твої смакові рецептори!

Відгуки

Blondstalker89

Hell energy - ЗАРЯДЖАЙ МОЗОК

Ну що, от і закінчила тестування. Що хочу сказати.
Перше: енергії дійсно стає більше і можно встигнути набагато більше справ.
Друге: склад цього енергетичного напою набагато кращий ніж аналоги.
Третє: подивилася ціну і виявила, що за такий продукт вона досить низька.
Четверте: дизайнери цього бренду отримують свою зарплатню не просто так - дизайн стильный!
І останнє: проїхали за ніч 600 км на 1 баночці!!! Без кави обійшлися!!!
Я дуже задоволена!!!
У відгука 5 коментарів
Bondarenko Kristina

Hell energy

Всем привет))) Энергетики пили мы c мужем. И писать буду от нас двоих.Мы
выпили уже Hell classic, Hell strong и так же Hell apple. Что первое меня впечатлило, это то, что он не сильно газированный. Я как человек, не пьющий газированное , очень довольна. Вкус приятный, нет притарности, все в меру. Так же очень порадовало что, что имеются витамины. В течении 20 минут к нам пришли силы. ( мы шьем маски в больницы ) и иногда уже просто не хватает сил и внутренней энергии, особенно когда под боком ребенок. Но после выпитого энергетика у нас открылось второе дыхание)) вообщем энергетики Hell мы рекомендуем!!! И спасибо большое Hell energy за предоставленную возможность, она как никогда кстати!
У відгука 0 коментарів