Мамалак

Як добре, коли малюк спить цілу ніч! І як добре, що існують такі препарати, як мамалак, який цілком безпечний і я можу не хвилюватися за здоров‘я малечі. Дякую за можливість спробувати мамалак. Всім мамам, у кого маленькі діточки і кого турбують животики і безсонні ночі рекомендую! Неодмінно купуватиму ще,
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Протестували Мамалак

За співпадінням два дні до того як нам прийшов продукт на тестування, наша педіатр прописала нам схожий продукт з лактазою. Я уточнила чи можна замінити на мамалак і вона погодилася. Що можу сказати, мамалак дійсно дуже позитивно вплинув на наше травлення, у нас не тільки пропали коліки, ми почали краще засвоювати грудне молоко і набирати вагу, ми почали добре спати вночі, засинати без плачів. Мамалак однозначно рекомендую. Вже порадила знайомим і вони теж бачать позитивні зміни. А ще дуже зручний флакон з піпеткою. #naprobuua #naprobuua_мамалак #мамалак #naprobuua_відгуки
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Счастье в доме - спокойный и улыбчивый ребёнок

Что может быть лучше чем осознание того что у твоего ребёнка ничего не болит и он спит спокойно.
Нашей малышке 2 месяца, сильно нас животик не мучает, в основном на ночь, в это время хочеться как можно быстрее ей помочь.
10 апреля только получила Мамалак, думаю было-бы лучше начинать принимать его с рождения, но так как я о нем узнала позже, посмотрим что из этого получится.
У відгука 4 коментарів
Модератор Ірина
Вітаємо! Чекатимемо на Ваші наступні відгуки :) Також рекомендуємо змінити цифровий нікнейм на більш зручний для спілкування. Це можна легко та швидко зробити в Особистому кабінеті.
Amy80
Добрый день! И нам 2 месяца, ждём Ваш отзыв ☺️
Показати ще 2 коментаря
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

А ми вже придбали новеньку пляшечку й продовжуємо вживати Мамалак.

Ще з пологового будинку, з найперших днів життя у моєї донечки почалися проблеми з животиком. Надвечір та кожної ночі після годування вона засинала на 20-30 хвилин, прокидалася від дискомфорту, здуття живота, та сильно плакала при спазмах. Мені здавалось, що дитячий плач та безсонні ночі триватимуть вічно..

Розв'язувати цю проблему нам допоміг Мамалак, який порекомендував нам спробувати наш лікар педіатр. Прикро, що ми почали приймати краплинки щастя лише з другого тижня життя, і не дізнались про них раніше. Мамалак став порятунком для всієї сім'ї, а в першу чергу для дитини! Маленька стала спокійнішою, її більше не турбують гострі напади колік та часті зригування, почало налагоджуватися грудне вигодовування, а молоко краще засвоюватись. 

Мамалак змінив та полегшив нам життя. Маленька добре харчується і спокійно спить, відповідно в гарному настрої цілий день і мама радіє! 
А все було через не зрілість ферментативної системи кишківника та недостатнього вироблення ферменту лактази у немовляти. Це призвело до порушення розщеплення в кишківнику молочного цукру - лактози, а під впливом бактерій до процесу бродіння. У результаті в кишківнику утворювались гази й немовля страждало від колік. 

Допомогти в цьому може препарат Мамалак, що містить натуральний фермент лактазу, який допомагає розщеплювати лактозу молока, таким чином усуваючи коліки і сприяючи кращому засвоєнню молока.

Мамолак - це саме те, що потрібно моїй донечці, щоб бути здоровою і щасливою без колік!
У відгука 6 коментарів
Olenka_kh_7684
Добре ,що дитинці підійшло . Спокійного сну і хай животик більше не тревожить
atikhonova
Olenka_kh_7684, дякую ❤️
Показати ще 4 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Пробуем

Получили мы на пробу мамалак недели 3-4назад и начала давать ребёнку вместо боботика. До участия в проекте давала ребёнку и Боботик и ИНФАКОЛ,и скажу что мамалак нам больше всего подходит, несмотря на то что попробовали не так давно.Живот нас почти перестал беспокоить. Сейчас начался у нас прикорм поэтому мамалак нам в помощь
У відгука 2 коментарі
atikhonova
Дуже цікаво якого віку ваша дитина і який саме прикорм ви вже почали вводити? Згідно інструкції Мамалак потрібно давати дитині лише до 4-х місяців життя. Після цього періоду фермент лактаза зазвичай починає вироблятися в достатній кількості, і тоді можна поступово відмовитися від прийому Мамалак. Бажаю гарного тестування і позитивних відгуків.
Nataliia24
Скільки місяців вашому малюку? Коліки торбують на постійній основі?
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися