ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

07.12.2023 - 20.12.2023: Подавай заявку на участь у проєкті.
21.
12.2023: На сторінці проєкту в розділі «Список учасників» буде оголошено 100 експертів, які братимуть участь у тестуванні.
22.
12.2023 Буде здійснюватися відправлення 100 наборів службою «Нова Пошта» за даними, які були зазначені в анкетах для реєстрації у проєкті.

23.12.2023 – 22.01.2024

Протестуй із малюком молочну суміш Milupa 3. Важливо: продукт призначений для дітей віком від 12 – 18 місяців. Обов'язково проконсультуйся з лікарем (педіатром, лікарем сімейної медицини) перед використанням продукту за призначенням.

  • Залиш 2 розгорнутих відгуки про тестування продукції на сайті naprobu.ua.
  • Залиш 1 розгорнутий відгук у своїх соціальних мережах (публікацію, не сторіс)

Оцінювання

22.01.2023 – 04.02.2023

  • Заповнюй звіт учасника проєкту в «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua.

Проблема з авторизацією

Допоможіть зв'язатися з тех.підтримкою, я вже 4 листа надіслала, але відповіді немає. Я не можу авторизуватися на сайті. Моя пошта rim305@ukr.net Завчасно дуже дякую!!!
У відгука 2 коментарі
Модератор_Анастасия
Вітаю, спробуємо допомогти...
Інна_2024
Модератор_Анастасия, дякую, чекатиму
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Чудова суміш, і питання до модераторів

Вже мабуть місяць як не нараховуються бали за коментарі - скажіть будь-ласка вони будуть нараховуватись якось?
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Склад печива

Помітила що зачасту склад дитячого печива майже нічим не відрізняється від звичайного, зачасту скрізь пальмове масло, рапсове, дріжді, цукор.. хоча дитяче має бути з ідеальним складом..
У відгука 1 коментар
Модератор_Анастасия
так, дійсно , склад печива для малюків - має бути більш кориснішим...але це не про наше тестування, в молочній суміші Мілупа - немає пальмової олії, цукру, дріжджів... тож, можете сміливо пропонувати своїм малюкам )))
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Milupa 3

Продукція Milupa - це вибір батьків, які дбають про розвиток свого малюка. Моя донька полюбляє печиво цієї торгової марки.
Дуже приємно, що ми потрапили до списку учасників тестування Milupa 3,подобається що вона легко розчиняється у воді і не залишає осаду. Забезпечує всі необхідні поживні речовини для здорового росту та розвитку дитини.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Молочна суміш Milupa 3

Одразу хочу сказати, що я приємно здивована, бо раніше до продукції Milupa ставилась досить скептично, бо зазвичай в складі або цукор, або крохмаль, або і те, і інше, навіть якщо на упаковці вказано, що для діток від 6 міс. Тут дуже порадував склад. Також дуже зручно, що 600г розділено на 2 упаковки по 300г (на відміну від інших виробників). Тиждень щоранку малеча їла кашку з молочною сумішшю замість молока. Дитині подобається, мамі теж))) Особливого мені подобається те, що не має яскравого характерного запаху молока, бо я дуже не люблю запах молочки. Перші 2 дні у дитини змінився стул, як частота, так і зовнішній вигляд. Потім все нормалізувалося. Загалом я задоволена і готова знову придбати для дитини таку продукцію.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися