ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

01.05.2023 - 14.05.2023: Подавай заявку на участь у проєкті.
15.05.2023: На сторінці проєкту в розділі «Список учасників» буде оголошено 198 експертів, які братимуть участь у тестуванні.
16.05.2023 – 18.05.2023: Буде здійснюватися відправлення 198 наборів службою «Нова Пошта» за даними, які були зазначені в анкетах для реєстрації у проєкті.

19.05.2023 – 01.06.2023

Протестуй із малюком молочну суміш NAN® 3 OPTIPRO®. Важливо: продукт призначений для дітей віком від 12 – 18 місяців. Обов'язково проконсультуйся з лікарем (педіатром, лікарем сімейної медицини) перед використанням продукту за призначенням.

ЗВЕРНИ УВАГУ! Список питань, які допоможуть тобі в написанні інформативних відгуків:

  1. Чи подобається дитині смак суміші (їсть із задоволенням)?
  2. Чи важлива для тебе відсутність пальмової олії в складі?
  3. Чи подобається тобі склад NAN® 3 OPTIPRO®?
  4. Чи добре (міцно, спокійно) спить малюк після NAN® 3 OPTIPRO®?
  5. Чи не турбує животик малюка після NAN® 3 OPTIPRO®?
  6. Чи важливо для тебе, що NAN® 3 OPTIPRO® виробляється у Європі?
  7. Чи довіряєш ти якості NAN® 3 OPTIPRO®?
  8. Чи порадила б ти комусь зі своїх знайомих/рідних NAN® 3 OPTIPRO®?

Оцінювання

02.06.2023 – 18.06.2023

  • Заповнюй звіт учасника проєкту в «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua.

ВАЖЛИВЕ ЗАУВАЖЕННЯ: Ми вважаємо, що грудне вигодовування є ідеальним початком харчування для немовлят, і повністю підтримуємо рекомендацію Всесвітньої організації охорони здоров'я про виключно грудне вигодовування протягом перших шести місяців життя з подальшим введенням адекватного поживного прикорму разом з продовженням грудного вигодовування до дворічного віку. Суміш суха молочна NAN® 3 OPTIPRO® для дітей з 12 місяців не є замінником грудного молока. Ми рекомендуємо вам поговорити зі своїм лікарем про те, як годувати дитину, і отримати пораду, коли вводити цей продукт.

Тестування проводиться на території України (за винятком тимчасово окупованих територій) з 1 травня 2023 р. по 18 червня 2023 р. Подача заявок для участі з 1 травня 2023 р. по 14 травня 2023 р. Взяти участь у тестуванні можуть повнолітні жінки, що постійно проживають на території проведення тестування та мають дітей віком від 12 до 18 місяців. Детально проі умови та місце проведення дізнавайтесь на сайті https://naprobu.ua

Дуже чекаємо на нові тестування)

Чи будуть найближчим часом якісь нові цікаві тестування косметики чи продуктів харчування не тільки для дітей, а й для дорослих?
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Підсумкова анкета

Добрий час! Виникло питання, в підсумковій анкеті треба посилання на відгуки, у додатку Розетки посилання на відгук не получається зробити. Підкажіть, що робити. На сайтах Nestle та Pampik посилання можна зробити, але я не впевнена, що воно приведе саме на мій відгук, а просто відкриє розділ відгуків. Підкажіть як правильно тоді заповнити анкету?
У відгука 2 коментарі
Модератор Ірина
Добрий день. Посилання на відгук з сайту Розетка зручно робити через ПК/ноутбук. Знайдіть свій відгук, у правому верхньому куточку відгуку буде значок посилання "🔗" , тисніть на нього і вас перекине на сторінку де є тільки ваш відгук. З пошукової строки скопіювати посилання на цю сторінку.
YuliaKozar
В мене також не виходе зробити з pampik та nestle ссилки
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

NAN® 3 OPTIPRO® для малюків віком від 12 - 18 місяців

Підкажіть будь-ласка, який термін придатності?
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Молочна суміш

Суміш, дуже сподобалася малюку. Їсть із задоволенням і спить спокійно і животик не болить. Має приємний молочний аромат.
У суміші, подобається те, що у її складі, відсутня пальмова олія. Також, має оптимізований білковий комплекс і живі пробіотичні культури та риб'ячий жир. Виготовляється в Європі.
Тепер, лише NAN🥰
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Питання щодо відгуків

Добрий день, залишила поки що відгук на сайті Pampik . Виникло питання, відгук відправлен на модерацію, треба буде робити скріншот відгуку коли його буде розміщено на сайті? Для звіту тут. Чи як ви побачите, що умови тестування виконані?
У відгука 4 коментарів
Модератор Ірина
Добрий день. Так, скриншот бажано надіслати у телеграм канал даного проєкту. Вам приходило запрошення у канал?
Anastasia Gonharenko
Модератор Ірина, ні не приходило. Або я десь не помітила.
Показати ще 2 коментаря
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися