ВІДГУКИ ПРО NAN® 3 OPTIPRO®

Наша дегустація

Нажаль суміш нам не підійшла ((. Ні вона ідеальна була для малюка: жодної алергічної реакції, приємна на смак. Але малюк відмовся від її споживання. Можливо це результат того, що він не звик до іншого молочного продукту, окрім ГВ та не використовували пляшечки та пустушки. Тож це був наш особистий досвід.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Здравствуйте. Получили посылку-подарок молочной смеси от Nestle Nan Optipro3. Ребенок просто в восторге с мыслью: "Огоооо и это все мне?" Спасибо порталу, производителю и модераторам за возможность протестировать данный молочный продукт, который занял почетное место на детской полке!
У відгука 8 коментарів
jeroszka
На докорме Нан 1-4 были почти до двух лет, Нан кисломолочный с полтора до двух. Сын пил с удовольствием, проблем с ЖКТ и кожей не наблюдала. Покупала часто по акциям в Сильпо. Спасибо производителям за качественный продукт
Yuga2002
А Вы до этого тоже Нан пользовались? Моя ни в какую никакую смесь не хотела, но уже и не будем, скоро полтора года)
Показати ще 6 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Рады что стали учасниками тестирования молочка от NAN. Порадовало качество продукта, герметичная упаковка, мерная ложечка. Отличный состав, нет пальмового масла. Смесь отлично растворяется не оставляя комочков. Малышка пила молочко судовольствием. Оно не вызвало ни аллергических реакций ни проблем со стулом. Продукт рекомендую!!!
У відгука 1 коментар
HannaZavalniuk
Ми теж спробували,?
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Чудова суміш приємний смак дитина задоволена їсть до останньої краплі, не викликала поганих реакцій, склад хороший та корисний, мама спокійна спокійне дится :)
У відгука 3 коментарі
HannaZavalniuk
Так,нам ьеж сподобалась)
Adamovaa
Мы с самого рождения на NAN, и я очень рада что нам ее посоветовали, ребёнок доволен
Показати ще 1 коментар
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
дякую що дали можливість протестувати суміш до того моменту не купувала, зараз купуємо. Сумыш маэ хороший склад який ідеально підходить моэму малюкові, малюк з задоволенням їсть і набирається сил та енергії, зручна упаковка безперечно плюс. не утворюються грудочки при приготуванні.
У відгука 1 коментар
HannaZavalniuk
За упаковку окреме дякую? після того як зїли,ще й іграшкою служить?
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися