ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

25.10.2023 - 07.11.2023: Подавай заявку на участь у проєкті.
08.11.2023: На сторінці проєкту в розділі «Список учасників» буде оголошено 198 експертів, які братимуть участь у тестуванні.
09.11.2023 – 13.11.2023: Буде здійснюватися відправлення 198 наборів службою «Нова Пошта» за даними, які були зазначені в анкетах для реєстрації у проєкті.

14.11.2023 – 27.11.2023

Протестуй із малюком молочну суміш NAN® 4 OPTIPRO®. Важливо: продукт призначений для дітей віком від 1824 місяців. Обов'язково проконсультуйся з лікарем (педіатром, лікарем сімейної медицини) перед використанням продукту за призначенням.

ЗВЕРНИ УВАГУ! Список питань, які допоможуть тобі в написанні інформативних відгуків:

  1. Чи подобається дитині смак суміші (їсть із задоволенням)?
  2. Чи подобається тобі склад NAN® 4 OPTIPRO®?
  3. Чи добре (міцно, спокійно) спить малюк після NAN® 4 OPTIPRO®?
  4. Чи не турбує животик малюка після NAN® 4 OPTIPRO®?
  5. Чи важливо для тебе, що NAN® 4 OPTIPRO® виробляється у Європі?
  6. Чи довіряєш ти якості NAN® 4 OPTIPRO®?
  7. Чи порадила б ти комусь зі своїх знайомих/рідних NAN® 4 OPTIPRO®?

Оцінювання

28.11.2023 – 10.12.2023

  • Заповнюй звіт учасника проєкту в «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua.

ВАЖЛИВЕ ЗАУВАЖЕННЯ: Ми вважаємо, що грудне вигодовування є ідеальним початком харчування для немовлят, і повністю підтримуємо рекомендацію Всесвітньої організації охорони здоров'я про виключно грудне вигодовування протягом перших шести місяців життя з подальшим введенням адекватного поживного прикорму разом з продовженням грудного вигодовування до дворічного віку. Суміш суха молочна NAN® 4 OPTIPRO® для дітей з 18 місяців не є замінником грудного молока. Ми рекомендуємо вам поговорити зі своїм лікарем про те, як годувати дитину, і отримати пораду, коли вводити цей продукт.

Тестування проводиться на території України (за винятком тимчасово окупованих територій) з 25 жовтня 2023 р. по 10 грудня 2023 р. Подача заявок для участі з 25 жовтня 2023 р. по 7 листопада 2023 р. Взяти участь у тестуванні можуть повнолітні жінки, що постійно проживають на території проведення тестування та мають дітей віком від 18 до 24 місяців. Детально проі умови та місце проведення дізнавайтесь на сайті https://naprobu.ua

 

Посилання

Яким чином Ви робили посилання з сайтів з відгуками? Не можу розібратися, щоб заповнити звіт
У відгука 1 коментар
Аліна Веремієнко
Можу підказати по Розетці як зробити. Під вашим відгуком буде три крапки. Ви їх натискаєете і відкриється "показати відгук" натискаєте його і ваш відгук вискоче на весь екран. Осб це посилання і копіюєте. Робила с ноутбука
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Rozetka

Залишила відгук на розетці. Але він там відсутній. Що робити? Залишати ще раз?
У відгука 8 коментарів
olgak
Я вже два відгуки залишила на Розетці і не один не опублікували 😞
Аліна Веремієнко
Я теж довго не змогла знайти свій. Думала немає. Але вибрала не "відгуки покупців" а відгуки "по даті". І знайшла так. Спробуйте і ви
Показати ще 6 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Nan opti pro 4

Дитині дуже сподобався смак і не турбував животик . Мені як мамі був важливий склад, який в суміші ідеальний. Розмішується без комочків. Після суміші спимо ніч, животик не турбує. Суміш виготовляється в Європі, що є важливим чинником. Рекомендую для діток)
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Питання по відгуках

Виникло питання щодо заповнення підсумкового звіту. В ньому треба вказати ссилки на відгуки на сайтах. Питання щодо Розетки. Я відгук залишила, але його на сайті так і немає. Як залишати посилання на нього?
У відгука 1 коментар
Аліна Веремієнко
Дякую, це питання вже вирішено. Відгук на свйті є, посилання додала в звіт
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Декілька питань

Добрий день, в мене зʼявилось декілька питань стосовно суміші і тестування.
1. Побачила на деяких сайтах відгуки, де пишуть що старі партії чи версії суміші дитина їла охоче, а оновлений склад не їсть. На що виробник відповів, що змінився склад у звʼязку з синхронізуванням Європейского законодавства і України у сфері виробництва дитячого харчування. Мені цікаво, хто раніше купував Nan помітили різницю?
2. Підкажіть, після опублікування відгуків на сайтах треба робити скріншоти? Куди направляти? Тут на порталі залишати в відгуках?
Дякую заздалегідь.
У відгука 10 коментарів
olgak
У звіті треба написати посилання на відгук.
Аліна Веремієнко
А якщо відгук ще досі не опублікували?
Показати ще 8 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися