ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

01.02.2023 - 15.02.2023: Подавай заявку на участь у проєкті.

16.02.2023: На сторінці проєкту в розділі «Список учасників» буде оголошено 198 експертів, які братимуть участь у тестуванні.
17.02.2023 – 20.02.2023: Буде здійснюватися відправлення 198 наборів службою «Нова Пошта» за даними, які були зазначені в анкетах для реєстрації у проєкті. 

21.02.2023 – 07.03.2023

 • Протестуй із малюком молочну суміш NESTOGEN® 3. Важливо: продукт призначений для дітей віком від 12 місяців. Обов'язково проконсультуйся з лікарем (педіатром, лікарем сімейної медицини) перед використанням продукту за призначенням.
 • Залиш 1 розгорнутий відгук про тестування продукції на сайті naprobu.ua.
 • Залиш 1 розгорнутий відгук під відповідним продуктом на сайті https://pampik.com/ua/catalog/suhaya-molochnaya-smes-nestogen-3-s-laktobakteriyami-l-reuteri-dlya-detey-s-12-mesyatsev-600-g.
 • Залиш 1 розгорнутий відгук під відповідним продуктом на сайті https://rozetka.com.ua/ua/nestle_7613287111821/p257000461/.
 • Залиш 1 розгорнутий відгук під відповідним продуктом на сайті https://panama.ua/ua/product/949371/.

ЗВЕРНИ УВАГУ! Список питань, які допоможуть тобі в написанні інформативних відгуків:

 1. Чи подобається дитині смак суміші (їсть із задоволенням)?
 2. Чи важлива для тебе відсутність пальмової олії в складі?
 3. Чи подобається тобі склад NESTOGEN® 3?
 4. Чи важлива для тебе наявність пробіотика — лактобактерії L. Reuteri* у складі NESTOGEN® 3?
 5. Чи добре (міцно, спокійно) спить малюк після NESTOGEN® 3?
 6. Чи не турбує животик малюка після NESTOGEN® 3?
 7. Чи важливо для тебе, що NESTOGEN® 3 виробляється у Європі?
 8. Чи довіряєш ти якості NESTOGEN® 3?
 9. Чи порадила б ти комусь зі своїх знайомих/рідних NESTOGEN® 3?

* Лактобактерії L. Reuteri (Ель Ройтері) (ДіEcEM 17938) за ліцензією БІОгая Ей.Бі.

Оцінювання

08.03.2023 – 22.03.2023

 • Заповнюй звіт учасника проєкту в «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua.

ВАЖЛИВЕ ЗАУВАЖЕННЯ: Ми вважаємо, що грудне вигодовування є ідеальним початком харчування для немовлят, і повністю підтримуємо рекомендацію Всесвітньої організації охорони здоров'я про виключно грудне вигодовування протягом перших шести місяців життя з подальшим введенням адекватного поживного прикорму разом із продовженням грудного вигодовування до дворічного віку. Суміш суха молочна Nestogen® 3 з лактобактеріями L. Reuteri (Ель Ройтері) для дітей від 12 місяців не є замінником грудного молока. Ми рекомендуємо вам поговорити зі своїм лікарем про те, як годувати дитину, і отримати пораду, коли вводити цей продукт.

Тестування проводиться на території України (за винятком тимчасово окупованих територій у межах, що визначені чинним законодавством України, та крім території України, тимчасово непідконтрольної українській владі), серед громадян України віком від 18 років, які мають дітей віком від 12 (дванадцяти) місяців, загальний строк проведення тестування з 01.02.2023 по 22.03.2023. Детально про умови та місце — за посиланням https://naprobu.ua/projects/nestogen-3-molochna-sumish-dlya-ditej-vid-12-misyaciv-1/oficijni-pravila/.

Nestogen

Я дуже скептично ставилась до сумішей. Час прийшов відлучати дитину від грудного вигодовування. Передивившись масу відгуків, начитавшись про безліч продукції, мені випала можливість спробувати Nestogen 3. Я була здивована 😳 Дитина добре їсть, ми перейшли без питань. Прийшов в норму стілець(з цим були деякі проблеми). Загалом сподобалось. Зараз лізуть зубки, я не знаю як би обходилась без суміші. Якісна, гарно розчиняється, без грудочок. Ціна приємна. Алергії ніякої не виявили(та я не здивувалась, тому що гарний склад). Загалом рекомендую.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Nestogen3

NESTOGEN® 3 діткам дуже сподобався. Дуже важливо що в складі немає пальмової олії. Малюка животик не тривожить після смакоти, він солодко і міцно спить. І звісно я би радила NESTOGEN® 3 .
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Отримали суміш

Вчора забрали з пошти нашу суміш. Дуже раді прийняти участь у такому тестуванні. Будемо пробувати і пізніше напишу відгук.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Суміш nestogen

Сьогодні також отримала суміш на пошті. Будемо пробувати з синочком. Надіюсь, вона нам підійде і надалі будемо нею користуватись. Про свої спостереження щодо змін згодом повідомлю... 😊
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Чудове тестування

Приймаємо участь з донечкою,сьогодні отримали нашу упаковку суміші)
Будемо раді поділитися відгуком 😊
У відгука 1 коментар
Oksana_5
Сьогодні отримала суміш, розпочинаємо тестування, невдовзі розкажу про свої спостереження. Надіюсь, що нам підійде і надалі будемо користуватись даною сумішшю. 😊
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися