Найкращі відгуки

OlenaZdrilko
Експерт , 2023-03-04 19:53:48
Малюк задоволений. Дуже важливо що містить лактобактерії, що допомагає уникати закрепів і вздуття, адже зараз починаємо їсти дорослу їжу і потрібен помічник. Містить вітаміни і мінерали а також Омега, що так потрібно нашому досліднику, щоб встигав охоплювати всю інформацію. Може так співпало, але за цей тиждень почав більше повторювати слів, і поводить себе активно і бадьоро, можливо якраз завдяки вітамінам. І плюс економія, що окремо не купуємо лактобактерії. Має солодкуватий смак, і коли змішуємо з несмачними овочевими пюре(на думку сина)) то навіть їх їсть з задоволенням. Алергій не було, діареї чи закрепів теж не було
Читати далі
zaecz.tat
Новачок , 2023-02-26 10:25:05
Свій відгук розпочну з пакування. Мені дуже подобається , що використано мінімум кольорів та чітко надруковані всі написи. Літери чіткі й добре читаються.
На пакуванні повністю вказаний склад та є таблиця харчової цінності. Детально розписаний спосіб приготуванння та норми годування.
Суміш в герметичному пакеті , окремо на пакеті також вказані строки придатності. В комплекті зручна мірна ложечка.
🍼Суміш має світло жовтий колір, приємний запах та чудовий смак. Особисто для мене великий ➕ ,що не має чітко вираженого запаху риб’ячого жиру. При розмінуванні не збивається в грудки.
👶🏻 Дитина з’їдає порцію з задоволенням, з травленням та сном все в нормі. Так як у дитини атопічний дерматит , данна суміш висипань не викликала👍🏻
З особистих побажань :
- зробити пакування в банках
- додати в продаж в більших об’ємах (~1000g)

📍Я з радістю рекомендую суміш
NESTOGEN® 3 для малюків з 12 місяців! Суміш в рази краща за популярні українські ТМ та конкурує з європейськими сумішами!
Читати далі
nusija
Експерт , 2023-02-24 11:44:01
Доброго дня! Ми з донечкою отримали на тестування суміш Nestogen 3 для діток від 12 місяців. Донечка побачивши вже знайому для неї зелену упаковку дуже зраділа. З Nestogen знайомі давно її я давала старшій дитині тому для донечки питання з вибором суміші не було купували одразу цю.
Зовнішній вигляд: зелена картонна упаковка 600г, написи чіткі. На упаковці можно прочитати склад, є таблиця поживних речовин та інструкція з використання.
Суміш зручно готувати, вона дуже легко та добре переміщується в теплій воді не залишаючи грудочок. Консистенція сухого продукту легка та розсипчата.
Приємний молочний запах та смак, солодкуватий. Дитині дуже подобається.
Суміш збагачена вітамінами та мінералами, є Омега-3 та Омега -6. Лактобактерії та пробіотики що дуже добре для животиків.
При споживанні суміші дитинка почувала себе добре, проблем з животиком не було і це не дивно адже суміш розроблена для комфортного та правильного травлення, ніяких алергічних реакцій та висипів. Дитинка сита та бадьора.
Мені як мамі дуже важливо давати якісні продукти для маляти тому дану суміш можу сміло рекомендувати.
Плюси:
Зручна у приготуванні
Хороший склад
Хороший смак та запах
Самопочуття дитини гарне
Доступність в покупці
Читати далі

NESTOGEN® 3 — молочна суміш для дітей від 12 місяців

Отримали на тестування суміш NESTOGEN® 3, дитина їла суміш із задоволенням, ніяких негативних наслідків не помічали. Дякую за можливість протестувати
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Суміш NESTOGEN 3

Отримали суміш вже після закінчення проекту. Взагалі суміш дитині сподобалася, немає різних запахів, сторонніх присмаків (до прикладу, була суміш на нашій практиці, яка дуже мала дивний присмак борошна, хоча фірма не з дешевих).
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Дитяче харчування

Суміш чудова,моєму синочку дуже сподобалось,тепер постійно купуємо)дякую
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Суміш Nestogen 3 Premium L. Reuteri Plus

Суміш Nestogen 3 Premium L. Reuteri Plus дитині подобається смак суміші, вона не солодка, не прісна, не має неприємного запаху і дочка п'є її із задоволенням. Тішить відсутність пальмової олії, що важливо. У суміші гарний збалансований склад ( 13 вітамінів та 12 мінералів; Омега-3/Омега-6) багатий на вітаміни і поживні речовини.
Завдяки лактобактеріям у складі молочка у дитини немає проблем із травленням та випорожненням.
Коли годуємо цією сумішшю на ніч, дочка не прокидається вночі від голоду і міцно спить. При переході на нову суміш даремно переживала, жодних негативних реакцій не було. Я довіряю Європейській якості Nestogen і рекомендуватиму це харчування дітям від 12 місяців.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Тестування суміші

Ми отримали цю суміш на тестування. Дитині дуже сподобалась, пив із задоволенням 😀 за цей час ми не помітили погіршень самопочуття чи розладів травлення, навпаки, із стулом наладилося😉 мені, як мамі, сподобалась консистенція, дуже легко готувати, добре розчиняється
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися