ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

13.09.2021 - 04.10.2021: Подавай заявку на участь у проєкті.

05.10.2021: На сторінці проєкту в розділі «Список учасників» буде оголошено 50 експертів, які братимуть участь у тестуванні.

06.10.2021 – 07.10.2021: Буде здійснюватися відправлення 50 наборів службою «Нова пошта» на відділення, які були зазначені в анкетах для реєстрації у проєкті.

08.10.2021 – 31.10.2021:

  • Залиш 2 розгорнутих відгуки про тестування набору на сайті https://naprobu.ua/
  • Залиш 1 розгорнутий відгук на своїй особистій сторінці у соціальній мережі Instagram та/або Facebook. Можеш зробити репост відгуку або створи новий пост.

Не забувай про хештеги для соціальних мереж:  #naprobuua  #naprobuua_Alpina_Expert_Style  #Alpina_Expert_Style  #naprobuua_відгуки

  • Бери участь в конкурсі на найкращий відео огляд/відео відгук. Автори кращих відео будуть оголошені 31.10.2021 і отримають подарунок від naprobu.ua.

01.11.2021 – 14.11.2021: Заповнюй анкету експерта у своєму особистому кабінеті.

Новий рівень легкості в ремонті: інтер'єрні фарби від Alpina EXPERT

Жалко що не потрапила до списку тестувальників, дуже хотілося. Вже нафантазувала багато ідей для втілення, та розроблення фото для відгука, але чомусь не щастить.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Alpina

Нарешті моя посилочка вже в дорозі, буду згодом теж ділитися відгуками!!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Отримала фарбу

09.10.2021 отрмала свій тестовий набур: фарба та валик. Мала бути брошура, але немає. Не знаю, що в ній мало бути, але то таке. Фарба прийшла дуже вчасно, бо саме планували пофарбувати (оновити) стелю, бо до цього була не дуже хорошої якості. Матова - саме те. За тиждень приступимо.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Alpina

Доброго дня, а мені чомусь не має смс з пошти
У відгука 2 коментарі
Модератор Ірина
Доброго дня! Нас щойно попередили, що через велику завантаженність складу TM Alpina - відбулася затримка відправок. Але вони пркладають усіх зусиль, щоб прискорити цей процес. Плануються відправки у вівторок та середу. Приносимо вибачення за затримку та очікування.
VOVA81
Дуже дякую , за роз'яснення
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Тестування

привіт! Учора отримав смс, що мені відправлена фарба. Сьогодні вона вже очікувала мене на пошті. Через нестабільний графік роботи ще не встиг забрати, але вже знаю, де буду її використовувати. З фарбою Альпіна знайомий, тому що займаюся ремонтними роботами і замовники часто просять (або ж самі купують) цю фарбу. Отримаю посилку і буду більш детально розповідати про фарбу. Дякую за довіру.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися