ПИТАННЯ ВІДПОВІДІ

Що потрібно робити?

2) 08.10.2018 р. – 22.10.2018 р.: тестуй, пиши відгуки, ділись фото свого улюбленця. (Важливо! Мінімальна кількість інформативних відгуків – 3)

Обов’язково:

Залишай обов`язковий третій відгук на сайті www.pethouse.ua під продуктом який тестується: https://bit.ly/2NjyJdh

Ділись відгуками в себе на сторінках соціальних мереж Facebook та Instagram. Не забувай про хештеги:  #naproby #naprobyua #optimealua #naproby_optimeal

3) 10.10.2018 р. – 26.10.2018 р.: бери участь у фотоконкурсі в спеціальному розділі нашого порталу. 26.10.2018 р. оголосимо переможців.

4) 10.10.2018 р. – 26.10.2018 р.: бери участь у конкурсі на сторінках Facebook та Instagram порталу na-proby.com 26.10.2018 р. оголосимо переможців.

5) 24.10.2018 р. – 07.11.2018 р.: заповнюй експертну анкету.

Optimeal Privilege

Нужно взять на заметку. Бытует мнения, что от употребления в пищу корма из массмаркета у питомцев ухудшается состояние здоровья из-за имеющихся там вредных добавок, красителей, ароматизаторов и т.д. Но продукция этой марки исходя из описания являеся действительно качественной.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Доброго дня! Начебто виконала всі умови тестування (і зробила три відгуки на сайті na-proby, і відгук на pethouse.ua, поділилась відгуком у facebook та заповнила анкету експерта). Однак, на привеликий жаль, приходять листи на електронну пошту, що я не виконала умови тестування. Не можу зрозуміти у чому причина, адже, анкета більше не світиться в особистому кабінеті. Будь ласка, повідомте, що саме з умов тестування не виконано.
У відгука 1 коментар
Модератор Ольга
leno4ka_1706, не хвилюйтеся, Вами виконано всі умови - розсилка чомусь відправилася усім Експертам :(
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Від душі хочу подякувати naproby, optimeal, penthouse за тестування, можливість придбати по акції прекрасний та якісний продукт для домашніх улюбленців, а також приємні смачні подарунки! Персей та Грейсі передать вітання та подяку)
У відгука 1 коментар
Bulavo4ka
суперррр тестирование наш очень любит сухой корм optimeal,мокрый не пробовали(
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Здравствуйте, можно узнать, всё ли я сделала правильно?
У відгука 2 коментарі
Модератор Ольга
aleksandra88, на данный момент Вами не заполнена итоговая анкета - ее можно найти в Вашем кабинете. С отзывами все в порядке :)
aleksandra88
Спасибо, заполняла ее уже но почемуто не сохранилась, сейчас заполню снова.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Дякую, за такий подарунок. Лола дуже зраділа такому подарунку.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися