Відгуки про Optimeal Privilege

Шановні Експерти! Перевірити виконання умов дуже просто :)

Крок 1. Перейдіть в розділ "Мої коментарі" (натиснувши на аватарку) - там відображені всі Ваші повідомлення. Якщо там не менше двох розгорнутих відгуків - можна сміливо переходити до наступного кроку.

Крок 2. Поділіться відгуком у соцмережах: за допомогою кнопки в віконці відгука або окремою публікацією в своїй стрічці і залиште відгук на сайті-партнері www.pethouse.ua

Крок 3. Якщо попередні дії виконані, в Вашому профілі, в розділі Проекти шукайте кнопку " Заповнити звіт "- це фінальний етап тестування. Спасибі вам за розуміння!

 
Спасибо Вам за понимание!
 
Скачати буклет експерта: /img/forall/file/Byklet_Optimeal_Privilege.pdf
Протестировав этот корм пришла к выводу что, собачка стала более активной, поначалу были проблемы со стулом(видимо при переходе на новый корм), но после недели употребления все пришло в норму. Шерстка стала более блестящей, игривей и активней. После употребления первого тубуса, начала докармливать более привычной для нее едой. На апетите к корму это никак не сказалось)))) в целом я очень довольна этим кормом. Спасибо порталу НаПробу что я имею возможность тестировать различную продукцию!))))
У відгука 2 коментарі
Anna Nahorna
Чудовий результат завжди позитивно!
Ledi_Di
В нас чухуа то ми теж купували такий корм! З задоволенням їла!! Побічних реакцій не спостерігали))
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Прекрасный корм, моя собачка очень довольна. В будущем буду обязательно его рекомендовать своим знакомым!!!! Спасибо за возможноть протестировать))))
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Съели ухе два подарочных тубуса и купили новую упаковку 1,5кг. Этот корм нам идеально подходит, поэтому перешли на него. Шерсть блестит, к зубам претензий нет, со рта неприятного запаха также не наблюдаем, стул в норме, собака очень активна, энергична и жизнерадостна. Аллергических реакций никаких нет. Так что кушаем его и всем советуем!
У відгука 1 коментар
Anna Nahorna
Дякую за коментар про відсутність алергічних реакцій
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Доброе утро) кнопки "Заполнить отчет" так и не нашла...
У відгука 2 коментарі
nosachkaaaaa
его нужно было заполнить до 7 числа.
Anna Nahorna
А результат вам сподобався, використанням задоволені?
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Ще що можна сказати про Optimeal Priviledge і про те, як його їсть моя собачка. першу банку з'їла не дуже охоче, навпаки з напрягом, оскільки не дуже взагалі любить хрумати сухий корм. Але з другої банки вже почала навіть випрашувати у мене корм. Можливо що їй сподобалось, а можливо просто підігрувала хазяїну) Але зрештою корм захрямкала. Пила багато води після споживання. Трохи більше ніж зазвичай. Бантик виявився маленьким і незрозумілою штукою для Нори - вона не розуміла нащо оце їй вішають на шию)
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися