Pampers Active Baby – ще кращий захист від протікань

Дуже класні підгузки. Не протікають після нічної кількості попісів.
Якість, склад, запах💪👍
Дуже рекомендую, тепер тільки такі і беремо на ніч
У відгука 2 коментарі
VkadymyrskayValia03
Спробували трусики pampers pants і залишились дуже задоволені. Вночі не протікають. Не викликають жодної реакцїї на шкірі. Та дуже зручні в використані без застібок. Все сподобалось. Рекомендуюмо)
VkadymyrskayValia03
Спробували серветки pampers aqua pure. Перше що сподобалось це дуже зручна упаковка дуже легко защіпаються та не пересихають серветки. Витирають добре. Реакції на шкірі немає. Запах хороший. На прогулку саме те) рекомендуюмо)
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Подарки от Напробу!

Ура! Я получила свой подарок за активность на сайте Напробу! Спасибо большое администрации за поощрение, это действительно очень приятно.
В аккуратной белой коробочке, завязанной ярким оранжевым бантов, я обнаружила модную экосумку, карандаш, ручку и большой блокнотик в клеточку. Все вещи брендированные, с нанесенным логотипом. Подробнее можно посмотреть в моем видео)
У відгука 2 коментарі
Svetla21
Спасибо большое проекту naprobu и Pampers за возможность протестировать подгузники Pampers active baby 5.
Olechka Katrych
Клас ) обожнюю еко-сумки!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Промокод

У нас получилось воспользоваться промокодами на Pampik.com😊😊😊
И с нашим маленьким другом поделились, они с мамой довольны 👍
Мы очень благодарны 🌹❤️ Спасибо 🌼😁😁😁
У відгука 1 коментар
Babiachka
Яка чудова ідея з промокодом,дуже зручно і вигідно!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Вдале тестування)

Доброго вечора, напробовці! Нарешті йде літо і ми все активніше проводимо час на спортивних майданчиках 😊 І на нашу радість, пригуючи,граючи у футбол (а ми дуже активні) в нас жодного разу не було почервоніння від щільно закріпленого памперса. Мене це як маму дуже радує! Дякую вам за це маленьке,але таке потрібне нам випробування. Доречі,я вже збилася з рахунку яку пачку памперсів ми купуємо 😉
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Наше парше тестування

Ми з Івасиком раді поділитися враженнями від тестування Pampers Active Baby. Дуже сподобався дизайн та запах. Те, що підгузки тоненькі, м'якенькі та легкі - теж перевага. Вистачає на 6-7 годин, що як на мене гарний результат. Немає подразнень та опрілостей. Можна довіряти Pampers ночі малюка) Щодо серветок, то я надаю перевагу ополіскуванню водою при заміні підгузка. Але серветки незамінні там, де цього не можна зробити. Мені сподобалась м'якість та їх текстура. Зі своєю роботою впорались.
У відгука 5 коментарів
MataBanata
Чудово, що Вашому малюку підійшли підгузки!
Bozhenitka
Ми, хоч і не брали участь у тестуванні, але рік часу користувались такими підгузниками. Перед тим попробували, мабуть, усі існуючі. Попередні усі були надто жорсткими, мали занадто тугі резин очки, або ж колючі защіпки, що залишали червоні сліди на тілі донечки, перетискали ніжки ( хоч розмір було обрано правильно), протікали. А ці підгузки підійшли ідеально, хоч ціна на них не є маленькою, але це той випадок, коли воно того вартує.
Показати ще 3 коментаря
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися