ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

20.04.2021 – 02.05.2021: Подавай заявку на участь у проєкті.

05.05.2021: На сторінці проєкту у розділі «Список учасників» буде оголошено 50 експертів, які братимуть участь у тестуванні.

07.05.2021: Буде здійснюватися відправлення 50 наборів службою «Нова пошта» на відділення, які були зазначені в анкетах для реєстрації у проєкті.

10.05.2021 – 23.05.2021:  

  • Залиш 2 розгорнутих відгуки про тестування набору на сайті https://naprobu.ua/
  • Залиш 1 розгорнутий відгук про тестування продукції ТМ «Trona» на сайті https://www.trona.in.ua/
  • Залиш 1 розгорнутий відгук на своїй особистій сторінці у соціальній мережі Instagram та/або Facebook. Можеш зробити репост відгуку або створи новий пост.

Не забувай про хештеги:  #naprobuua  #naprobuua_Trona  #Trona #naprobuua_відгуки

24.05.2021 – 06.06.2021: Заповнюй анкету експерта у своєму особистому кабінеті.

Унікальна пропозиція від TRONA 🌞

Нажаль не потрапила до списку тестування, та на електронну скриньку отримала привабливу пропозицію про можливість замовити екопорошок ТМ TRONA з безкоштовною доставкою (з промокодом naprobu).😊🤗👍
Відразу думала замовити TRONA sensitive, але почитавши відгуки вирішила зупинитись на TRONA colour (через аромат). Може хто підкаже, який все таки краще обрати?), не люблю насиченого запаху прального порошку на речах та ще й маю таке "щастя", як алергія(.
І ще питання до модераторів (чи представників ТМ TRONA): - Це "єдиноразова акція" чи до кінця травня можна зробити декілька замовлень з безкоштовною доставкою?😉
У відгука 2 коментарі
Модератор Ірина
Доброго дня! Дякуємо за питання. У робочі дні ми зв'яжемося з виробником, та уточнимо щодо можливості декількох замовлень.
Lesyuta
Доброго дня! З нетерпінням чекатиму на відповідь, дякую!)
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Як вже хочеться тестувати

Юххууууу, нарешті добралася до посилки. Круто, що є ад три види правльного порошку і можна буде спробувати на різних тканинах і режимах. Приємно здивували сертифікати. А додаткові подарунки - це завжди приємно :)

Завтра почну тестування. Впевнена, результат сподобаєтьс)
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Замовила порошое на сайті

Нажаль, я не в списку учасників тестування порошків TRONA , але приємо була здивовна пропозиції naprobu з TRONA про можливість замовлення порошку з безкоштовною доставкою до кінця травня через Нову пошту. Замовила на сайті порошок TRONA Universal буду самостійног тестувати, бо мені дуже важко вгодити :-) , наразі лише один порошок маловідомої марки мені підходить. Буду рада підтримати і вітчизняного виробника, якщо пройде випробуівання. :-)
У відгука 1 коментар
Модератор Ірина
Вітаємо! Будемо дуже раді почитати про Ваші враження. Приємного тестування!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Пральні порошки TRONA: ефективність, безпека та екологічність

Подскажите пожалуйста, с промокодом , какая скидка предоставляется?
У відгука 1 коментар
Модератор Ірина
Доброго дня! Промокод дає безкоштовну доставку при замовленні на офіційному сайті TRONA.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Отримала посилочку, приємно здивована!

Сьогодні забрала порошки, це моє перше тестування і я приємно здивована. По-перше: гарні й великі упаковки, все яскраве, та ще й у вміст входить Єгипетська сіль, ВАУ!Виходить порошки мають певний дезинфікуючий ефект. Перший раз таке зустрічаю. Ще й блокнот, ручка та сертифікати - приємне доповнення. Сподіваюсь, що й якість та властивості даних порошків мене теж приємно здивує.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися