ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

23.03.20 - 05.04.20 - Подавай заявку на участь у проєкті.

06.04.20 - Буде оголошено 50 експертів, які будуть брати участь в тестуванні.

08.04.20 - 24.05.20 - тестуй, пиши відгуки, поділися фото. (Важливо розповісти про свої враження на порталі і в своїх соціальних мережах).

Залиш 2 розгорнутих відгуки про ПреМама Дуо і його тестуванні на сайті naprobu.ua.

Поділись відгуками на сторінці ПреМама Дуо в Facebook

Поділися відгуками на своїх сторінках соціальних мереж в Facebook і Instagram. Зроби перепост відгуку (або створи новий пост). Не забувай використовувати хештеги: #naprobuua #naprobuua_премамадуо #премамадуо #naprobu_відгуки

25.05.2020 - 10.06.2020: Заповнюй експертну анкету учасника проєкту в «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua

Вдалого тестування!

ПреМама

Дуже шкода, що я швидше не зареєструвалась на сайті та не взяла участі у тестуванні. Вітаміни були б мені дуже доречні, як в період вагітності так і годування грудьми.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

ПреМама

Жаль я увидела этот проект поздно😅 эти витамины пригодились бы мне во время беременности, с таким то богатым составом. Думаю начать их пить во время грудного вскармливания, так как в этот период организм женщины нуждается в витаминах и микроэлементах ничуть не меньше чем в беременность. Пока что могу отметить - очень удобно что в 2 таблетках содержится все необходимое, не нужно глотать пилюли горстями. Возлагаю надежды ))
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Беременность)))

Во время планирования первой беременности и во время всей беременности и первого года кормления , я пила витамины Элевит . Сейчас планирую вторую беременность. И хотела попробовать , новый комплекс витаминов . Гениколог советует , периодически менять их . Попробовала учавствовать в проекте . Но к сожалению мне не повезло, я не попала в 50! Счастливчиков ))) Надеюсь это не последний проект и следующий раз и мне улыбнётся удача ☘️
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Премама дуо

І я нарешті отримала радісну звістку відсвого лікаря!!! Одразу після підтвердження вона пореокмендувала мені саме ці вітаміни з розрахунком прийому до самих пологів і потім на час годування. Придбала в аптеці і побачивши упаковку згадала що бачила тестування цих вітамінів на улюбленому порталі, тому ретельно вивчила всі відгуки і коментарі. Приймаю вже пару тижнів і хочу сказати що помітила пришвидшений ріст волосся та нігтів, самопочуття нормальне наскільки це можливо :)
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Дійсно добрий ранок 😊

Всім привіт. Нарешті сьогодні ранок почався набагато краще, аніж попередні. По-перше, сонечко з'явилося! Не можу натішитися, що ми з малюком змогли вийти на денний сон на вулицю.
А ще, мій ранок почався з крутої несподіванки - мені прийшло сповіщення з додатку нової пошти,що до мене прямує відправлення. Спочатку ступор, оскільки нічого не замовляла, а потім з радісною усмішкою я згадала,що це мій подарунок на експерта)))) клас, дякую naprobu за мій день)))

А щодо вітамінок. Нагадаю,що придбала їх і почала власне тестування, оскільки не потрапила до списку, то в мене двоякі відчуття. Пропила я хз вже більше 2 тижнів, проте результату ніякого, нажаль. Волосся як випадало цілими купами,так і лізе далі. Нігті також слояться. А щодо стану шкіри - через тиждень прийому шкіра нібито зволожилася, просте зараз знову суха. Словом, не для такої гіперактивної матусі ці вітаміни)))) проте, всеодно приймаю їх і надалі для чистоти експерименту.
У відгука 2 коментарі
Модератор Ольга
yuli4ka_litvinenko, так, нарешті карантинні заборони потроху знімають і ми маємо змогу потроху надсилати набори нашим Експертам. А літо, за прогнозами синоптиків уже скоро - найближчі вихідні мають потішити високими позначками повітря))) І ще нас цікавить, чи є результат від прийому комплексу? Ви почали його приймати?
yuli4ka_litvinenko
Модератор Ольга, так, приймаю. Опис є трохи нижче) якщо бути відвертою - результату немає ніякого. Можливо для майбутніх матусь вони і гарні,але для годуючих - ні((
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися