ПРЕМАМА ДУО- чудо допомога для мами на ГВ

Приймала вітаміни на останніх місяцях вагітності, але вітаміни стали моїм помічником при вигудовуванні дитини. Період тестування припав на початок мого грудного вигодовування, втома та недоїдання, дієта годуючої мами, страх з’їсти зайве, дались в ознаку вже на 3 тиждень після народження дитини. Почавши приймати вітаміни, я помітила, що у дні коли я їх приймаю( бували такі дні, що просто забувала випити вітамінку) моє самопочуття значно краще, у порівнянні з днями де був «пробіл», зрозумівши це я поставила коробочку на видне місце. Стан волосся та шкіри значно покращився, як і самопочуття, немає постійного бажання спати та відчуття втоми. Тому вітамінки однозначно рекомендую для всіх мам, які планують годувати грудьми чи годують своїх діток. Дякую за таку чудову можливість спробувати вітамінки!
У відгука 11 коментарів
Bozhenitka
Хоч я й не приймала участь в даному проекті, але ці вітаміни періодично приймаю повним курсом, оскільки годую грудьми вже третій рік і звичайні вітаміни не можуть задовільнити потреби організму жінки під час грудного вигодовування. А ПреМама Дуо чудово містить усі необхідні вітаміни і мікроелементи, що необхідні під час лактації організму. Рекомендую дані вітаміни своїм подругам, що годують грудьми малюків.
Міка
Доречі, за сучасними рекомендаціями не потрібно дотримуватися дієти годуючоі мами, варто їсти корисну їжу та збагачувати організм вітамінами
Показати ще 9 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Отличные витамины

Принимала витамины уже после родов. У ребенка реакции не было. Самочувствие стало намного лучше. Рекомендую
У відгука 1 коментар
Bozhenitka
Ех, як жаль, що під час моєї вагітності не було цього проекту. Перечитала більшість коментарів- лише позитивні враження. Якість товару на найвищому рівні. Добре, що є такі вітамінні комплекси, які повністю забезпечують організм вагітної жінки вітамінами й мікроелементами під час вагітності. Це великий плюс нашої сучасності ) ще й за доступними цінами, що теж важливо
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Дуже дякую!

Хочу щиро подякувати за можливість тестування вітамінного комплексу ПреМамаДуо! Це чудове знайомство з вітамінами принесло мені тільки позитивні емоції ?☺️ Стан нігтів, волосся та шкіри значно покращився. І зникла проблема закрепів, які викликав Елевіт. Я вже придбала другу упаковку і приймаю при ГВ. Буду радитт своїм подругам. Ще раз дякую!
У відгука 1 коментар
Bozhenitka
Також помітила приємні зміни в стані нігтів, шкіри й волосся. Вітаміни працюють :)
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

ПреМама Дуо – вітамінний комплекс для вагітних та мам, які годують грудьми

Добрый день. Прошла неделя как я закончила курс витаминов. Я и малыш чувствуем себя хорошо. Волосы заметно стали гуще и быстрее расти. Ногти это вообще ++++. Общее самочувствие тоже улучшилось. Сегодня была у врача, и она сказала, что я могу купить ещё упаковку и поддерживать свое состояние. Поэтому скоро куплю и начну снова пить курс витаминов. Спасибо сайту @naprobu.ua и Премамадуо за возможность протестировать эти витамины. Я их действительно рекомендую, так как минусов как для себя, я не обнаружила.
#naprobuua #naprobuua_премамадуо #премамадуо #naprobu_відгуки
У відгука 5 коментарів
Сідько Тетяна
як вам сам смак вітамінів? немає в ньому "кислого аромату і смаку"???
Ирина Осмокеску
Сідько Тетяна Анатоліївна, нет, абсолютно никакого вкуса у них нет
Показати ще 3 коментаря
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

ПреМама Дуо – чудовий вітамінний комплекс

Дякую порталу naprobu.ua за можливість стати ?‍?експертом тестування ?вітамінного комплексу ПреМама Дуо.
Перед прийомом вітамінів я проконсультувалася зі своїм лікарем. Лікар схвалила їх прийом і зазначила, що склад вітамінів хороший.
Почала приймати вітаміни на ?9 місяці вагітності. Після щоденного прийому ПреМама Дуо протягом місяця значно покращився стан ?‍♀️ шкіри, ?‍♀️волосся та ?нігтів. Продовжую приймати вітаміни й під час грудного вигодовування?

Однозначно буду рекомендувати даний комплекс вітамінів ?

#naprobuua #naprobuua_премамадуо #премамадуо #naprobu_відгуки
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися