ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

07.09.20 - 20.09.20 - Подавай заявку на участь у проєкті.

22.09.20 - Буде оголошено 100 експертів, які будуть брати участь в тестуванні.

25.09.20 - 25.10.20 - тестуй, пиши відгуки, поділися фото. (Важливо розповісти про свої враження на порталі і в своїх соціальних мережах).

Залиш 2 розгорнутих відгуки про ПреМама Дуо і його тестуванні на сайті naprobu.ua.

Поділися відгуками на своїх сторінках соціальних мереж в Facebook і Instagram. Зроби перепост відгуку (або створи новий пост).

Не забувай використовувати хештеги: #naprobuua #naprobuua_премамадуо #премамадуо #naprobu_відгуки #премамадуо_відгуки

26.10.2020 - 08.11.2020:: Заповнюй експертну анкету учасника проєкту в «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua

Вдалого тестування!

Переманюю знайомих на свою сторону :)

Я по життю доволі позитивно налаштована людина. Коли розповіла своїм знайомим та подрузі (одна з яких вже двічі мама, а інша вагітна), що планую взяти участь в тестуванні і спробувати PreMama Duo, помітила неоднозначну реакцію, м'яко кажучи. Їх недовіра похитнула навіть мій позитив. Але як результат помітно міцніші нігті (звичайно не метал пиляти, але я різницю бачу ВЕЛИЧЕЗНУ між до і після), волосся перестало так плутатися, та і втома не така часта і не така відчутна (хоча звичайно у деякій мірі залишилася). Вдвічі приємніше, що мій приклад змусив одну з них також зайнятися своїм раціоном та додати вітаміни.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Довольна, продолжу принимать

Сегодня был крайний день приема комплекса Премама Дуо. Принимать я их стала ровно тогда, когда моейй малышке было две недели. Грудное вскармливание внесло конкретные коррективы в мое питание, мне страшно не хватало свежих овощей и фруктов, правда еще и нормального натурального кофе, но это чисто мое. Комплекс витамин идеально восполнил то, что я перестала получать из обычного питания. Прием благоприятно отразился и на состоянии моих волос, ногтей и кожи. Кожа лица стала гладкая и чистая, ногти и волосы растут как сумасшедшие. В самом начале тестирования я не могла предположить, буду ли я принимать комплекс после месяца тестирования, но сегодня могу смело сказать, что однозначно буду!
У відгука 2 коментарі
Alinkakyta
Вам очень повезло с волосами!))
Pol_Anka
Alinkakyta, Спасибо. Но мне кажется, немаловажную роль сыграло то что, я всю беременность придерживалась ПП, и сейчас адаптирую свое ПП под грудное вскармливание
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Впечатления о Премама дуо

Витаминами очень довольна, столкнулась с проблемой выпадения волос после родов. То в конце приёма витаминов было заметное улучшение. И не смотря на осеннюю хандру, мое настроение было отличным. Единственный недостаток это размер таблетки. Однозначно рекомендую до употребления витаминов в период беременности и гв. Уже купила вторую пачку хочу закрепить положительный результат.
У відгука 4 коментарів
Модератор Ольга
Opspoops, напоминаю, что мы ждем минимум 2 информативных отзыва о тестировании витаминного комплекса.
Alinkakyta
Да, настроение отличное!)
Показати ще 2 коментаря
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

ПреМама ДУО чудовий збалансований комплекс для вагітних і годуючих мам.

Дякую naprobu.ua за можливість протестувати такі необхідні вітаміни, у такий надважливий період життя. Результат відчутний однозначно. Нігті міцніші, волосся живіше, шкіра зволожена, самопочуття відмінне? комплекс вітамінів і мінералів + омега 3 в одній упаковці - це дуже зручно у застосуванні.
З мінусів: - велика таблетка, важко ковтати.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Враження від ПреМама дуо

Нашій донечці вже майже 4 місяці, і ось майже місяць як я вживаю ПреМама дуо. Звичайно грудне вигодовування не така проста річ, та і втома через народження та перші місяці далася організму взнаки. Однак, для себе, протягом останнього місяця я помітила зміни в кращу сторону. Зокрема, нігті стали міцніші, а волосся перестало випадати зі швидкістю світла :-) Хтось може сказати,що це вплив збалансованого та здорового харчування, все-таки я стала більше слідкувати за тим, що їм. Але моя особиста думка, що все працює у комплексі: і ПреМама дуо, і здорове харчування, і прогулянки з малечою на свіжому повітрі. Думаю, не потрібно чекати, доки організм дасть збій, а подбати про нього. Враження від цієї дієтичної добавки лише позитивні. Зроблю перерву, і повторю комплекс.
У відгука 1 коментар
Модератор Ольга
Roxie, Ви однозначно праві - краще подбати про свій організм заздалегідь. А ось у комплексі з правильним харчуванням та прогулянками - він скаже лише "дякую". Нагадую, також, що ми чекаємо мінімум 2 інформативні відгуки у цьому тестуванні.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися