Питання - Відповіді

30.09.20 - 06.10.20 - Подавай заявку на участь у проекті.

07.10.20 - Буде оголошено 30 експертів, які будуть брати участь в тестуванні.

16.10.20 - 25.10.20 - тестуй, пиши відгуки, поділися фото та відео (Важливо розповісти про свої враження на порталі і в своїх соціальних мережах).

Залиш 2 розгорнутих відгуки про прилад і його тестування на сайті naprobu.ua і 1 відгук в своїх соціальних мережах.

А також по 1 розгорнутому відгуку на кожному із перерахованих сайтів:

https://rozetka.com.ua, https://makeup.com.ua, https: //www.moyo.ua, https: //hotline.ua

Поділися відгуками на своїх сторінках соціальних мереж в Facebook і Instagram. Не забувай використовувати хештеги:  #naprobuua #naprobuua_ Remington #RemingtonUkraine #remingtonproluxe #naprobu_відгуки

В период з 16.10.20 - 01.11.20 - кожний експерт з тестування приладів серіі PROluxe Midnight Edition від Remington автоматично бере участь у конкурсі на найбільш змістовний та корисний відгук з фото або відео. 09.11.20. - компанія-представник бренду обере  одного переможця  котрий отримає один із приборів серії Proluxe на вибір.

26.10.2020 - 01.11.2020: Заповнюй експертну анкету учасника проекту в «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua

Вдалого тестування!

Отзывы

Добрый день, подскажите, пожалуйста, а кого выбрали победителем за лучший отзыв?

09.11.20. - компания-представитель бренда выберет одного победителя который получит один из приборов серии Proluxe на выбор.
У відгука 2 коментарі
Модератор Ирина
Добрый день! По техническим причинам определение победителя задерживается, но будет оглашен уже в ближайшие дни. Мы ждём результатов вместе с вами.
tatak811
Модератор Ирина, Спасибо большое! ❤
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Фен для волосся

Уже рік користуюся феном Remington.Дуже задоволенна! Волосся сушить швидко , декілька режимів температури і холодний поток повітря .З цим феном робити укладку одне задоволення!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Догляд за волоссям

Читаючи відгуки розумію тепер що саме необхідно обрати, бо вже довгенько шукаю собі плойку і ніяк не можу визначитися з вибором))
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Дуже круте тестування

Дуже класні відгуки у дівчат в інстаграмі. Передивлялась сторіс naprobu.ua, все сподобалось і розпаковка і саме тестування.
Як же пощастило дівчатам!

Побільше б таких тестувань❤🙏
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Дякую бренду Remington

Я дякую порталу на Пробу за одне з найцікавіших тестувань за всю історію проєкту))) це видно з коментарів, фото та щирості відгуків експертів.
Особисто я дуже вдячна за те, що нарешті мене підштовхнули до покупки професійного фену. Кожного разу все економиш і економиш на собі, то щось з меблів треба, то малій дитині, що швидко росте одяг та таке дороге зараз взуття. ну і продукти харчування не дешевшають, на жаль.
Якраз при оголошенні прийому заявок мала ювілей. Вирішила, що на отримані у подарунок гроші куплю щось з тестуванні. Довго вагалася, що саме. але феном буду частіше користуватися, ніж плойкою. Тож остання залишиться як мрія на новий рік)

Всі ніяк не непишу нормально відгук, бо брала участ ьу іншому тестуванні тут)
Розуміючи, що я, звичайно, не перевершу професійні відео тут на порталі, за які дарували техніку, але залишу індивідуальний відгук (незалежного експерта ага. ..сама купила, сама написала)))) як тільки доробимо косметичний ремонт у ванній. Поки там кошмар як тло для фотографій, але там гарне освітлення)))
Тож вважаємо цю подяку бренду анонсом і обіцяю скоро виправитися та написати про фен свою власну думку.

Всім дуже дякую за відгуки та за можливість бути частиною дружньої родини НаПробу!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися