Вирівнювач Remington S9100B PROLUXE

Залишаю свій другий відгук на даний вирівнювач. Хочу сказати, що я з кожним разом все більше і більше задоволена випрямлячем Remington S9100B PROLUXE.
Після використання утюжка волосся виглядає, як з салонною укладкою блискуче, шовковисте, та дуже приємне на дотик.
А ще я замітила, що моє волосся не електризуєсься після використання даного випрямляча, а це було моєю проблемою кожної осені.
А коли накручую локони, то вони виглядають дуже ніжно та природньо, і не розпадаються без додаткових засобів стайлінгу, аж поки не помию голову.
У відгука 1 коментар
Юлия13life
Читая отзывы, понимаю, что Ремингтон одна из лучших фирм, по средствам для ухода за волосами.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Плойка Remington

Третій відгук ))))
Хотіла додати фотокоментар до вчорашнього відгуку. Після відвідування басейну локони трішки розпустились і були такими до вечора, що дуже порадувало. Однак ще більш здивувало те, що сьогодні вранці, локони залишились в тому ж положенні, що і вчора. Це мабуть вперше, коли моє волосся тримає накручене положення так довго і ще й з такими іспитами. Фото "до" - це волосся, яке є (тобто воно в мене зовсім пряме без натяку на хвилястість), фото "після" - локонми які залишились після 24 годин, після вологого "клімату" та після сну.
У відгука 2 коментарі
Mylemyk
Вау ! Дійсно гарні локони , і судово протримались 👍🏻
Юлия13life
Результат супер. Редко, когда прямые волосы так хорошо держат волну, ещё и после бассейна.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Фен Remington PRO

Я утром опробовала насадку диффузор. Очень спешила на работу фотографии не удалось сделать, но сразу хочу сказать что у меня вышло даже очень не плохо, правда не с первого раза но я думаю если наловчится то вполне можно делать)
Ещё хотела подчеркнуть главный плюс фена это его невероятно лаконичный и стильный дизайн. Моя мама отметила что он очень красивый, а это важно! Теперь хочет себе такой же фен)

Ещё хочу добавить что для меня стало находкой длинный шнур, по началу думала что это не очень удобно так как ванная у нас маленькая, но сегодня сушила волосы в комнате где две розетки и вы знаете это реально таки очень удобно, что можно практически ходить по комнате не отрываясь от сушки волос феном
У відгука 1 коментар
Юлия13life
Попробуйте сделать фото после работы и выложить в отзыв. Как раз будет видно локоны не сразу, а после целого дня хождения
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Второй отзыв на Випрямляч PROLuxe

После недели тестирования могу сказать, что выпрямитель идеально работает. Нагревается быстро до выбранной температуры. Кнопочки функциональны и удобно расположены. Мои волосы не сушит, на структуру не влияет совершенно. Волоски глядкие, не электризируются. Еще я научилась с помощью щипчиков не только выравнивать волосы, но и делать красивые локоны.

Теперь очень хочу попробовать фен и плойку от Remington. Действительно качественный бренд.
К предидущему отзыву хочу добавить, что щипчики еще фиксируются и, таким образом пластины не царапаются друг об друга и не расшатываются.
У відгука 3 коментарі
Юлия13life
Скоро новый год, вот и думать о подарках не надо -плойка или фен. А может и то и другое сразу. 😄
PerfectLiya
Теперь мы знаем у какого бренда качественная техника!
Показати ще 1 коментар
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Плойка Remington

Так, хочу доповнити свій відгук і додати ще нових плюсів, які були знайдені в процесі використання.
Довжина шнура. Напевно з цього потрібно було починати перший відгук, однак на цю властивість я звернула увагу лише нещодавно, а саме, коли мені потрібно було використати розетку в кімнаті, а дзеркало в коридорі....на моє здивування його вистачило і навіть ще був запас. Це просто супер, адже не завжди мої "дизайнерські" забаганки відповідають технічним можливостям квартири і тому в коридорі біля дзеркала розетка відсутня ))) Однак інженери-конструктори (сподіваюсь, я вірно називаю цю професію), які створювали цю плойку продумали наперед такі ситуації, за що їм окрема подяка.
Термосумка також додає плюсів - це позитивно впливає на нервову систему та психологічний стан в цілому, адже маючи двох молодших школярів можуть траплятися різні несподіванки, особливо, коли гарячі, гострі та небезпечні речі залишити без нагляду, а дітям завжди все цікаво і до всього необхідно доторкнутися. Тепер ця проблема кардинально вирішена і не потрібно пів години чекати доки прилад охолоне і постійно перевіряти чи не схопить хтось із них гарячий прилад.
Отже тепер до наших "баранів" ))))
Сьогодні, так і не дочекавшись дощу, я вирішила все ж таки протестувати як буде поводити себе волосся при підвищеній вологості.
Мені потрібно було відвести дитину до басейну. Поки дитина плаває можна займатись своїми справами на трибунах.
Той, хто був у подібних закладах розуміє, що вологість там достатньо висока і температура також вища за звичайну кімнату.
Сьогодні я не використовувала фіксуючих засобів, застосовувала лише термозахист. За 45 хвилин волосся на половину розпустилось, однак за рахунок того, що це було пропорційно - це не "кидалось" у очі. Волосся стало просто хвилясте і залишилось таким до вечора. Чесно кажучи я була впевнена, що воно стане зовсім прямим, однак цього не сталось, чому я безмежно рада. Я впевнена, якби я використала фіксуючий засіб, локони навіть не почали б розпускатися, але в мене було бажання експерименту саме без лаку або пінки.
Підсумовуючи, я дуже приємно здивована якістю та продуманістю кожної деталі плойки, а всім хто причетний до її створення - великий респект!!!
У відгука 1 коментар
Модератор Ирина
Справжній, прозорий експеримент! І, здається, плойка пройшла його досить непогано. Локація обрана доречно, з власного досвіду пам’ятаю, що в деяких басейнах повітря не тільки вологе, а ще й тепле. Іншими словами - усі умови, щоб зачіска зникла. Враховуючи, що фіксуючі засоби не були використані, а волосся залишилося хвилястим - це вже досягнення. Проте, головне, що Ви задоволені! Дякуємо Вам за цікаві та життєві відгуки :)
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися