Карантин

Останнім часом дуже часто обробляла руки антисептичними засобами, а вони жахливо сушать шкіру! Якби не цей крем, вже б і потріскалися давно. Навіть взимку шкіра так не подразнювалася як від спирту у цих засобах. Замовляю ще бабусі та мамі)
У відгука 1 коментар
Юлия2
РеКрем дуже чудовий. З першою дитиною завжди були проблеми з попрілостями, що ми тільки не пробували не допомогло. Подруга порекомендувала РеКрем , через три дні як нічого не бувало! Зараз маю другу дитину досі користуємося.❤️?‍?‍?
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Універсальний крем!

Я так рада була протестувати даний крем! Дякую сайту naprobu.ua за таку можливість.
Для мене та всієї сім'ї РеКрем став просто спасінням! Він на стільки універсальний, що я в шоці))

Читала інші відгуки, в ході тестування не всім підійшов, але у нас нарікань не має.
Що-що, а не вистатачає таки пробників крему, щоб в аптеках були в наявності, нехай навіть за гроші його купити, і спробувати чи точно він підходить.
При заповненні звіту, я вказала у відповідному полі цю інформацію для виробника.
У відгука 3 коментарі
Модератор Ольга
Limalinka23, пробники завжди доречні - і не лише в аптечних засобах :) Було б чудово, аби виробники частіше випускали свою продукцію для пробного використання. Маємо надію, до Вашого прохання прислухаються.
Jullsie Julls
Модератор Ольга, особливо це доцільно, коли засіб продається у великій тарі та ще й не бюджетного коштує. А якщо можна спочатку протестувати зразок - набагато зручніше
Показати ще 1 коментар
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Не для кожного

Протестувавши ре крем виділили до себе з малечею як плюси так і мінуси. Почнемо з хорошого: •густий( вистачає на довше) • приємно пахне; • справляється з незначними попрілостями; А тепер перейду до зворотньої сторони: •ціна(115+грн) за такий невеличкий тюбик, можна придбати дешевший аналог в рази дешевше. •досить слабо справляється з цільовим призначенням-попрілостями(довелось паралельно використовувати аптечний судокрем); •тюбик( коли крему залишається п‘ята частина тюбика видавити його не можливо). На фото частково видно залишок у розрізаному тюбику. Пробувала наносити як основу під макіяж, то досить непогано( ну хіба важко наносити через густину, але спонжем або кісточкою нормально( разом з тим цільового призначення крем не виконав. Відповідно для моєї малечі не підійшов. Протестувавши вирішила більше не використовувати.
У відгука 9 коментарів
Модератор Ольга
OlenkaK, дуже дивно, адже Судокрем майже аналогічний за складом, але у ньому немає рослинних компонентів. Прикро, що свої враження Ви залишили у останній день проекту та не написали обов'язкові відгуки :(
OlenkaK
Модератор Ольга, так дійсно склад дуже схожий, тай і за консистенцією. Ймовірно саме через відсутність рослинних компонентів судокрем більше підсушує попрілості при їх наявності, але якраз через те що сушить для щоденного використання не підходить. А от рекрем більше зволожує, і може діяти як профілактика.
Показати ще 7 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

РеКрем ?

Протестувавши даний крем, зробила висновки, що будемо користуватися і надалі. Почитавши відгуки інших учасників попробували по різному використовувати. Отже, з як крем під підгузник справився на відмінно, як крем для рук при вітрі і морозі теж добре але в нас зараз тепло то буквально застали паро днів морозу але справився на відмінно. Також попробувала як основу під макіяж то мені не дуже, а вот після депіляції та порізах після гоління (для чоловіка) то супер. РеКрем займе місце на поличці :)
У відгука 2 коментарі
OlenkaK
Хмм, цікаво. На порізах не пробувала використовувати. Помітили швидше загоєння? Який був ефект ?
rusya91
OlenkaK, швидше можна назвати це не поріз а подряпини. Крем підсушив трохи шо сприяло швидшому загоєнню
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

РеКрем

Пробовала наносить РеКрем как основу под макияж.Тональный крем на основу РеКрем ложится хорошо,не скатывается.У меня зимой сухая кожа,мне подошёл идеально.Ещё протестировала РеКрем на коте.У меня кот породы сфинкс, зимой он ходит в свитере и на шее у него появляются покраснения, намазала два раза кремом РеКрем и покраснения исчезли.Так что РеКрем подошёл даже коту(у него нежная кожа как у ребёнка).Советую всем РеКрем,цена-качество на высоте,а самок главное-подошёл всей семье.
У відгука 11 коментарів
Inna Grabova
А ребенку крем подошел?
Модератор Ольга
Anet1986, вот это новости - коты, животные чувствительные, и хорошо, что никаких реакций не возникло.
Показати ще 9 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися