ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ

20.09.2021 - 26.09.2021: Подавай заявку на участь у проєкті.

28.09.2021:  На сторінці проєкту в розділі «Список учасників» буде оголошено 100 експертів, які братимуть участь у тестуванні.

29.09.2021 - 30.09.2021: Буде здійснюватися відправлення 100 наборів службою «Нова пошта» на відділення, які були зазначені в анкетах для реєстрації у проєкті.

01.10.2021 - 10.10.2021:

  • Протестуй всі засоби для догляду за обличчям нової лінійки Rich Coconut від Eveline Cosmetics.
  • Залиш 2 розгорнутих відгуки про тестування продукції на сайті naprobu.ua.
  • Залиш 1 розгорнутий відгук на своїй особистій сторінці у соціальній мережі* Instagram та/або Facebook. Можеш зробити репост відгуку або створи новий пост.

*Не забувай додавати хештеги у соціальних мережах: #naprobuua #naprobuua_відгуки #naprobuua_ EvelineRichCoconut #EvelineRichCoconut #CocoSkincareTeam #CocoLove #CocoLoveEveline

11.10.2021 - 24.10.2021:

  • Заповнюй підсумкову анкету учасника проєкту в «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua.

Кокосовый рай

Протестировав продукцию Eveline Cosmetics, могу выделить своих любимчиков: пенка для умывания, крем под глазки, крем для лица.
Пенка имеет нежную, приятную текстуру, прекрасно очищает кожу лица, не сушит и не вызывает покраснения.
Крем под глаза и для лица прекрасно увлажняют кожу, делая ее мягкой. Моментально впитываются, не оставляя жирного блеска.
У всей серии приятный ненавязчивый кокосовый аромат, без сильной отдушки.
Во время тестирования не было выявлено никаких негативных моментов и аллергических реакций. С удовольствием продолжаю пользоваться продукцией и в дальнейшем после проекта
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Rich Coconut від Eveline Cosmetics – кокосовий рай для шкіри

Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, где на сайте оставлять второй отзыв? Я написала развернутый отзыв, перейдя в проекте в блок "Отзывы". В инстаграме также оставила отзыв и заполнила отчет, указав в нем ссылку на соответствующий отзыв в соцсети. Где мне еще необходимо что-то написать?
У відгука 2 коментарі
Модератор_Анастасия
Добрый вечер. Необходимо оставить 2 развернутых отзыва на сайте naprobu.ua и минимум 1 в социальной сети. Так же в блоке отзывы. Суть в том, чтоб эксперт оставил не 2 отзыва в 1 день, а действительно протестировав, написал "в динамике" свое впечатление от продукта.
Mary_doc
Модератор_Анастасия, поняла, спасибо)
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

вопрос

У меня вопрос. Я сделала распаковку в инстаграме с отметками. Оставила тут на сайте 2 развернутых отзыва и репост основного отзыва в фейсбук. Я выполнила условия? Ничего не пропустила?
У відгука 9 коментарів
Модератор Ірина
Доброго дня! Майже усі, залишилося заповнити підсумкову анкету. Від сьогодні вона вже доступна в Особистому кабінеті, або на сторінці проєкту.
@demi_kitchen
Модератор Ірина, и тогда еще один вопрос. При заполнении анкеты просит ссылку на пост - у меня был репост с сайта напробу в фейсбук - но там не дает скопировать ссылку. Как быть? указать просто ссылку на свою страницу на фейсбук?
Показати ще 7 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Кокосовий рай

З цікавістю читаю відгуки та розумію, що я теж хочу вдома мати кокосовий рай для своєї шкіри. Майже всі в своїх відгуках захоплюються міцелярною водою, але я міцелярною не користуюсь. Для мене фаворити гель для вмивання або пінка для вмивання. Тож в цьому тестуванні мене дуже зацікавила пінка для вмивання. Цікаво, а чи зможе вона якісно змивати макіяж з обличчя та очищати його?
У відгука 2 коментарі
Модератор_Анастасия
Читаючи відгуки експертів, які вже протестували дану лінійку, можна сміливо стверджувати, що макіяж змиває якісно, без особливих зусиль.
@demi_kitchen
Модератор_Анастасия, так и есть! сама испробовала)
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Пробник

Хто знає, а де можна придбати тестовий зразок продукту, якісь пробники? Чи де можно потестувати хоч краплинку крему, перед тим як купляти повний розмір?)) Хто де бачив, поділіться. будь ласка.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися