Сирок «Простоквашино для малят»

Дуже вдячна за можливість протестувати сирочки для малят від Простоквашино! Отримала 3 шт. Дуже гарно запаковані. Дочка була щаслива розпаковувати посилку, а коли побачила що там, то зраділа ще більше, так як вона дуже любить сирочки. Порадувало, що в них не міститься цукор. Хороша консистенція і смак. Чудовий склад! Дочці дуже сподобалось. Єдине, я би зробила їх чуть побільшими, а то за раз дочка хотіла з'їдати по 2 штуки. Будемо купляти ще!
У відгука 6 коментарів
Ирина Дивунова
Моей дочери тоже понравилось. Даже больше Агуши
Ctpekozka
Я, к сожалению, не попала в список тех кто будет тестировать, и на днях решила сама купить и попробовать новый вкус. Мне очень понравилось, сырочки стали вкуснее .
Показати ще 4 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Сирок без цукру ТМ Простоквашино

Отримала "шару" 😊😊😊
Гарні смачні сирки #безцукру від ТМ #Простоквашино
Але у складі є #цукрозамінник - концентрований сік ☹️☹️☹️

Донечці 11місяців, тому поки для неї купувати не буду. А от як тільки підросте, то вже можна вводити як смачний перекус.

#naprobuua #naprobu_відгуки #naprobu_простоквашино_для_малят #простоквашино_сирок_без_цукру
У відгука 5 коментарів
Модератор Ольга
EKatzE, продукт на 75% складається з сирка для дитячого харчування з біфідобактеріями, а також на 25% з фруктового наповнювача, який містить фруктове пюре, натуральний фруктовий сік та інші інгредієнти. Фруктове пюре та фруктовий сік дійсно містять цукри природнього походження, як і будь-які фрукти. Разом з тим, саме фруктовий наповнювач робить продукти різноманітними та такими, що мотивують дитину до пізнання нових смаків. Також, у лінійці сирків є натуральний сирок без фруктових наповнювачів - аби кожен зміг обрати продукт згідно своїх вподобань.
Наталюшка
Концентрированный сок в качестве сахаразаменителя,вы что серьезно? Что в этом плохого? Концентрированный сок- это значит взяли грушу,выдавили с нее сок и ничем не разбавляя добавили а йогурт,а вы возмущаетесь! Я например больше бы возмущалась на счёт того что добавили крахмал в качестве загустителя! К чему лишние,к тому же неполезгые углеводы?
Показати ще 3 коментаря
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Тестирование сырка для малышей от ТМ "Простоквашино"

Спасибо большое naprobu.ua за возможность попробовать новинку от ТМ "Простоквашино". Малыш попробовал только творожок со вкусом яблока от 6 мес., потому что ему только 7 мес. Творожок ребенку понравился, скушали с удовольствием. Мама тоже попробовала)))) продукт для малышей от 8 мес)). И ребёнок и мама остались довольны продуктом. Сырки вкусные и, самое главное, полезные, так как не содержат сахара. Будем и дальше кушать сырки ТМ "Простоквашино". Рекомендую.
У відгука 2 коментарі
Ctpekozka
Моему сыночку, в своё время, тоже нравились сырки "Простоквашино"👍🙂
AnnAnya8
Нам теж сирочки "Простоквашикино" довподоби. Хоча ці смаки новенькі ще не пробували
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Чудовий сирок!!! Смачненький!

Хочу подякувати за можливість тестування такої смакоти!!!! Донечка з задоволенням спробувала сирочки!, і відразу з’їла стаканчик! Смачненькі та корисні! Мама не втрималась та спробувала сама! Дуже смачні! З продукцією виробника знайлмі тому тестиди з задоводенням нові смаки! Будемо купувати ще! Дякуємо!!!
У відгука 1 коментар
Yanysa
Сырочки правда очень вкусные, и я тоже немного пробую вкусняшку.))
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Отличный сырок для детей любого возраста!

Моему удивлению было когда прислали красивую коробочку! Думала подарок от мужа, а оказался вкусный подарок для детей! Ещё и полезный! Младшая в свои 8 месяцев съела быстро, хотя вообще не любитель кисломолочных продуктов! А старцев в 6 лет так вкусно, что хотелось ещё! Поэтому будем покупать ещё и именно такой!
У відгука 4 коментарів
Ctpekozka
Мой старшенький в свои почти 4 года тоже любит кушать эти сырочки:)
Yanysa
Детки любого возраста любят кушать сырочки.)))
Показати ще 2 коментаря
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися