ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ

02.02.22 - 09.02.22: Подавай заявку на участь у проекті.

10.02.22: Буде оголошено 30 експертів, які будуть брати участь в тестуванні.

11.02.22: Буде здійснюватися відправлення 30 наборів службою «Нова Пошта» за даними, які були зазначені в анкетах для реєстрації у проєкті.

14.02.22 - 13.04.22: тестуй, пиши відгуки, ділися фото. (Важливо розповісти про свої враження на порталі і в своїх соціальних мережах).

Залиш 3 розгорнутих відгуки про продукти та його тестування на сайті naprobu.ua і 1 відгук в соціальних мережах.

Поділися відгуками на своїх сторінках соціальних мереж в Facebook і Instagram. Не забувай використовувати хештеги: #naprobuua #avonprotinol, #anewprotinol, #avon_naprobu #avon_marieclaire #avon_naprobu_відгуки

30.03.22 - 13.04.22: Заповнюй експертну анкету учасника проекту в «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua

І хороша новина! Весь проект ми будемо слідкувати за вашими відгуками і коли проект закінчиться, ми нарахуємо 100 балів найкращому відгуку.

Проєкт проходить у колаборації з сайтом marieclaire.ua, всі відгуки та учасники цього проєкту будуть дублюватися на сайт marieclaire.ua.

Вдалого тестування!

вопрос

как понять все ли ты условия выполнил?
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Мысли вслуз

Не подавала анкету для участия в этом проекте, но решила просмотреть отзывы. Вот , что удивило, а ведь тестируют в основном девушки, у которых и так безупречная кожа, дышущая молодостья и натуральностью. Вопрос: зачем им сыроватка и что хотят улучшить? :-)
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Всем добрый день!!!

Смотрите какая у меня красота, раз я не попала в списочек счастливчик, значит я её заказал а себе, девочки она супер!!! И это только то, что касается упаковки, а сама сыворотка супер, начинаю тоже тестирование!!
У відгука 3 коментарі
mallimari
Хм, что-то не видно фотографий🤔
lebed_sa
mallimari, от блин, так и знала, очень долго грузилось :))) Сегодня повторю :)))
Показати ще 1 коментар
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Avon Anew Protinol Serum

Отримала свою посилочку від Naprobu.ua і Marie Claire Ukraine з новинкою від Avon – сироваткою з протинолом Anew Protinol. Вже встигла її випробувати і враження дуже позитивні, але поділюсь ними у розділі відгуків. Окремо хочеться відзначити чарівну упаковку, дійсно наче подаруночок, від чого одразу виникло відчуття свята. Дякую Naprobu і Marie Claire за довіру у тестуванні цього інноваційного продукту!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Всем добрый день!!!

Решила почитать отзывы девченочек о сыворотке , а отзывов нет в разделе "Отзывы", а девченочки так и пишут в разделе: вопрос-ответ :))) свои отзывы. Всем хорошего дня .
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися