ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

08.11.2021 - 21.11.2021: Подавай заявку на участь у проєкті.

23.11.2021: На сторінці проєкту в розділі «Список учасників» буде оголошено 200 експертів, які братимуть участь у тестуванні.

24.11.2021 – 25.11.2021: Буде здійснюватися відправлення 200 наборів службою «Нова пошта» на відділення, які були зазначені в анкетах для реєстрації у проєкті.

26.11.2021 – 12.12.2021:  

  • Залиш 2 розгорнутих відгуки про тестування набору на сайті https://naprobu.ua/
  • Залиш 1 розгорнутий відгук на своїй особистій сторінці у соціальній мережі Instagram та/або Facebook. Можеш зробити репост відгуку або створи новий пост.

Не забувай про хештеги для відгуків у соціальній мережі:  #naprobuua  #naprobuua_Topicrem  #Topicrem  #naprobuua_відгуки

Бери участь в конкурсі на найкращий відео огляд/відео відгук. Автори кращих відео будуть оголошені 14.12.2021 і отримають подарунок від naprobu.ua.

Вітаємо 3-х переможців відеоконкурсу проєкту:
1 місце -  Anna Porada -
подарунок та 200 балів;
2 місце - Tanya Katrich - подарунок та 200 балів;
3 місце - Мар'яна Палюх - 200 балів.

Подарунок надійде на адресу НП, вказану у акаунті.   
Усім, хто надсилав відео ми додатково нарахуємо 50 балів за участь.


13.12.2021 – 27.12.2021: Заповнюй анкету експерта у своєму особистому кабінеті.

Вдалого тестування!

Протестувала самостійно, бо не заходила на портал, народила донечку🥰

Після народження доці на 2,5 місяці вся шкіра вкрилася плямами! Лікар прописав емолієнт, декілька тм і я обрала випадково топікрем! Мазала 3 р в день чергуючи з гормональною маззю. То проходило то знаву з новою силою, вже немогла боротись у відчаї думала не підійшов топікрем, а ні, почала мазати 5р у день і стало видно р-т! Тому рекомендую однозначно!!!! На фото наша біда, яка в такому вигляді не проявляється більше!
У відгука 1 коментар
Yana_L
Вітаю вас з поповненням! У мене у синочка почались прояви атопічного дерматиту у 4 місяці. І з того часу (зараз йому майже 2 роки) я зробила вискновок, що треба дуже гарно зволожувати шкіру. Незалежно від використання гормональних засобів. Часте і регулярне зволоження засобами по типу топікрем зменшує потребу у використанні гормональних кремів. Здоров'я вам!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Не спрацювала розсилка

Шкода, що мені не прийшла розсилка про це тестування. У родині два атопіка, із задоволенням би спробували засоби цієї фірми.
Тепер залишилось тільки почитати відгуки)
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Topicream

Сегодня получила посылочку!В ней оказался топикрем ультра увлажняющая эмульсия для тела.Она была хорошо упакована и с ней в комплект входила брошюра с инструкцией.Уже перехожу к тестированию чтобы поделиться с вами отзывами #naprobuua#naprobuua_Topicream#Topicream#naprobuua_відгуки
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Тестування починається!

Сьогодні отримала свою посилочку із засобом Topicrem Ультра зволожуючі емульсія для тіла! І вже сьогодні ж використаю після вечірньої ванни! Незабаром поділюся першими враженнями! Усім приємного тестування!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Не туди відправили

Ех, бігла сьогодні на пошту за своєю посилочкою, а виявилось, що її відправили в сусіднє місто( Мені туди їхати з маленькою донечкою зовсім не зручно, тому довелось перенаправити. Доставку , звісно, оплачу, то не проблема,але якось дивно, що не туди відправили... Перевірила адресу в анкеті, все вірно вказано

Upd. Виявилось, що в самій анкеті на тестування я вказала інше місто, бо мого не було у варіантах.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися