ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ

05.11.20 - 25.11.20 - Подавай заявку на участь у проекті.

03.12.20 - Буде оголошено 30 експертів, які будуть брати участь в тестуванні.

07.12.20 - 20.12.20  - тестуй, пиши відгуки, ділися фото. (Важливо розповісти про свої враження на порталі і в своїх соціальних мережах).

Залиш 3 розгорнутих відгуки про продукти та його тестування на сайті naprobu.ua і 1 відгук в соціальних мережах.

Поділися відгуками на своїх сторінках соціальних мереж в Facebook і Instagram. Не забувай використовувати хештеги: #naprobuua #collistar #collistarlovers #AttiviPuriC #CollistarMC #VitaminC #naprobu_відгуки #naprobu_collistar

 

21.12.2020 - 03.01.2021: Заповнюй експертну анкету учасника проекту в «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua

І хороша новина! Весь проект ми будемо слідкувати за вашими відгуками і коли проект закінчиться, ми нарахуємо 100 балів найкращому відгуку.

Вдалого тестування!

Collistar

Отримала зразочки сироватки та крему від Collistar,дуже сподобався результат навіть від декількох днів застосування. Шкіра більш зволожена та здоровіша. Захотілось придбати повну версію продукту?
Буду тестити інші пробні зразки,а їх у мене вдосталь??? Дякую Collistar за чудовий ефір,в якому мені поталанило?
У відгука 2 коментарі
Модератор Ірина
Вітаємо! Нам дуже приємно, що переможцем ефіру стали Ви, наш вірний Експерт порталу. Дякуємо за відгук! Будемо раді почитати Ваш відгук щодо інших зразків продуктів бренду Collistar :)
mostexpensive
Модератор Ирина, обов'язково?
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Всем добрый день, может и не в ту тему,

Но очень хочется поздравить с наступающими праздниками всю команду @naprobu.ua, всех фей,, которые всегда нам помогают во всем вопросах того или иного тестирования, хочу пожелать всего самого наилучшего, и чтобы любимый портал не переставал нас радовать новыми проектами, с новым годом!!!!!!!
У відгука 1 коментар
Модератор Ірина
Большое спасибо :) Команде Naprobu очень приятно! С Новым Годом Вас!?
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Марина

Як подати заявку? Не бачу посилань
У відгука 1 коментар
Модератор Ірина
Доброго вечора, Марино! На жаль, подачу заявок у проєкт вже завершено, та опубліковано список учасників. Слідкуйте за анонсами нових, не менш цікавих, проєктів. У кожного проєкту є свої терміни прійому заявок на участь. Деталі є в розділі "Питання-відповіді" кожного проєкту. Успіхів Вам у майбутніх тестуваннях!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Получила посылку, распаковываем!

Вот уже держу в руках, достаточно большую посылку. Любопытство распирает, ведь в такую коробку влезет не один крем, интересно, что же там! А там средства по уходу за кожей и витаминный коктейль из лимонов и апельсинов. Использовать начну уже сегодня вечером и чайку попью.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Поздравляю

Поздравляю все участников , мне к сожалению не посчастливилось стать экспертом , но я с нетерпением жду отзывов.
У відгука 1 коментар
Модератор Ірина
Нас всех впереди ждёт много нового и интересного, где Вам обязательно повезёт стать Экспертом. Главное не теряйте надежду и подавайте заявки в проект, ведь кто знает, может именно Ваша анкета будет подходить в проект на все 100%! Удачи Вам в следующих проектах и полезных отзывов!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися