Woolite

Дякую Напробу.юа за круте тестування. Гелі просто мрія, пахнуть, класна текстура, а головне дуже круто справляються з забрудненням і не псують навіть делікатні тканини.
Прати гелем - одне задоволення, залив, машинку закрив і в кінцевому результаті маєш чистк, м'яку а головне дуже ароматну білизну.Тепер гель займає почесне перше місце у моїй шафці, дякую за знайомство з цією маркою. Моя рекомендації усім, як для кольорових так і для прання курточок і шовкових маєчок. Головне підібрати гель для відповідного прання.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

WOOLITE - гель для прання та догляду за речами

Дуже задоволена якістю гелів. Вони чудово справилися навіть з застарілими плямами на тюлі, білизна не втрачає колір, дитячі речі відіпралися без зусиль, під час сумісного прання речей різного кольору- вони не змішалися, білизна стала м'якою на дотик.Усі речі після прання дуже приємно пахнуть. Гелі дійсно економлять кошти, адже, при пранні цими гелями, кондиціонер для білизни не довелося використовувати. Повністю відповідають заявленим на упаковці характеристикам.При використанні гелів не вистачало мірної чашечки для дозування продукту. Консинстенція спочатку показалася рідкуватою,але це виявилося зручно в використанні. Видалення катишків при використанні не спостерігала, але це скоріше,накопичувальний ефект. Алергії чи інших побічних реакцій не визивали.
У відгука 2 коментарі
Farmik
Які головні позитивні сторони ви виявили для себя як для користувача данної продукції? Чи можливо ще є якісь вагомі негативні сторони? Чи могли бі сміливо рекомендувати данну лінійку продукції?
danka_simpson
Farmik, з позитивних: дуже добре справляється з плямами, білизну ніби попрали з кондиціонером, дуже приємні запахи. З негативного для мене виявилась лише відстність мірного стаканчика, адже кришечку не зручно використоувати для даної цілі. Сміливо готова рекомендувати, буду користуватися і сама надалі.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Плями зникли

Випробувала гель для прання Woolite Delicate призначений для шерстяних тканин.
На цей раз вирішила перевірити чи впорається гель з плямами, експериментувала на домашньому светрі, на якому плями від помідора. Спеціально дала 3 дні полежати, для того щоб подивитися чи впорається з таким завданням. Перед самим пранням на плями нанесла гель і трішки потерла. Пятновивідники не використовувала.
Гель впорався, плями повністю зникли.

Також є реальні заслуги геля:
✅ аромат після прання, він ну дуже приємний;
✅ одяг дійсно стає м’якішим👍
У відгука 1 коментар
Farmik
Оооо....це дійсного дуже гарний результат. А скажіть будь ласка на скількі свіжі плями від помідора? чи вони вже давно? Бо мені сподобалось як справився гель!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

WOOLITE - гель для прання та догляду за речами

Сьогодні хочу розповісти про мою участь у тестуванні гелів для прання та догляду за речами Woolite Premium. Пролетіли 2 тижні, відведені на тестування продукції, а тому можу вже поділитись враженнями.
Основною ідеєю продукту є те, що під час прання можна не тільки прати, а ще й доглядати за улюбленими речами. І це дійсно так! Джинси – як нові! Рушники – м’які і свіжі! А улюблена сорочка чоловіка – наче тільки-тільки куплена! А запах.. Усі речі просто неймовірно пахнуть. І це, до речі, великий плюс, адже можна не використовувати додатково кондиціонер, а одже, непогано зекономити.
Спочатку мене трохи збентежило, що усі гелі мають доволі таки рідку консистенцію. Адже всі ми знаємо, густий гель – концентрований гель. Проте, густина гелів Woolite Premium зовсім не вплинула на якість прання в цілому. Я задоволена!
Ну і на останок скажу: червоний – то любов! Моя! Особиста любов! Такого аромату від гелю для прання я точно не очікувала. Пахне парфумими Green Tea. І так вже приємно вдягнути улюблений м’якенький, свіжий светрик, який добре пахне.
Ну а про 3 інших гелі (чорний, золотистий і рожевий) можна прочитати в окремих моїх відгуках, залишених раніше.
#naprobuua #woolite_premium #naprobuua_відгуки #woolite
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Woolite финальный отзыв

Все привет, время пролетело очень быстро. В целом гель мне очень понравился. С затертыми детскими рукава справлялся отлично, пятна после еды, соков тоже вывел на ура.
Верхняя и повседневная одежда становилась мягкая и с очень приятным ароматом.
Старые пятна увы не выводит но производитель на это упор и не делал. Цвета отлично сохраняет, не отпечатывает цвета с тканей если цветное стираешь.
И еще очень хорошо что гель работает в разных температурных режимах одинаково хорошо.
Вся семья осталась очень довольна.
Но мои фавориты красный и черный) Так как цветных и тёмных вещей очень много и они больше всего датируются, а эти гель восстанавливают цвет.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися