Perwoll мене здивував!

Можу відмітити, що мені сподобалось прати за допомогою гелю Perwoll. Запах нейтральний, ледь відчувався, а кольори речей дійсно не втрачали свої кольори, гель мені здався універсальним: біле ставало ще білішим, а кольорове, ще більше кольоровим. Я із задоволенням продовжу прати за допомогою Perwoll. Пляшечка дуже зручна, щоб її тримати, не зважаючи на те, що пляшечка завелика.А ще я вдячна за дуже зручну сітку для прання та таку модну, якісну та зручну торбинку шоппер. Приємно отримувати неочікувані подарунки!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Гель для прання

Дуже гарний гель , справляется з багатьма забрудненнями, зручний дозатор, приємний запах
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
2+

Perwoll. Вигляд

Забула додати дещо до відгуку попереднього. Тара Perwoll дуже зручна. На пляшці є виємки, щоб було зручніше брати наливати. А ще дуже сподобався ковпачок за формою. Коли відкрутила то ніби в середині було як ковпачок в ковпачку і та внутрішня частина другого ковпачка занурювалася в середину пляшки і це зручно коли наливаєш і частина рідини ще стікає з ковпачка то вона стікає в середину верхнього ковпачка і зовсім не капає кудись на підлогу чи на ноги. Дуже зручно в користуванні.
У відгука 1 коментар
Наташонок
Ви правильно, це дійсно дуже зручно.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
12+

Perwoll тестування

Якби Бріджертони спробували Perwoll то думаю були б задоволені.
Хочу відмітити гарний запах, яскравий колір гелю піднімає настрій, і що не менш важливо - чудово освіжає кольори найделікатніших речей. Консистенція гелю хороша і запах концентрований. Засіб підійшов для прання всіх делікатних і не делікатних кольорових речей.
Тестуванням задоволена й буду рекомендувати друзям.
У відгука 2 коментарі
Наташонок
Чудові світлини. Дійсно, я поки новачок, є чому повчитися. Успіху Вам!
Іnna25
Наташонок, дякую, взаємно.
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Гель Perwoll додався до списку улюблених

Однозначно гель для прання Perwoll можна рекомендувати друзям та знайомим для прання кольорових речей. Тому що кольори дійсно не втрачають яскравості, тканина стає м'якою після прання (на відміну від інших гелей), зникають не значні плями. Я задоволення можливістю прийняти участь в тестуванні на сайті Naprobu і звернути увагу на гель, який я раніше просто бачила на полицях магазину. Тепер додам що список покупок.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися