ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

10.06.2024 – 23.06.2024 : Подавай заявку на участь у проєкті.


24.06.2024: На сторінці проєкту у розділі «Список учасників» буде оголошено 100 експертів, які братимуть участь у тестуванні.


25.06.2024 – 27.06.2024: Буде здійснюватись відправлення 100 наборів службою «Нова Пошта» за даними, які були зазначені в анкетах для реєстрації в проекті.

28.06.2024  - 14.07.2024 Протестуйте з малюком суміш HiPP COMBIOTIC 3(з 12 до 18 місяців) або HiPP COMBIOTIC 4 (з 18 до 24 місяців) та залиш відгуки:

по одному відгуку на сайті rozetka.ua під відповідним продуктом:

  • https://rozetka.com.ua/ua/hipp_9062300138785/p201726229/
  • https://rozetka.com.ua/ua/hipp_9062300000082/p201726451/
  • обов’язково зробити фото/відео пост в соціальній мережі Instagram на своїй сторінці (на фото/відео пості треба показати, як дитина споживає продукт, упаковка продукту має бути в кадрі лицьовою стороною при гарному освітленні, можна показати моменти з приготування продукту, дитина має бути задоволена в кадрі, фото/відео пост має містити хештег #мами_довіряють_hipp  та відмітку сторінки @hipp.ua)
  • Залиш 1 розгорнутих відгуків про тестування продукції на сайті naprobu.ua

15.07.2024 по 28.07.2024

  • Заповнюй звіт учасника проекту у «Особистому кабінеті» на сайті naprobu.ua.

 

Більше інформації про продукт за посиланням:  
https://www.hipp.ua/molochni-sumishi/praktichnii-posibnik/molochni-sumishi-hipp-combioticR/ 

https://www.hipp.ua/molochni-sumishi/praktichnii-posibnik/ditjache-moloko-junior-combioticR-4-ta-vitamin-d/
 

Тестування чи безкоштовна реклама?

Дуже цікаві умови і правила- залишити позитивний відгук з задоволеною дитиною, то виходить це не тестування а безкоштовна реклама,бо варіанту що суміш може не підійти/не сподобатись не розглядається. Дуже хотіла спробувати продукцію hipp але з такими умовами участі не прийматиму, вважаю це не чесним.
У відгука 1 коментар
Модератор_Ярослава
У нас портал чесних тестувань, в умовах ні де не прописано, що відгуки мають бути лише позитивними.Тож, якщо дитині суміш не сподобалась, або не підійшла, Ви можете, більше того, повинні про це сказати. Але це не відміняє фото/відео пост в соціальних мережах саме в такому форматі, як прописано у правилах (а саме, щоб на фото було видно і малюка і суміш, яку тестуєте)
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Хочемо на тестування ☺️

Зараз малюк на гв + прикорм, але до року планую відлучати від гв, тому що недоспані ночі трошки даються в знаки. До того ж маю старшу дитину, з якою іноді хотілося б окремо поїхати по справам, а через гв не можу лишити меншого. То це як раз для нас чудова нагода протестувати суміш) сподіваюсь потрапити і списки учасників!
До речі, з старшим в свій час теж приймали участь в тестуванні і перейшли з року на суміш ( на ніч) вдень вже була звичайна їжа.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Отакої яке тестування

Ніколи не була прибічником продукції Hipp. А тут таке тестування, що цікаво було б спробувати. Але дитина вже виросла з суміші.
Тому участі не беремо.
Всім експертам бажаю удачі у відборі. А малючкам смачного тестування.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Чудова можливість

Мабуть збій розсилки, бо сьогодні вже четвертий лист про початок проєкту, я не проти :-) , але ми вже виросли. Всім удачі.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Hipp Combiotic

Зареєстувалась! Цікаво було б протестувати суміш Хіп🔥
Всім успіху!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися