Желфикс

очень классный желфикс, прислали и для варенья и для консервации, всего много наготовили будем пробовать зимой
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Вкусно))

Была экспертом в данной акции)) за что огромное спасибо! Джемы уже настоялась, и я так чувствую, что до зимы они не доживут)) дело в том , что они ну очень вкусные). Я так подсела на джемы, особенно сливу с шоколадом, что за неделю съела две баночки по 250 грамм!! Девочки меня поймут)) не могу оторваться, это так вкусно. Хотя раньше одну такую баночку могла месяц кушать.
У відгука 1 коментар
marinyxa
Джем получился очень вкусный. Фрукты сохраняют свой естественный цвет и вкус. Спасибо за Желфікс 3:1 Dr.Oetker
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

желефікс

із желефікс дуже легко і просто консервувати)))
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Хочу поделиться..

Недавно были в большом гипер маркете. и я там нашла столько разной продукции фирмы : мы взяли пудинги разных вкусов, кремов загустителей, приправ. Нет слов какая шикарная продукция. Пудинги, успела немного попробовать когда был еще теплый. Больше его не увидела - только пустую форму в холодильнике..Куда делось не кто не признался, ну ясно что это милые мои детки .. Жду дня рождения мамы своей любимой приготовить торт и украсить сверху глазурью..
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися

Вже почали відкривати баночки з вареннячком

Хочу додати ще один відгук, так як вже почали відкривати баночки з вареннячком, яке було законсервоване з Желфіксом 3:1 Dr.Oetker. Мені так сподобалася продукція Желфікс 3:1 Dr.Oetker, що я побігла в магазин (доречі, не у всіх магазинах він продається, чомусь....) і прикупила ще 10 пакетиків. Наварила вареннячка різного і з слив, і з груш, персиків, абрикос, яблук та морки з апельсином. Так, так саме моркви... кому потрібно, рецептик напишу. Вона схожа на цукати. І ось, що виявляється, коли ми відкрили банку з абрикосовим варенням (я пекла рулет і потрібно було перемазати джемом або варенням і скрутити його) ми відчули такий аромат абрикос, неначе тільки що воно зварилося, запах неперевершений. Для порівняння попросила маму принести свою баночку з абрикосовим варенням, теж відкрили, але і колір і смак програвав моїй баночці. Після того як відкрита банка простояла неділю в холодильнику, ніякої плісняви не було. Хоча раніше, коли залишалося варення після приготування рулетика завжди з"являлася пліснява на банці. Дуже сподобалося варити варення з Желфіксом 3:1 Dr.Oetker . Дякую, що подарували мені таку нагоду спробувати Желфікс.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися