Конкурс продовжено до 9 серпня, якщо у Вас в запасі ще є рецепти з використанням "Желфікс" приймайте участь та вигравайте призи. Буде 3 переможці.

Раді оголосити переможців другого етапу! Ними стають експерти: pidhurska, Гришина Светлана та Светлана70. Вітаємо! зовсім скоро до вас відправляться подаруночки :)


Ми спільно з ТМ «Dr. Oetker» вирішили розпочати свій власний сезон солодкої консервації та розіграти серед вас подарунки!

Умови конкурсу зовсім прості:

  1. Опишіть нам оригінальні рецепти домашніх заготовок з «Желфікс»
  2. Розмістіть фотографії своїх заготовок
  3. Робіть репост рецепту на свої свою сторінку у Facebook. Пам’ятай про хештеги:  #желфікс #DrOetker #DrOetkerNaproby #Naprobyua

 

Шанси є у кожного тому поспішайте!

 

Переможці від 02.07. :  Kagramanova,Medunya, ИннаРатуш, Lenochka17. Вітаємо! 

Спасибо проекту Na -Proby за щедрую посылку! #желфікс #DrOetker #DrOetkerNaproby #Naprobyua Желфикса хватит и на следующий год! Приятный бонус -любимые журналы! Ещё чудесные наклейки на баночки )))) Этот год у меня под созвездием DrOetker ! Вдохновили на кулинарные эксперименты, родилось много новых любимых блюд и заготовок ! А ещё журнал Добрые советы был с сюрпризом, декором -золотые бусины! С нетерпением жду новые проекты.
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Чудовий подарунок надійшов до мене напередодні свята! Тепер я надовго забезпечена Желфіксом та ще й маю можливість подарувати друзям та рідним. Особлива подяка за журнали- дуже люблю читати. А наклейки- це просто була моя маленька мрія, яка здійснилася. Щиро дякую!
У відгука 1 коментар
Модератор Ольга
Гришина Светлана, дякуємо що ділилися рецептами та були з нами)) Чекаємо нових зустрічей у майбутніх проектах ;)
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Спасибо большое! Ура! Поздравляю победителей. С нетерпением буду ждать посылку!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Персик с корицей....Это будет баночка открыта на Новый год.Чай, имбирное печенье, свечи, чудеса. Рецепт от Ангела Варенья! ))) И стих мой.Детский, но в тему! Ангел Варенья с Желфиксом дружил Вкусное очень варенье варил! Тайну наверное верно хранил Ну а потом всем хозяйкам раскрыл! Чтоб конфитюру друзья удивлялись, Что бы все баночки быстро съедались Нужно Желфикс непременно купить В ягоды, сахар его положить! Это секрет идеального джема И конфитюра - решилась проблема! Ярко и вкусно, быстро и густо. И не следа от тоски или грусти! Ну а На -Пробу нас всех вдохновил Экспертов большое число одарил! Вся Украина варенье варила Ангела сладкого благодарила! ( стих мой и ангел на фото тоже) А теперь рецепт * персики без кожуры -1 кг * сахар -700 гр. * Желфикс - 2:1 один пакетик * 2 ч. ложки меленной корицы
У відгука 1 коментар
Модератор Ольга
Светлана70, великолепные строки!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Дякую за чудовий проект, що дав мені можливість спробувати щось нове та цікаве. Це літечко запам'ятаю тим, що воно проходить разом з na-proby.com, який радує цікавими тестуваннями та конкурсами. Бажаю всім спробувати готувати з Желфікс і переконатися, що це дійсно легко та просто!
У відгука 0 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися