Відгук

Ирина Владимировна Юнашева

дегустація безлактозних йогуртів без цукру від Растішка

Ну ось , нарешті ми спробували всі смаки безлактозних йогуртів без цукру від Растішка і готові поділитися своїми враженнями. Кожен смак смачний по своєму - полуниця-яблуко, персик-яблуко чи виноград-яблуко. Куштуючи йогурт дійсно відчувається смак свіжих фруктів. Оскільки доня не дуже полюбляє молочні і кисломолочні продукти, але дуже полюбляє йогурти, то для нас було дуже приємною радістю, що тепер наша улюблена Растішка стала ще смачнішою і кориснішою. Відтепер перейшли тільки на оновлену Растішку. Споживаємо щодня вдома або беремо із собою в дорогу як перекус. Самі їмо і всім знайомим радимо !
У відгука 8 коментарів
SandraAlex
Мені подобається, що за відсутності цукру і лактози, смак лишився на висоті!
Naliya
Нам також дуже подобаються йогурти. Особливо банан. Банан в нас це святе, він має бути скрізь =)
МаринаБейдик
Ми теж любимо брати з собою такий перекус. Приємно,що тепер він ще корисніший
AlinKa2496
Нажаль на тестування Растішки ми не потрапили,але їмо тільки такі йогурти, так як виявилось що в нас алергія на лактозу, дитині подобається, і мене дуже радує ціна,якість. Рекомендую)
Еля1313
На тестуванні ми не були, але їмо Растіжку майже кожен день, смак чудовий
Еля1313
Нам дуже подобається, двоє моїх дітей взахваті,,,,,,смак чудесний. Це поєднання смаку та якості, ми рекомендуємо
Лєна Кучинська
Ми теж скуштували новинку від Растішки. Смачно, як найменшій донечці так і нам дорослим. До цукру відношусь спокійно, але коли знаєш, що є йогурти солоденькі без цього продукту, то спокійно даю дітям. А головне вони їдять. Корисно! Рекомендуємо!
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися