Відгук

tashavolchik30

NAN4

Розпочали тестування суміші NAN4. Трішки зачекали, так як малеча приймала антибіотики і мала проблеми з стільцем. Тому педіатр порадила зачекати. Я так і зробила. І сьогодні вперше спробували суміш після перерви в тиждень. Малечі сподобалось. Стаканчик спустошений (доня давно без пустушки та без бутилочки), животик не болить, стілець норма.
Ще одна така річ, відкривши суміш, не ставте її в холодильник, там де є волога, суміш буде комками в такому разі. Після відкриття банки, суміш використати протягом 3-х тижнів. Зберігати у сухому місці.
Тестуємо, далі буде...
Отже, підходить до кінця тестування суміші NAN4 Optipro. Скажу відразу, суміш, це дуже індивідуально, бо начитавшись відгуків на порталах нестле, пампік, розетка, може скластись двояке враження про дану суміш. Тут потрібно пробувати. І якщо вашій дитині не підійшла, це не означає, що вона погана. Я знайома з даною фірмою ще з 2020 року, ні разу не підвела. Смачне молочко, має приємний запах, не хімозний, в складі є вітаміни, мінерали та все необхідне для росту малюка. Легко робити, не піниться, без комків (будь ласка не запарюйте суміш, більшість вітамінів гине при 100 градусах).
Не хочу дублювати відгуки інших мам, якщо коротко, то, так, ця суміш дійсно класна, містить вітаміни та мінерали, які так важливі для росту малечі. Не містить в складі пальмової олії!
Європейський виробник, який завоював серця багатьох матусь.
NAN то любов ♡
У відгука 2 коментарі
Tatty1978
успіхів в тестуванні Вам и вашому малюку))
tashavolchik30
Tatty1978, щиро дякую)
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися