Послуги

Viktory77

Аудіоказки українською

#naprobu_відгуки Ось і закінчується час для того щоб скласти повну картину про користування додатку #Аудіоказки_українською
І так - почнімо по-порядку:
1) Зручно користуватися: є основні три категорії - Народні казки, Авторські казки і Колискові. А також на головній сторінці додатку є розділи Нові казки, Популярні казки, Наші рекомендації і на панелі розділ Обране. Що дуже полегшує вибір казки, яку бажаєш прослухати.
2)Додаток розвивається, нещодавно з’явився розділ Колискові. А також додаток поповнюється новими казками.
3)Виправляються помилки (в минулому відгуку я писала, що не працює розділ обране). Тепер все працює, і це не може не радувати. Моя дитина для себе вже обрала декілька улюблених казок, які готова слухати по декілька разів. Тому ці казки ми обов’язково додаймо до Обраних.
4) Кожна казка має дві сторінки: на першій зображена ілюстрація до казки, на другій вказано хто написав, хто читав, хто музично супроводжував казку і художника ілюстрації;
5) Якщо вам сподобалася якась казка ви можете за допомогою кнопки "Поділитися" через будь-який соціальний меседжер поділитися посиланням на цю казку.
6) При прослуховуванні казок є ще така функція як перемішування. За допомогою цієї кнопки можна слухати під ряд казки одна за одною з різної категорії.

Додаток автоматично буде перемикати казки між собою.
7) У додатку є казки безкоштовні і є казки за підпискою. Добре, що є декілька варіантів підписки: оплата за рік, або щомісячно.
8) І самі головні переваги додатку #Аудіоказки_українською - це кількість казок на будь-який смак.
Я все ж таки надіюсь, що колись цей додаток буде мати функцію сімейного доступу. Щоб заходили в додаток не під одним акаунтом, а кожен під своїм і міг самостійно обирати улюблені казки в розділ Обране.
В цілому додатком дуже задоволені, будемо користуватися й надалі (і обов’язково оформимо підписку).
Рекомендую до користування.
#naprobuua #naprobuua_Аудіоказки_українською #Аудіоказки_українською_відгуки
У відгука 12 коментарів
AnnaW
Дякую за ваш відгук. Дуже цікаво) Треьа обовьязково спробувати.
Maharinskaya
Вы очень "вкусно" все описали, что мне захотелось зайти в приложение и его попробовать?
Показати ще 10 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Марія Олександрівна Ремська

Чудовий додаток!

Хочу висловити подяку за вибір на мою користь,за можливість протестувати додаток Аудіоказки українською. Цим додатком користувалася і вдома ,і на роботі. На роботі (я працюю в дошкільному закладі)перед обідним сном включала діткам аудіоказки, вони ,щоб їм послухати,швиденько їли та переодяглись бо знали,що почуть , щось цікаве і повчальне,щось пригодницьке. Іноді просили дві казочки, йшла їм на поступки. Голоса, інтонація ,вимова ,звуки, заворожуючі моменти, усе діткам надзвичайно подобалось. А вдома, щовечора мене з нетерпінням чекала моя донечка Єва. Якщо я бачила,що вона надто активна того дня ,включала казочки довші за часом, а іноді ми і не дослуховували і засинали, ну дуже вже заколихували)) Додаток простий і зручний у користуванні, тільки от один нюанс таки був,не було короткого опису даної казки, що дуже спроситило б у виборі. А ще добре було б ,якби те,що ми уже прослухали ,якось зберігалось в папці "переглянуті" бо бувало, що я включала,а дитина казала,що це ми вже слухали. А так,все влаштовує.
Казка важлива у житті дитини. Добрі казки розповідають малюкові про добро і зло, вчать чинити правильно і позбуватися надуманого страху. Прочитана перед сном казка — запорука міцного сну та приємних сновидінь.
Велике спасибі, що цей додаток звучав ,саме на українській мові.
Дякую!
У відгука 14 коментарів
Svetik16
Дякую вам за ваши відгуки ...дуже було цікаво читати ваші враження про аудіоказки.
Вікторія-профі
Класно! Ви ще понесли казки у маси? Голосові казки сприяють запам‘ятовуванню в майбутньому, я так думаю. Вчась сприймати інформацію на слух
Показати ще 12 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Тетяна Кравченко

Слухаємо майже кожен день!

Слухаємо казки майже кожен день! Мені й дітям дуже подобається цей додаток. Спочатку ми слухали народні казки, здивована я скільки їх різних)))
Тепер перейшли на авторські казки, переслухали про Віні-Пуха), тепер Шарля Перо почали слухати.
Це просто знахідка для таких батьків як я) Вмикнула казку і разом з дітьми насолоджуюсь чарівною історією, мене переносить у моє дитинство, з'являються такі приємні дитячі відчуття і стає так спокійно й затишно! Мене й дітей казочки на ніч дуже заспокоюють і ми засинаємо досить швидко.
За такі відчуття й емоції я щиро вдячна за участь у тестуванні цього додатку!
Тому тим, хто ще не завантажив додаток - мерщій до Play Market й спробуйте хоча б безкоштовний варіант!
Там все досить просто й зручно. Проста навігація, регулювання гучності, працює у фоновому режимі ( величезний плюс).
Всім приємного прослуховування!
У відгука 2 коментарі
t_tatiana_15
Цікаво! Заінтригували, треба спробувати скачати додаток!
Тетяна Кравченко
t_tatiana_15, ви не пожалкуєте)
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
yanina.klimova

Аудисказкам в доме быть❤️

Читаешь детям сказки перед сном? Я нет?
И совсем не из-за лени, а потому что мои дети не засыпают при любом источнике света, а читать в темноте я не умею.
Но..выход есть всегда и без сказок мои дети не остаются?

Как сейчас помню. Что такое радио в селе знаете? Никто его не слушает, но фонить оно должно в хате до 24:00. Я маленькая, гостюю у бабушки в селе. Свет в доме давно погас, а я слушаю... новости, интервью, песни...и наконец-то сказки, в которых иллюстратор только твоя детская фантазия. Каждая история находила своё продолжение в моём сне❤️
Вот я уже сама мама. А мои дети обожают аудиосказки перед сном.
Спасибо что дали влзмлжность затестить приложение «Аудіоказки Українською». Мы столько интересного и нового открыли для себя!
Как правило, дети сами выбирают сказку и достаточно быстро разобрались в юзабилити данного приложения. Преимущество отдают коротким (десятиминутным) сказкам с фоновой музыкой и звуками.
Огромный плюс в том, что иллюстрация к сказке одна и не меняется, поэтому интерес смотреть в смартфон быстро угасает. Хорошая прокачка творческого потенциала и мышления, с отсутствием нагрузки на уже уставшие за день глазки?
Можно даже было бы оставлять их в комнате одних и заниматься своими делами... Но нет, в этот момент я сама возвращаюсь в село, бабушкину хату, сказочную темноту с томным голосом диктора....
.
Во время тестирования столкнулась с такими проблемами на iPhone 11 pro:
- не работает фоновый режим на про аккаунте. При блокировке телефона сказка выключается;
- не отображается список избранных сказок;
- в режиме прослушивания сказки, кнопка «свернуть» и «добавит в избранные ❤️« накладываются на шторку состояния телефона и очень трудно на них попасть для нажатия.
- каждый раз при входе в приложение, необходимо проходить авторизацию. Напряжно
.
Спасибо #naprobu за возможность прямой переписки с разработчиком для устранения багов.
Рекомендации:
- хотелось бы больше категорий: короткие-длинные, с музыкой- без, для сна или наоборот бодрящие, возрастная категория: для самых маленьких и для детей постарше, по темам: сказки о любви, дружбе, животных, принцессах и тп.
- было бы круто добавить в приложение и колыбельные украинской.
- была бы кстати история прослушанных сказок


#аудіоказкиукраїнською ?
Мира и Адам очень рекомендуют! И судя по фото @dalmatian_sheldon тоже?
.
#naprobuua #naprobuua_Аудіоказки_українською #Аудіоказки_українською #naprobu_відгуки #Аудіоказки_українською_відгуки #сказки #казкидлядітей #children
У відгука 9 коментарів
Модератор Ірина
Вітаю! Перше, що хочу відзначити — фотографії, вони прекрасні, щирі та теплі. Дуже приємно бачити усміхнених щасливих діточок. Читаючи Ваш відгук сама опинилася в бабусиній хатці з тим самим увімкненим радіо про новини світу, а згодом з казками від дідуся. Дякую Вам за детальні рекомендації до покращення додатку. Обов’язково занотуйте їх у підсумковій анкеті (буде відкрита з 10.03). Гарних вихідних!
Тетяна Кравченко
Мені дуже сподобались ваші фото! Видно що діти у захваті)
Показати ще 7 коментарів
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися
Inna Grabova

Тестування продовжується

Моїм дітям дуже сподобався додаток "Казки українською". А мені подобається, що діти з допомогою додатку долучаються до казкового світу, вчаться розпізнавати добро і зло, а також чують красиву українську мову. В процесі тестування виявили, що перелік творів постійно оновлюється і постійно додаються нові. Це надзвичайно круто. Надіюсь, що розробник буде і надалі радувати малечу новими захопливими казковими історіями, а ,можливо, створить ще не менш цікаві додатки з навчальним змістом українською.
У відгука 4 коментарів
t_tatiana_15
Підкажіть будь ласка, казки інших національностей, також звучать українською мовою?
Inna Grabova
t_tatiana_15, так, всі твори звучать українською. Ну було б дивно, щоб ,наприклад, японські народні казки звучали на японській мові.
Показати ще 2 коментаря
Щоб залишити коментар необхідно Авторизуватися