Вдруге мені пощастило тестувати продукцію Dr. Oetker. Вже тестувала засоби для випічки та декорування до Великодня (і не тільки). А зараз буду смакувати киселиками.
Відкрила коробку с киселями, аж настрій піднявся. Дивишся на упаковки – вони такі яскраві та апетитні, що, здається, і робити нічого не треба, вже і так смачно))))
13 упаковок, різноманіття смаків. Серед звичних для нас смаків полуниці, малини та вишні побачила кисіль із лісовими ягодами та з журавлиною. О! Це я люблю!
Розпочати тестування вирішила з киселів, для приготування яких потрібні «більш складні маніпуляції». Тобто не просто, залив – і готово.
Спочатку першою хотіла зробити журавлину, бо дуже люблю її смак, а вона не частий гість у нас. Але потім вирішила, що ні. Спробую щось більш буденне. Раптом знадобиться внести якісь коригування. Хочеться, щоб журавлина вийшла ідеальною)))))
Першопрохідцем обрала вишню.
З інструкцією проблем не було. На упаковці є український варіант. Також розписано склад, харчова (поживна) цінність, енергетична цінність і, звісно, строки придатності. Дуже сподобалося, що великими літерами виділено, що товар може містити сліди глютену та молока.
Мої враження та коригування:
1. Зразу вирішила цукор добавляти не в суміш, а в воду. По-перше, так він 100% розчиниться. По-друге, не буде залишатися на стінках ємності, в якій розводили суміш для киселю.
2. Цукор добавляла ложками зовсім без гірки. Бо були побоювання, що на 500 мл. води може бути забагато цукру. Не помилилася. Навіть в такій кількості для мене дуже солодке і вишнева кислинка ледь пробивається. Але, все ж таки, пробивається.
3. Якщо ви любите густий кисіль, ну так, щоб після охолодження їсти ложкою, то така кількість води – норм. Якщо любите питний варіант, то сміливо добавляйте ще 100-200 мл. Я люблю і перший і другий варіант, то мені все нормально. Під настрій)))
4. Якщо ви не любите скоринку, яка з’являється після охолодження, накрийте ще гарячий кисіль харчовою плівкою «в контакт» і буде вам щастя. Це так, маленька порада.
5. Ну і про сам кисіль. Смак насичений. Можна сказати, що це смак дитинства. Вишневий кисіль ми варили і влітку (зі свіжої вишні, зразу з дерева), і взимку (з консервованої). Nostalgie. Колір саме вишневий. Не червоний, не малиновий, а такий, як треба. Дуже класний варіант, якщо вам не хочеться возитися на кухні, а хочеться зараз і зразу. Швидко, смачно, легко.
#готую_з_naprobu #naprobuua #naprobuua_DrOetker #DrOetker #naprobuua_відгуки
Посилання на відгук:
https://www.instagram.com/p/C081bCnNhZsQOVbF8-pFXVZsXfkYLxsi-g64jo0/