Політика конфіденційності

Правила користування сайтом naprobu.ua

Використовувані терміни:

Портал – організована інформаційна платформа, підключена до мережі Інтернет, яка надає користувачеві різні інтерактивні сервіси в рамках цього сайту, може складатися з декількох сайтів, якщо вони об'єднані під одним доменним ім'ям. А також платформа, що дозволяє Користувачам висловлювати свої думки з конкретної теми й дискутувати з іншими Користувачами.

Користувач – будь-яка особа, яка будь-яким способом користується сайтом.

Зареєстрований користувач – особа, яка пройшла процес реєстрації та активації облікового запису на сайті.

Оператор – суб'єкт, який здійснює підтримку й управління сайтом.

Власник – ДП «Бурда Україна»

Партнерські сайти – сайти, з якими співпрацює Власник.

Правила – дані Правила користування сайтом naprobu.ua

Модератори, Адміністратори – особи, відповідальні за зміст сайту, які мають право робити зауваження, блокувати облікові записи користувачів і видаляти повідомлення й матеріали, опубліковані Користувачем.

Фотоальбоми – сервіс, який містить фотографії, які є власністю користувачів, або фотографії, на які ніхто не має авторських прав, крім користувача, який їх додав.

1. Власником «Порталу» є ДП «Бурда Україна», далі за текстом «Оператор». Дані Правила опубліковані на сторінках Порталу. Оператор залишає за собою право в майбутньому вносити зміни в Правила. Всі зміни вступають в силу в момент їх публікації в Правилах.

2. Користування Порталом означає згоду з умовами, описаними в даних Правилах.

3. Всі матеріали, які публікуються на сайті, є власністю ДП «Бурда Україна» і захищені авторським правом. Копіювання їх без згоди власника є нелегальним. Винятки становлять фотографії, що знаходяться в секції Фотоальбоми, які належать користувачам, які їх додали. Кожен користувач несе відповідальність за легальність і авторські права на фотографії, які розміщує, а також за наявність попередньої згоди фізичних осіб, зображених на фотографіях.

4. Користувачі Порталу зобов'язуються використовувати всі представлені на ньому матеріали виключно для свого власного користування. Копіювання, внесення змін, пересилання, публічне відтворення і будь-яке інше використання цих матеріалів з комерційною метою вимагає попередньої письмової згоди Оператора Порталу naprobu.ua або іншої уповноваженої особи.

5. Портал повністю дотримується права приватності й захисту персональних даних користувачів. Метою naprobu.ua є забезпечення доступу до максимально більшої кількості інформації і послуг, що надаються за допомогою Порталу, при мінімальному втручанні в сферу приватності користувачів. Оператор залишає за собою право вимагати додаткові дані в разі деяких активностей користувачів на порталі, наприклад, в разі участі в Конкурсах або акціях. Адміністратором персональних даних Користувача є Оператор.

6. Реєстрація на порталі означає згоду на отримання видавничих новин від Оператора, а також інформації рекламного характеру, новинних розсилок і комерційних пропозицій.

7. Оператор залишає за собою право в односторонньому порядку вирішувати питання про вміст Порталу, внесення в нього змін і модифікацій, без зобов'язання попереджати користувачів про свої наміри. Вся інформація, надіслана на адресу naprobu@burda.ua може бути використана Оператором і партнерськими сайтами.

8. Користувач зобов'язується використовувати Портал – як при отриманні, так і при розміщенні інформації – виключно в відповідності до діючих правил, законів, правил пристойності й моралі, дотримуючись права інтелектуальної власності.

9. Користувач публікує свої коментарі, відгуки та фотографії виключно під свою відповідальність. Думки користувачів не обов'язково збігаються з точкою зору Оператора.

10. Оператор намагається перевіряти повідомлення, що розміщуються Користувачами, але не несе відповідальності за їх якість, безпеку, легальність, правдивість і достовірність.

11. Користувач, розміщуючи свої повідомлення або фотографії на Порталі, тим самим погоджується на їх публікацію в засобах масової інформації, що видаються Власником і на партнерських Порталах, в тому числі – у вигляді матеріалів, що скачуються, для користувачів (наприклад, шпалери на робочий стіл). З метою захисту зображень третіх осіб, в разі презентації фотографій, на яких зображені одна особа або невелика група осіб (за винятком знімків із зображенням великих групових заходів), Оператор, перед тим як використовувати фотографію, зв'яжеться з користувачем, який розмістив її на порталі, щоб отримати його дозвіл.

12. Власник зберігає за собою право відключити портал без оголошення причин.

13. Оператор не несе відповідальності за порушення в роботі Порталу, спричинені форс-мажорними обставинами, виходом з ладу обладнання, помилками в програмному забезпеченні або недозволеним втручанням осіб, навіть якщо це призвело до втрати даних з облікових записів користувачів.

14. Користувачам забороняється розміщення повідомлень у вигляді тексту, графіки або інших формах, які:

• містять ненормативну лексику, а також ображають інших користувачів;

• суперечать закону, зокрема, порушують авторські права;

• пов'язані з порнографією, наркотиками, пропагандою насильства, расової або релігійної дискримінації;

• містять інформацію рекламного характеру.

15. Забороняється ображати інших користувачів Порталу і закликати до насильства в будь-якій формі.

16. На Порталі Користувачі зобов'язані поважати вимоги модераторів і адміністратора.

17. Недотримання користувачами правил може призвести до видалення їх облікових записів з Порталу.

18. За ігнорування адресованих користувачам Порталу попереджень Оператор буде встановлювати зареєстрованим користувачам штрафні бали. Штрафні бали представляють собою попередження для користувачів, яким вони адресовані, і не виключають блокування або видалення облікового запису.

19. Користувач має право перевіряти свої персональні дані, а також право змінювати або видаляти їх. Запит про видалення персональних даних повинен бути надісланий з електронної адреси, яка є пов'язаною з обліковим записом, який повинен бути видалений.

20. Користувач зобов'язується актуалізувати дані, зазначені в його реєстраційній формі в разі їх зміни.

21. Ухвалення Правил означає згоду з наступним:

• я ознайомлений з Правилами і погоджуюся з усіма їх положеннями;

• я добровільно користуюся послугами Порталу;

• дані, що містяться в реєстраційній формі, правдиві;

• я згоден на використання своїх персональних даних, зазначених в реєстраційній формі;

• я згоден отримувати повідомлення від Оператора Порталу на вказану при реєстрації адресу електронної пошти.