Політика конфіденційності

Загальні положення
З метою підвищення якості обслуговування та безпеки зберігання даних наших користувачів, інформуємо вас про те, які саме дані ми збираємо і яким чином їх використовуємо на нашому сайті naprobu.ua (далі – сайт). Ми з повагою ставимось до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка відвідує наш сайт, тому на підставі вимог чинного законодавства України та регламенту Європейського парламенту і ради нами була підготовлена дана Політика конфіденційності (далі – Політика).
Ця Політика не поширюється на сайти, перехід на які здійснюється за допомогою гіперпосилань, розміщених на нашому сайті.
Повідомляємо, що ми застосовуємо файли сookie. Із кожним вашим відвідуванням нашого сайту ми можемо збирати інформацію, що стосується пристроїв, які ви використовуєте, та мереж, до яких ви приєднуєтесь, коли користуєтеся нашими сервісами. Це може включати таку інформацію, як: IP-адреса, інформація для входу в обліковий запис, тип браузера та версія, тип та вид плагінів браузера, операційна система та платформа, інформація про ваші відвідування, у тому числі, маршрут переміщення за URL-адресами на, через чи з нашого сайту, продукти, які ви переглядали або шукали, помилки завантаження, довжина відвідування певних сторінок тощо. Ми збираємо таку інформацію шляхом використання різних технологій, у тому числі, cookie. Файли сookie – це невеликі блоки даних, які розміщуються на тимчасове зберігання на жорсткий диск вашого комп’ютера або у мобільний пристрій для того, щоб ви могли більш ефективно користуватися нашим сайтом. Якщо ви надаєте згоду, то це дозволяє нам використовувати файли cookie кожного разу, коли ви користуєтесь нашим сайтом.
Перелік персональних даних
Перелік персональних даних користувачів, які можуть бути зібрані, збережені та використані під час роботи з сайтом:
•    ваші прізвище, ім’я та по батькові, ідентифікаційний номер, адреса, номер телефону, електронна адреса або інші контактні дані;
•    інформація про ваш комп'ютер, включаючи IP-адресу, географічне розташування, тип і версію браузера і операційну систему;
•    інформація про ваші відвідування і використання сайту, включаючи тривалість відвідування, перегляди сторінок і шляхи навігації по сайту тощо;
•    інформація, яку ви вводите при використанні послуг на нашому сайті;
•    інформація про проведення розрахункових операцій, банківських рахунків тощо;
•    інформація, що міститься в будь-яких повідомленнях, які ви відправляєте нам по електронній пошті або через наш сайт, включаючи його комунікаційний контент і метадані;
•    будь-яку іншу особисту інформацію, яку ви нам надсилаєте та вносите під час реєстрації на нашому сайті.
Цілі опрацювання персональних даних
Персональні дані, надані вами через сайт, будуть використовуватись для наступних цілей:
•    адміністрування нашого сайту і бізнесу;
•    персоналізація нашого сайту для вас, дозволяючи використовувати наші послуги на нашому сайті;
•    подання заяв, рахунків і нагадувань про стягування платежів;
•    відправка вам повідомлень;
•    відправка повідомлень електронною поштою, які ви спеціально запросили;
•    надання третім сторонам статистичної інформації про наших користувачів (але ці треті сторони не зможуть ідентифікувати будь-якого окремого користувача за цією інформацією);
•    розгляд запитів і скарг, зроблених вами або про вас із приводу нашого сайту;
•    забезпечення безпеки нашого сайту і запобігання шахрайству;
•    перевірка дотримання умов, що регулюють використання нашого сайту (включаючи моніторинг особистих повідомлень, відправлених через нашу службу обміну приватними повідомленнями на сайті);
•    а також інші види використання.
Крім того, ми використовуємо ваші персональні дані в маркетингових цілях відповідно до закону. При використанні ваших персональних даних для прямого маркетингу (комерційна розсилка і маркетингові повідомлення про нові продукти, послуги та пропозиції, які, на нашу думку, будуть вам цікаві), ми включаємо посилання, перейшовши за яким ви можете відмовитися від підписки на такі повідомлення в майбутньому.
Доступ до ваших персональних даних
Ми вправі розкрити вашу особисту інформацію у виключних випадках  тільки для цілей, викладених у цій Політиці, будь-якому з наших співробітників, посадових осіб, страховиків, професійних консультантів, агентів, постачальників, а також газорозподільній та (або) газопостачальній компанії тощо.
Повідомляємо, що надані вами відомості включені до баз персональних даних, власником яких є ТОВ «104.ЮА» з метою їх обробки, для ведення обліку в межах, передбачених законодавством. Для виконання вищезазначеної мети ваші дані можуть надаватись третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних.
Персональні дані можуть бути передані третім особам у наступних випадках:
•    надання вами однозначної згоди на таку передачу;
•    необхідності укладення чи виконання правочину між нами та третьою особою на вашу користь;
•    необхідності для формування та здійснення правових процедур (претензії, позови, судові процеси тощо);
•    за наявності важливих підстав суспільного інтересу;
•    за обґрунтованими запитами державних органів, які мають право вимагати й одержувати такі дані та інформацію.
За винятком випадків, передбачених у цій Політиці, ми зобов’язуємося не надавати вашу особисту інформацію третім особам.
Період зберігання персональних даних
Ваша згода на опрацювання персональних даних діє протягом невизначеного строку. Строк зберігання ваших персональних даних не обмежений. Ваші персональні дані обробляються у строк, не більший ніж це необхідно відповідно до їх законного призначення та цілей, визначених цією Політикою.
Ваші права
При наданні нам ваших персональних даних для опрацювання, у вас є наступні права:
•    ви можете вимагати доступ до ваших персональних даних;
•    ви можете вимагати виправлення будь-яких невірних персональних даних про вас;
•    ви маєте право вимагати видалення ваших персональних даних;
•    ви маєте право на обмеження та заперечення проти опрацювання ваших персональних даних, а також право на мобільність даних;
•    ви маєте право в будь-який момент на відкликання вашої згоди на опрацювання персональних даних;
•    про факт видалення даних ми Вас повідомимо на електронну адресу вказану Вами у звернені (запиті).
Для реалізації  вказаних прав вам необхідно звернутися до нас із письмовою заявою, направленою на наступну електронну адресу: naprobu@burda.ua.
Але звертаємо вашу увагу, що робота деяких можливостей сайту, для яких необхідна наявність ваших персональних даних, може бути припинена з моменту їх видалення.
Цей сайт не призначений та не розроблений для дітей віком до 14 років. Опрацювання персональних даних неповнолітніх осіб, у віці від 14 до 18 років здійснюється виключно за наявності згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників.
Якщо у вас є скарга щодо будь-якого опрацювання ваших персональних даних, ви можете звернутися до нас, до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або до суду.
Безпека даних
Повідомляємо вам, що для захисту ваших персональних даних вжито всіх необхідних заходів від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення із застосуванням відповідних технічних і організаційних інструментів.
Ми використовуємо технологію шифрування даних за технологією HTTPS від вашого браузера до сайту naprobu.ua
На жаль, необхідно визнати, що передача інформації через інтернет не завжди є повністю безпечною. Тому, як тільки ми отримаємо вашу інформацію, ми зробимо все можливе для захисту ваших персональних даних.
Ви несете відповідальність за те, щоб пароль, який використовується для доступу до нашого сайту, був конфіденційним. Ми не будемо запитувати у вас пароль (крім випадків, коли ви входите на наш сайт).
Зміни до умов Політики
На сайті можуть змінитись умови Політики. У такому разі необхідно періодично переглядати сайт. Всі зміни набувають чинності з моменту їх публікації. Продовжуючи, використовувати сайт, ви підтверджує згоду з новими умовами Політики у редакції, чинній на момент використання сайту.
Контактна інформація
Якщо у вас виникнуть будь-які запитання щодо нашої Політики, ви можете звернутись до нас за наступною електронною адресою: naprobu@burda.ua.
Згода користувачів
Користуючись нашим сайтом, ви підтверджуєте, що ознайомлені з умовами цієї Політики і правами, наданими суб’єктам персональних даних згідно зі ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» та погоджуєтеся з викладеними умовами, шляхом проставлення відмітки у графі «Погоджуюсь».

 

Правила користування сайтом naprobu.ua
Використовувані терміни:
Портал – організована інформаційна платформа, підключена до мережі Інтернет, яка надає користувачеві різні інтерактивні сервіси в рамках цього сайту, може складатися з декількох сайтів, якщо вони об'єднані під одним доменним ім'ям. А також платформа, що дозволяє Користувачам висловлювати свої думки з конкретної теми й дискутувати з іншими Користувачами.
Користувач – будь-яка особа, яка будь-яким способом користується сайтом.
Зареєстрований користувач – особа, яка пройшла процес реєстрації та активації облікового запису на сайті.
Оператор – суб'єкт, який здійснює підтримку й управління сайтом.
Власник – ДП «Бурда Україна»
Партнерські сайти – сайти, з якими співпрацює Власник.
Правила – дані Правила користування сайтом naprobu.ua
Модератори, Адміністратори – особи, відповідальні за зміст сайту, які мають право робити зауваження, блокувати облікові записи користувачів і видаляти повідомлення й матеріали, опубліковані Користувачем.
Фотоальбоми – сервіс, який містить фотографії, які є власністю користувачів, або фотографії, на які ніхто не має авторських прав, крім користувача, який їх додав.
1. Власником «Порталу» є ДП «Бурда Україна», далі за текстом «Оператор». Дані Правила опубліковані на сторінках Порталу. Оператор залишає за собою право в майбутньому вносити зміни в Правила. Всі зміни вступають в силу в момент їх публікації в Правилах.
2. Користування Порталом означає згоду з умовами, описаними в даних Правилах.
3. Всі матеріали, які публікуються на сайті, є власністю ДП «Бурда Україна» і захищені авторським правом. Копіювання їх без згоди власника є нелегальним. Винятки становлять фотографії, що знаходяться в секції Фотоальбоми, які належать користувачам, які їх додали. Кожен користувач несе відповідальність за легальність і авторські права на фотографії, які розміщує, а також за наявність попередньої згоди фізичних осіб, зображених на фотографіях.
4. Користувачі Порталу зобов'язуються використовувати всі представлені на ньому матеріали виключно для свого власного користування. Копіювання, внесення змін, пересилання, публічне відтворення і будь-яке інше використання цих матеріалів з комерційною метою вимагає попередньої письмової згоди Оператора Порталу naprobu.ua або іншої уповноваженої особи.
5. Портал повністю дотримується права приватності й захисту персональних даних користувачів. Метою naprobu.ua є забезпечення доступу до максимально більшої кількості інформації і послуг, що надаються за допомогою Порталу, при мінімальному втручанні в сферу приватності користувачів. Оператор залишає за собою право вимагати додаткові дані в разі деяких активностей користувачів на порталі, наприклад, в разі участі в Конкурсах або акціях. Адміністратором персональних даних Користувача є Оператор.
6. Реєстрація на порталі означає згоду на отримання видавничих новин від Оператора, а також інформації рекламного характеру, новинних розсилок і комерційних пропозицій.
7. Оператор залишає за собою право в односторонньому порядку вирішувати питання про вміст Порталу, внесення в нього змін і модифікацій, без зобов'язання попереджати користувачів про свої наміри. Вся інформація, надіслана на адресу naprobu@burda.ua може бути використана Оператором і партнерськими сайтами.
8. Користувач зобов'язується використовувати Портал – як при отриманні, так і при розміщенні інформації – виключно в відповідності до діючих правил, законів, правил пристойності й моралі, дотримуючись права інтелектуальної власності.
9. Користувач публікує свої коментарі, відгуки та фотографії виключно під свою відповідальність. Думки користувачів не обов'язково збігаються з точкою зору Оператора.
10. Оператор намагається перевіряти повідомлення, що розміщуються Користувачами, але не несе відповідальності за їх якість, безпеку, легальність, правдивість і достовірність.
11. Користувач, розміщуючи свої повідомлення або фотографії на Порталі, тим самим погоджується на їх публікацію в засобах масової інформації, що видаються Власником і на партнерських Порталах, в тому числі – у вигляді матеріалів, що скачуються, для користувачів (наприклад, шпалери на робочий стіл). З метою захисту зображень третіх осіб, в разі презентації фотографій, на яких зображені одна особа або невелика група осіб (за винятком знімків із зображенням великих групових заходів), Оператор, перед тим як використовувати фотографію, зв'яжеться з користувачем, який розмістив її на порталі, щоб отримати його дозвіл.
12. Власник зберігає за собою право відключити портал без оголошення причин.
13. Оператор не несе відповідальності за порушення в роботі Порталу, спричинені форс-мажорними обставинами, виходом з ладу обладнання, помилками в програмному забезпеченні або недозволеним втручанням осіб, навіть якщо це призвело до втрати даних з облікових записів користувачів.
14. Користувачам забороняється розміщення повідомлень у вигляді тексту, графіки або інших формах, які:
• містять ненормативну лексику, а також ображають інших користувачів;
• суперечать закону, зокрема, порушують авторські права;
• пов'язані з порнографією, наркотиками, пропагандою насильства, расової або релігійної дискримінації;
• містять інформацію рекламного характеру.
15. Забороняється ображати інших користувачів Порталу і закликати до насильства в будь-якій формі.
16. На Порталі Користувачі зобов'язані поважати вимоги модераторів і адміністратора.
17. Недотримання користувачами правил може призвести до видалення їх облікових записів з Порталу.
18. За ігнорування адресованих користувачам Порталу попереджень Оператор буде встановлювати зареєстрованим користувачам штрафні бали. Штрафні бали представляють собою попередження для користувачів, яким вони адресовані, і не виключають блокування або видалення облікового запису.
19. Користувач має право перевіряти свої персональні дані, а також право змінювати або видаляти їх. Запит про видалення персональних даних повинен бути надісланий з електронної адреси, яка є пов'язаною з обліковим записом, який повинен бути видалений.
20. Користувач зобов'язується актуалізувати дані, зазначені в його реєстраційній формі в разі їх зміни.
21. Ухвалення Правил означає згоду з наступним:
• я ознайомлений з Правилами і погоджуюся з усіма їх положеннями;
• я добровільно користуюся послугами Порталу;
• дані, що містяться в реєстраційній формі, правдиві;
• я згоден на використання своїх персональних даних, зазначених в реєстраційній формі;
• я згоден отримувати повідомлення від Оператора Порталу на вказану при реєстрації адресу електронної пошти.